Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Pachter: Microsoft szykuje abonament Xbox Live za 100 dolarów

29 postów w tym temacie

Świat się kończy. Zobaczycie, jeszcze trochę i nasze karty kredytowe będą obciążane za każde "continue" w grze. Zachowam ten post dla potomności i potem też zrobię karierę jako wieszcz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2010 o 12:13, Jeggred napisał:

Ja się tylko zastanawiam po jakiego grzyba gram.pl wkleja tu każdą wypowiedź tego kolesia.

Każdy serwis to wkleja, Pachter jest najpopularniejszym analitykiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jak zawsze nie wierzę w to co pan Pachter mówi więc... ;D

W sumie mnie abonament XLive nie interesuje, ale jakby podwyższyli to można powiedzieć o żerowaniu na graczach konsolowych... Ale co tam, kasa jest najważniejsza... XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2010 o 11:44, Furr napisał:

Spoko, to powiedział Pachter, więc możemy być pewni, że tak nie będzie ;).

To radzę poczytać trochę o jego "wróżeniu". Bo jeżeli chodzi o kwestie finansowe, to myślę, że na dłuższą metę ma racje w jakiś 80% przypadków.

A co do "głupoty ludzi". To, że u nas nie stać ludzi na XBL nie znaczy, że na zachodzie czy w stanach ktoś tak do tego podchodzi. Tam to są drobne, a że ludzie są zadowoleni z tego, co oferuje im MS, to podwyżka abonamentu też wywołuje nawet sporo opinii w tonie "i tak dodali dużo nowych funkcjonalności, można się było spodziewać podwyżek". Co w tym głupiego, że ktoś chce płacić, za dobrą usługę? Ech ten darmowy internet, rozbestwił co niektórych. Ale to się powoli zmienia, więc radzę się nastrajać powoli na zmiany w różnych usługach sieciowych, bo można się obudzić z ręką w nocniku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurna ludzie, co tak przeżywacie ? Jak ktoś w stanach, dla którego są to drobne pieniądze będzie chciał mieć jakieś dodatkowe możliwości na swojej konsoli to sobie kupi jakiś lepszy abonament, kto nie będzie chciał, będzie płacił te 10zł za miesiac jak ja. :O
O kurna, ale ci od mercedesa to są źli, mają takie drogie samochody, na które mnie nie stać! Spalić ich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2010 o 15:34, akodo_ryu napisał:

To radzę poczytać trochę o jego "wróżeniu". Bo jeżeli chodzi o kwestie finansowe, to
myślę, że na dłuższą metę ma racje w jakiś 80% przypadków.


No raczej nie. W przypadku Xboxa 360 jego wróżby nie spełniają się prawie w ogóle. Ostatnio mówił, że Natal będzie kosztował koło 99 $, nie sprawdziło się, to powiedział, że gry będą kosztowały jakieś 25 $ też się nie sprawdziło. Ze wszystkim tak ma. Zawsze walnie jakiegoś pewniaka typu MW2 i powie, że się sprzeda. Raz z jakąś grą zresztą nie trafił, bo skazał na porażkę, ale nie pamiętam którą. Ciekawe dlaczego nie powiedział tego przed podwyżką. Jak jeszcze "wróży" innym firmom to nawet mniej więcej się zgadza, ale z MS mu nie wychodzi. Może dlatego, że nie uwzględnia tego, że ta firma nigdy nie działa racjonalnie i zawsze czymś zaskakuje :). Czasem pozytywnie, czasem negatywnie. Ja również myślałem, że Natal będzie kosztował jakieś 50-100 $, więc też się pomyliłem, tylko z tą różnicą, że ja nie jestem analitykiem :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak mnie pamięć nie myli, to mówił, ze jeżeli MS chce zbudować dużą bazę użytkowników (praktycznie każdy właściciel X360 kupi Kinect), to cena nie powinna przekroczyć $100. No i w sumie się to sprawdza - w tej chwili ludzie, którzy nie interesowali się szczególnie Kinectem, nie planują zakupu, bo jest za drogi. Na dodatek nie dają nawet bundle z Dance Central.Także wydaje mi się, że sprawdzi się to w formie: MS sprzeda mniej, niż planował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować