Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Rage – wrażenia z Gamescom 2010

20 postów w tym temacie

Oj będzie grubo, Carmack zawsze tworzył wspaniałe silniki do gier. No i jazda autem bardzo mi się podoba, MadMax jak się patrzy, ponoć ulepszanie pojazdów też ma być :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2010 o 18:23, komodora napisał:

miss 2011 wpadnie w rece uncharted 3 a nie rage tak jak to mialo miejsce w 2009 pod
wzgledem grafiki

Nie ma to jak porównywanie dwóch niewydanych do siebie gier, z czego o jednej nic nie wiadomo. Lol, gratulacje, fanboju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na początku podchodziłem do tego tytułu ze sporą nieufnością i bez jakiegokolwiek entuzjazmu, ale po kolejnych zapowiedziach zaczynam się do niego przekonywać. Może w końcu Rage trafi na moja listę najbardziej oczekiwanych gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2010 o 18:30, komodora napisał:

Nie jestem fanbojem a znajac naugty dog to po uncharted2 szykuja kolejny milowy skok
w grafice



Jesteś fanboyem bo milowy skok to było wejście quake na rynek a nie Uncharted. Daruj sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2010 o 18:30, komodora napisał:

Nie jestem fanbojem a znajac naugty dog to po uncharted2 szykuja kolejny milowy skok
w grafice

akurat grafa w uncharted2 nie była żadnym skokiem milowym więc powtórzę to co inni - fanboy z ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wierzę, że Id wypuści naprawdę dobrą grę. Grafika to jedno i przede wszystkim mam nadzieję, że scenariusz i klimat gry będą świetne.
Do września jeszcze duużo czasu więc Id może jeszcze wysmażyć dobry kąsek :)

@Zaitsev
Na ostatniej stronie literówka :)
"Korona wizualnej miss gier wideo 2011 powędruje właśnie do dziecka Cormacka." wimmo być ''Carmacka''
Czyżbś się za dużo CDA naczytał? ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze przyznam, że w U2 było więcej detali , a projekty poziomów oraz ich artyzm przerastają ID pod każdym względem. Rage oferuje za to wyższą rozdzielczość i... w sumie to wszystko. Gra ma wycisnąć wszystkie soki z każdej z platform. Trzymamy za słowo ;). Oceniam jedynie grafikę, bo konwencja gry kompletnie mi nie podchodzi. Nie mam po prostu ochoty na kolejny shooter nawet, jeśli jest połączony z wyścigami :). Po prostu to nie to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam szczerą nadzieję, że będzie to godny następca nieśmiertelnego Quake-a. Wiele na to wskazuje, choć fakt, że gra będzie w dużej mierze efektowną post apokaliptyczną wyścigówką może budzić trochę obaw. Natomiast tytuł najpiękniejszej grafiki w historii gra już prawie ma w kieszeni. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie się podoba- staroszkolny shooter + trochę ścigania w klimatach Motorstorma jedynki (tylko fizyka gorsza, ale za to strzelać można) + otwarty świat - fajnie :) Oprawa, o której tyle szumu jest nawet nawet jak na multiplatformówkę, ale z bliska to już nie to samo co...niektóre inne tytuły ;) Ważne, że klimat i środowisko to jest to co lubię :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować