Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Trzy nowe gry od Valve

59 postów w tym temacie

Dnia 01.09.2010 o 19:46, Smileyer napisał:

Mam nadzieje,że w tym "trzypaku" znajdzie się w końcu HL Episode Three.

Też. Obstawiam, że ogłoszą zaprzestanie prac i zakończenie trylogii jako film.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie zdziwię się że 3 tytułem który wychodzi będzie Dota (mod z warcrafta3). Gdzieś czytałem że Icefrog sprzedał prawa do tego modu VALVE, więc mam nadzieje że to jest jeden z tych tytułów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Duke Nukem Forever!! Yeeey. Niee, to na pewno nie może być prawdą.
W końcu kiedyś chodziły plotki że Valve ma zrobić Duka, ale nie wiem w końcu co się z tym stało, nie śledziłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2010 o 19:56, Markush napisał:

Duke Nukem Forever!! Yeeey. Niee, to na pewno nie może być prawdą.
W końcu kiedyś chodziły plotki że Valve ma zrobić Duka, ale nie wiem w końcu co się z
tym stało, nie śledziłem.

Teraz to podobno Gearbox się nim zajmuje. Oszaleć można :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2010 o 19:56, Markush napisał:

Duke Nukem Forever!! Yeeey. Niee, to na pewno nie może być prawdą.
W końcu kiedyś chodziły plotki że Valve ma zrobić Duka, ale nie wiem w końcu co się z
tym stało, nie śledziłem.

Jeden fake''owy obrazek w momencie, gdy Valve zapowiedziało "niespodziankę" przed E3. Tyle.

Poza tym DNF robi Gearbox. Przynajmniej w tym tygodniu. ;)

EDIT: Lol, ninja'd ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak - dokladnie o to.
Jesli chodzi o samo to czym jest DotA to wyobraz sobie WoWa, ktory ma 101 klas postaci i caly leveling oraz farma odbywa sie w ciagu jednej, 30-40 minutowej gry i dodaj sobie do tego fakt, iz miesci sie to wszystko w mapie do WarCrafta III.
Oczywiscie watpie, by to byla zwyczajna kopia tego moda. Valve raczej zrobi ta gre po swojemu.
Jak chcesz to obejrzyj sobie filmik z gameplayem - http://www.youtube.com/watch?v=A8sJUwQZ0lo

Ciekawostka: Koles podkladajacy glos pod Duke Nukema pracuje nad tym razem z Valve.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedną z niespodzianek może być JESZCZE WIĘKSZE poszerzenie contentu w sieciowym shooterze znanym jako TF2 - szef kadry, Robin Walker, obiecał wydanie Polycount Pack, systemu tradingu oraz nowego trybu gry, może dostaniemy coś... szokująco nowego?

Ewentualnie Alien Swarm 2 ^______^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja chciałbym, żeby jedną z tych trzech niespodzianek (tak, gram.pl, niespodzianek) okazało się L4D 2 na PS3. Fajnie by było porozwalać hordy zombie na konsoli SONY. Skoro Valve tak polubiło PlayStation 3 to mogliby siię jeszcze bardziej wykazać (chociaż z Portala 2 też się cieszę ;) ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Valve może wypuścić kolejną mini produkcję typu Alien swarm. To byłaby jedna gra.
TF3 to raczej nie będzie. Wątpię też w HL3 jak i kolejnego l4d.
Najwyższy czas na HL2E3. Druga gra.
Pozostaje trzecia, nieznana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2010 o 20:13, Gerg0sz napisał:

To jest tzw. zapowiedź zapowiedzi.

O właśnie, może się okazać, że ta niespodzianka to dopiero zapowiedź danej gry (ew. teaser) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"We have three pretty big surprises in the next 12 months at least." - nie oznacza 3 wysokobudzetowych tytulow, to beda pewnie jakies dodatkowe mapy/dlc, gry na facebooka/iphona/ipada itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować