Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Trzy nowe gry od Valve

59 postów w tym temacie

Dnia 01.09.2010 o 18:33, Revan91 napisał:

Okażę się, że HL3 to tak naprawdę 3 tytuły, bohater Portala


A konkretnie bohaterka - ma na imię Chell.
http://www.eegra.com/images/files/2008-07/orangest/04_chell.jpg

Dnia 01.09.2010 o 18:33, Revan91 napisał:

spotyka Freeemana, razem w CO-OPie przechodzą Episode 3 :D


Na pewno fajnie byłoby jakoś powiązać fabularnie te historie, choćby drobną wzmianką, jakimś elementem wystroju - czymkolwiek. O Aperture Science wiemy niewiele i jest tu duże pole do popisu - myślę, że warto, bo obie gry są osadzone w jednym uniwersum.

Przeszedłem niedawno epizody HL2 z komentarzem twórców - autorzy podkreślają, że wybrali epizodyczną formę produkcji ciągu dalszego HL2, bo chcieli szybciej dostarczać graczom ciekawe historie. Jak na irońję, epizod III wychodzi w tempie pełnoprawnej gry, a nie jej fragmentu - oczywiście przyjmuję miarkę standardową dla przemysłu, czyli 3 lata (w żadnym razie miarkę Blizzardu, który często jest wymieniany jednym tchem z Valve). Nie wykluczam, że tymi niespodziankami będą np. konwersje dla PS3, całkowicie nowy Steam albo Source Engine 2.0.


Ciekawi mnie też, czy newsman skomentuje, a przede wszystkim czy poprawi, swoją wtopę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i znowu nie usnę przez te informacje od Valve :) jestem wielkim fanem H-L i mam nadzieję, że nie zawiodą swoich fanów i w końcu dadzą chociaż jakąś najmniejszą informację o EP3 lub też HL3 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tjaaa... będę się smiał z niektórych co bardziej tu pisujących napalonych, jak się okaże, że tymi trzema "nowymi grami", które w oryginale okazują się już być niespodziankami, okaże się konwersja L4D, nowy map-pack oraz pluszowy robocik z Portala dostępny na Steamie ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2010 o 21:53, mr-nadol napisał:

Cicho liczę na HL3/ Ep3..


O tych opcjach myślę możemy zapomnieć, bo Gabe powiedział o tym, że będziemy zaskoczeni, a kto byłby zaskoczony kolejnym HL''em lub Episodem 3?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2010 o 19:58, Abomek napisał:

Tak - dokladnie o to.
Jesli chodzi o samo to czym jest DotA to wyobraz sobie WoWa, ktory ma 101 klas postaci
i caly leveling oraz farma odbywa sie w ciagu jednej, 30-40 minutowej gry i dodaj sobie
do tego fakt, iz miesci sie to wszystko w mapie do WarCrafta III.
Oczywiscie watpie, by to byla zwyczajna kopia tego moda. Valve raczej zrobi ta gre po
swojemu.
Jak chcesz to obejrzyj sobie filmik z gameplayem - http://www.youtube.com/watch?v=A8sJUwQZ0lo

Ciekawostka: Koles podkladajacy glos pod Duke Nukema pracuje nad tym razem z Valve.



Wiem co to DotA po prostu nie pomyślałem że Valve może robić coś takiego i myślałem że skrót to zbieg okoliczności :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie zdziwiłbym się jakby te niespodzianki pierwotnie miały być ujawnione na ich tegorocznej konferencji na E3 która się nie odbyła. Jeżeli miałbym coś obstawiać, to obstawałbym 1. coś związane ze Steamem; 2. coś związane z L4D i 3. (Oby!) coś związane z Episode Three.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

L4D 3.. z 2 nowymi broniami. Tym razem patelnia większa Tefalowska i przenośny grill (elektryczny). Cena normalna 139zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować