Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

AMD zabiło ATI

90 postów w tym temacie

Niby trochę głupio, ale w sumie bez różnicy - większość ludzi i tak nie wie co to jest karta graficzna o producentach nie mówiąc :-) a ci, co wiedzą i tak wiedzą, że AMD wykupiło ATI i nawet wpisanie w przeglądarce www.ati.com przekierowywało na stronę AMD. A poza tym i tak się zawsze mówi "co masz? radeona czy geforce''a?" :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.08.2010 o 22:59, Pitej napisał:


Dotychczas miałem: GF2 MX100/200 --> GF4 MX440 --> Radeon 9600XT --> GF6800GS
--> zastępczy GF2 MX200 --> Radeon X1950pro --> Radeon HD4890 więc fanboyem
żadnym nie jestem, ale lepiej wspominam Radeony niż GeForce''y.


Widzę że mieliśmy podobne Radeony ;) - ja miałem 9600 PRO,X1900XT a obecnie 4870 i pomimo pewnych problemów jestem z Radeonów zadowolony,Geforców nie miałem nigdy,w sumie to kuszą one tylko tą ich fizyką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2010 o 00:43, Iiyama napisał:

Też mi problem... Wazne że czerwoni dalej są czerwoni i robią świetne grafy reszta to
detale :)


zgadzam się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to nie interesuje mnie nazwa, a jakość. Jeśli jakość obrazu generowane przez kartę graficzną o nazwie "JestemCienka" będzie spełniała wymagania to i tak będę ją używał. W tym przypadku sentymenty muszą odejść na bok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla starszych graczy to będzie pewnie jak zmiana nazwy Ronda Babka na Rondo im. zgrupowania AK "Radosław" w Warszawie. Słowo daję, że nie słyszałem, żeby ktoś używał nowej nazwy inaczej niż w mowie czy piśmie oficjalnym. Tak samo tutaj, starsi będą pewnie mówić ATI, ale młodsi niedługo nie będą nawet wiedzieli, co to było i z czym to się jadło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OMG poprostu AMD mialo za mało przychodu chyba i teraz wszystko chcą dla siebie zgarnac tylko mam nadzieje że karty dalej bedą takie jak kiedyś a nie jakiś badziew

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować