Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Traveller`s Tales - jaka gra po LEGO: Harry Potter Lata 1-4?

47 postów w tym temacie

Jak już było tu wspominane, chętnie kupiłbym grę osadzoną w realiach tolkienowskich. Świat Sapkowskiego też byłby niezły, ale ze względu na nieznajomość tegoż przez zachodnich graczy i ogólnie ludzi raczej TT się na to nie zdecyduje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

LEGO GTA i oczywiście LEGO Starcraft. Tylko muszą zatrudnić tego gościa, co zrobił filmik LEGO Rush (był w jednych z bzdur growych).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

LEGO GTA i oczywiście LEGO Starcraft. Tylko muszą zatrudnić tego gościa, co zrobił filmik LEGO Rush (był w jednych z bzdur growych).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

LEGO GTA i oczywiście LEGO Starcraft. Tylko muszą zatrudnić tego gościa, co zrobił filmik LEGO Rush (był w jednych z bzdur growych).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czart98 rozumiem ze w wieku 12 lat ciężko jest się opanować ale strasznie spamujesz w tym temacie, nie prościej napisac wszystkie twoje propozycje w jednym poście, zamiast nabijać ich nie wiadomo ile? (pomijam ze tak jak ktos wczesniej zauwazyl wiekszosc pomyslow jest bez sensu bo nikt nie bedzie robil gry opartej na innej grze - tu raczej chodzi o świat znany z filmów i książek). Osobiście byłbym za światem LOTRa albo jakiegoś komiksu MARVELA (Spiderman, Xmen, Fantastic 4 itd. albo najlepiej wszyscy razem :D), bo chociaż sam nie grywam w serie LEGO, to mój młodszy brat świetnie się przy nich bawi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z wymienionych przez was pomysłów najbardziej mi się podoba:

LEGO Transformers - niestety małe szanse i wydaje mi się że ciężko było by zrobić coś grywalnego
Lego Lord of the Rings - to że powstanie jest dla mnie prawie pewniakiem już o tym plotkowano od dawna
LEGO Star-Gate - było by super ale niestety wydaje mi się że popularność tego tytuł jest już za niska
LEGO Godfather - dobre ale też małe szanse na powstanie i czy nie było by trochę za "nudne" jak na grę o klockach?
LEGO Back to the Future - ten tytuł nadał by się w 100% świetny pomysł
LEGO: LOST - o tak ten tytuł jest porostu stworzony żeby go sparodiować :D
LEGO James Bond - to mogło by być naprawdę fajnie zrobione dużo klockowych gadżetów agenta 007 do rozwiązywania łamigłówek

Od siebie dodam:

LEGO Twilight - dobra film/książka są beznadziejne ale wersja klockowa mogła by być przekomiczna i na pewno dobrze by się sprzedała
LEGO Matrix - to bym chciał zobaczyć najbardziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2010 o 14:36, PLEXIUS1 napisał:

czart98 rozumiem ze w wieku 12 lat ciężko jest się opanować ale strasznie spamujesz w
tym temacie, nie prościej napisac wszystkie twoje propozycje w jednym poście, zamiast
nabijać ich nie wiadomo ile? (pomijam ze tak jak ktos wczesniej zauwazyl wiekszosc pomyslow
jest bez sensu bo nikt nie bedzie robil gry opartej na innej grze - tu raczej chodzi
o świat znany z filmów i książek). Osobiście byłbym za światem LOTRa albo jakiegoś komiksu
MARVELA (Spiderman, Xmen, Fantastic 4 itd. albo najlepiej wszyscy razem :D), bo chociaż
sam nie grywam w serie LEGO, to mój młodszy brat świetnie się przy nich bawi.


Wiadomo, ale taki Wiedźmin jest na podstawie książki Sapkowskiego, oraz filmu. To samo z LOTR wcześniej też wyszły gry spod tej marki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem to może być Spider-Man albo Prince of Persia, tudzież ich własna oryginalna seria (np. Pirates, Castle, Racers itd.) Nie bez przyczyny, każda z legowych gier TT jest oparta na swoim plastikowym odpowiedniku - to wszystko, co wymieniliście (LOTR, Matrix itd.) nie ma swojego odpowiednika w realu. Trzeba też pamiętać, że LEGO stawia na wartości rodzinne, co oznacza, że nie ma w nim miejsca na jakieś krwawe łaźnie, masakry piłą łańcuchową albo ognisty seks.

Lista obecnych serii dla ciekawskich:
http://www.lego.com/en-us/products/Default.aspx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować