Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Pierwsze oceny PlayStation Move i gier

18 postów w tym temacie

Już widzę tę masę fantastycznych gier które powstają z myślą o move... zresztą to samo tyczy się kinecta.
Nie dziękuje, zostaje z moim padem/myszka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Konsola służy do grania a nie do męczenie się machaniem jakimś czymś. To tyczy się kinecta jak i move. Konsolo, moim zdaniem, jest po to by po całym dniu roboty, usiąść wygodnie w miękkim fotelu i rozluźnić sę przy padzie przez jakąś godzinę czy dwie. A nie żeby dalej się męczyć machaniem i skakaniem przed kamerką. W ogóle nie rozumiem tej nowej mody...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2010 o 11:22, 1v4n napisał:

Konsola służy do grania a nie do męczenie się machaniem jakimś czymś. To tyczy się kinecta
jak i move. Konsolo, moim zdaniem, jest po to by po całym dniu roboty, usiąść wygodnie
w miękkim fotelu i rozluźnić sę przy padzie przez jakąś godzinę czy dwie. A nie żeby
dalej się męczyć machaniem i skakaniem przed kamerką. W ogóle nie rozumiem tej nowej
mody...

Nikt ci Move nie każde kupować, przecież pad będzie w każdej grze a PSM to tylko dodatek (do niektórych). Ja chce się trochę poruszać, wiec Move kupuje, do tego będzie przednią zabawą z rodziną. A z padem usiądę jak będę zmęczony, nie widzę w tym żadnego problemu, Wii jakoś od dawna to wprowadziło i jest strasznie popularne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kaucz: "...pad będzie w każdej grze a PSM to tylko dodatek...'' - a guzik. Move będzie potrzebny w wielu grach, które w ogóle nie ruszą z padem.

Co do ocen redaktorów: zapomnieli, moim zdaniem, napisać, że obsługa przycisków start i select jest nieco utrudniona.
No i ta ocena Tumble - ja bym jej dał 8, i tylko za to, że jest krótka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2010 o 11:22, 1v4n napisał:

Konsola służy do grania a nie do męczenie się machaniem jakimś czymś. To tyczy się kinecta
jak i move. Konsolo, moim zdaniem, jest po to by po całym dniu roboty, usiąść wygodnie
w miękkim fotelu i rozluźnić sę przy padzie przez jakąś godzinę czy dwie. A nie żeby
dalej się męczyć machaniem i skakaniem przed kamerką. W ogóle nie rozumiem tej nowej
mody...



To że jest do grania nie zmienia faktu że mamy XXI wiek i rozwój technologii jest bardzo szybki. Poza tym to że Ty nie masz ochoty poskakać przed konsolą nie znaczy że inni nie mają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że nikt nie napiszę iż to PSX Extreme było pierwsze z recenzją i oceną na świecie no ale cóż.
Cudze chwalicie, swego nie znacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już czekam na przejście RE5 z bratem na Professional z Move :D Z miłą chęcią zakupię to urządzenie, w końcu przed kupnem PS3 myślałem nad zaopatrzeniem się w Wii :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż ja Move kupię do profesjonalnych gier a nie jakichś tytulików.. Killzone 3, LBP2, Heavy Rain: Move Edition, R.U.S.E, inFamous2... nie mogę się doczekać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2010 o 11:43, Psysiu napisał:

Kaucz: "...pad będzie w każdej grze a PSM to tylko dodatek...'' - a guzik. Move będzie
potrzebny w wielu grach, które w ogóle nie ruszą z padem.

To jest oczywiste, że będą powstawać gry tylko na Move, ale mam na myśli te większe produkcje jak Killzone 3/Socom 4 itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miejmy nadzieję, że późniejsze gry będą bardziej dopracowane - podobnie jak i na PSM jak i Kinecta by każdy kto kupi jeden z tych kontrolerów był zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ocena Move''a jest całkiem wysoka. O tych grach się nie wypowiadam, bo są to tzw "popierdółki", które wogóle mnie nie interesują. Nad zakupem tego kontrolera jeszcze muszę się zastanowić, ale szcerze mówiąc, bardzo chciałbym za jego pomocą zagrać w LBP 2, Heavy Rain, R.U.S.E. czy RE5. Gier jest dużo i coraz bardziej przekonują mnie one do zakupu PlayStation Move. Hmm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teoretycznie będzie dużo gier "wspierających" move. No właśnie - tylko wspierających. Nie wiadomo czy granie z pomocą move z RE 5, Killzone 2 czy MAG to będzie ciekawostką na 5 minut (bo wszyscy po sieci w MAG będą cię ownili padami) czy może naprawdę po odpowiedniej kalibracji można będzie wymiatać. Jedno jest pewne - nareszcie będzie się wygodnie celowało z broni snajperskich. Do tej pory omijałem snajperki w grach na konsole jak tylko mogłem - nie wiem jak niektórzy mogli tak wymiatać snipem w Halo 3, normalnie kosmos. Zobaczymy jak to wszystko będzie wyglądało po premierze.

A co do ocen "exclusive move games" które do tej pory wyszły --> Czy kogoś naprawdę interesowało Tumble czy Kung Fu Rider?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować