Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Diablo III - prace idą pełną parą

47 postów w tym temacie

tak ! nareszcie jakieś pierwsze słowa, szkoda tylko że tak długo :/ mimo to że blizzard nigdy się nie śpieszy to jak już coś zrobią to jest BOMBA :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh co racja to racja , ale smaczek na gre jest już na skale globalna ;D Ale wole poczekac jeszcze ten rok i dostac w lapska konkreta niz zajadac sie smakiem na trailerach i juz grac w niedopalek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2010 o 14:36, Phobos_s napisał:

Masz rację...
Równie przestarzałe jak wszystkie inne gry Blizza i równie mało grywalna...
Brawo.


Ha ha, oni nigdy nie przestaną. Słyszę tą samą śpiewkę od kilkunastu lat ;). Zacofane graficznie gry, robione przez kilkanaście lat, które po wyjściu nie mają prawa być dobre, bo są po prostu stare. Wieje sandaaałem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem o co Wam chodzi, ja tylko słyszałem że gra ma być wydana w 2011 roku i nic więcej. Myślę że na święta będzie już można kupić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2010 o 16:27, palpatine napisał:

Ha ha, oni nigdy nie przestaną. Słyszę tą samą śpiewkę od kilkunastu lat ;). Zacofane
graficznie gry, robione przez kilkanaście lat, które po wyjściu nie mają prawa być dobre,
bo są po prostu stare. Wieje sandaaałem...

Po prostu nikt od nich grafy nie oczekuje ;)
Zresztą do dziś grać w pierwszego diabełka to czysta przyjemność, a dodatkowo takie gry jak Guild Wars, WoW czy pierwszy Wiesiek i mnóstwo gier na konsole Nintendo pokazują, że grafa to rzecz mało istotna, ale, co kto woli. Dodatkowo też nie po to wydajemy pieniądze na ulepszenie komputerów, zeby nie móc z nich wyciskać wszystkich soków. Zatem też rozumiem co chcesz powiedzieć i nie krytykuję, ale prawda jest taka, że od Blizza nauczylismy się grafy nie oczekiwać superowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W D3 bedzie mozna moim zdaniem zagrac nie pozniej niz na gwiazdke przyszlego roku tj.2011. Jezeli juz teraz maja wiekszosc gry, to 5 kwartalow "na szlifowanie" wydaje sie nawet jak na Blizzarda wystarczajaco dlugo. Akurat za rok bedzie 10-lecie wydania LoD wiec dodatkowo jest okazja na okragla rocznice :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2010 o 12:50, Paszczaczek napisał:

Ostatnio pojawia się wiele gier, jak
np. ''Torchlight'', które moim zdaniem, mogą śmiało konkurować z D3 pod względem grywalności
i tzw. ogólnej ''miodności''.


Hyhy, bo ty wiesz, jaką grywalność będzie miał D3. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2010 o 12:59, mr-nadol napisał:

Może dożyjemy..



Hahaha, będziesz syna wywalał od kompa, żeby sobie pograć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli wynika z tego, że Diablo jest w stadium wczesnej alfy. Tym samym informacje o premierze w pierwszym kwartale 2011 roku można włożyć między bajki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A tam, liczę na to że diabełek wyjdzie w 2011 gdzieś pod koniec roku. Mam nadzieję ze gra będzie warta i chociaż zbliżona do tej z pierwszej części bo D2 to była jakaś pomyłka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo nie od dziś że gry blizzarda sprzedają się dzięki temu że t ogra blizzarda. I nie ważne w sumie jaki bubel byłby to będą wysokie recenzje gier. Z jednej strony to ok ich gry mają to coś ale z drugiej strony nigdy nie rozumiałem tego boomu. Akurat posiadam wszystkie gry blizzarda ale tylko 2 z nich kupiłem w trakcie premiery. Resztę to jakieś keye i wyprzedaże ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować