Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Diablo III - prace idą pełną parą

47 postów w tym temacie

Diablo nie wyjdzie w 2012 roku. Trzeba brać pod uwagę liczbę premier jakie blizzard ma w planach. Starcraft 2/2 na wakacje 2011. Koniec 2010 należy do dodatku WoWa. Jedyny czas jaki jest na premierę tej gry jest to początek 2011 roku (luty-maj) lub koniec roku (wrzesień-grudzień).

Ja osobiście stawiam na początek 2011 roku jeżeli tak dobrze im to idzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2010 o 13:52, Kafar napisał:

Ja osobiście stawiam na początek 2011 roku jeżeli tak dobrze im to idzie.

Raczej w to wątpię skoro nie mają jeszcze zaprojektowanych leveli i questów do nich, a już jest praktycznie końcówka roku. Wystarczy sobie też przypomnieć kiedy zapowiadali wydanie SC2 a kiedy ostatecznie wyszedł. Wszystko mają zaplanowane, nawet jeśli z poślizgiem, więc jest im dobrze jak jest i widać po nich, że się nie śpieszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2010 o 16:12, deecom napisał:

> Ja osobiście stawiam na początek 2011 roku jeżeli tak dobrze im to idzie.
Raczej w to wątpię skoro nie mają jeszcze zaprojektowanych leveli i questów do nich,
a już jest praktycznie końcówka roku. Wystarczy sobie też przypomnieć kiedy zapowiadali
wydanie SC2 a kiedy ostatecznie wyszedł. Wszystko mają zaplanowane, nawet jeśli z poślizgiem,
więc jest im dobrze jak jest i widać po nich, że się nie śpieszą.


Tak tylko trzeba pamiętać czym większa firma tym już dbałość o szczegóły schodzi trochę na dalszy plan. Blizzard troszczy się o produkcje ale nie może sobie pozwolić na takie samo podejście jak przed pojawieniem się wowa czy SC2. Oczywiście uważam że początek 2011 to dla mnie nie jest dobry termin :P więc jak to będzie koniec 2011 to będzie ok ;P. Każde kolejne miesiące pracy to jest bardzo duży wydatek dla produkcji gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Równie przestarzałe jak wszystkie inne gry Blizza i równie mało grywalna..."

Muszę przyznać że gry zamieci są grywalne ale i przestarzałe. D3 ma na tę chwilę jak dla mnie już nienajlepszą grafikę. W każdym razie bazuję na screenach dość starych ale myślę że jak na te czasy to blizz powinien nad wizualną stroną gry sporo popracować bo grafika wygląda jak sprzed 2-3 lat :/ W sumie nie czekam już na tą grę bo przestały mnie jarać szczątkowe informacje podawane przez blizz. Zresztą zrobiło się w tej serii zbyt kolorowo. Niedługo się pewnie okaże że jednym ze skilli barba jest Candy Throw...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2010 o 18:09, biskup18 napisał:

Muszę przyznać że gry zamieci są grywalne ale i przestarzałe. D3 ma na tę chwilę jak
dla mnie już nienajlepszą grafikę. W każdym razie bazuję na screenach dość starych ale
myślę że jak na te czasy to blizz powinien nad wizualną stroną gry sporo popracować bo
grafika wygląda jak sprzed 2-3 lat :/

A Starcraft 2 to nie ma przestarzalej grafiki? Moim zdaniem to nawet o 5 lat a mimo to sprzedaje sie jak cieple buleczki. Jesli chodzi o grywalnosc to Diablo ma tego tyle ile tylko moze miec gra, wiec patrzenie na grafe w tym wypadku ma niewielki sens.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować