Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Mafia II: Jimmy`s Vendetta - zobacz trailer

38 postów w tym temacie

Cóż za wspaniała wiadomość.

Grę przeszedłem w 10h, oglądałem wszystkie filmiki bez przewijania. W niektórych misjach nawet wolniej sobie spacerowałem, by delektować się misjami i otoczeniem, szczególnie początkowymi. Odkryłem kilka "magazynów", dość (zaskakująco) mało, a starałem się znaleźć jak najwięcej, więc na to również czas "marnowałem". Po 10h gra się skończyła na dobre, poziom hard jest biedny, gdyż jedyna różnica w poziomie trudności to więcej obrażeń od pocisków i wolniejsze odnawianie się życia. Tylko tyle. W praktyce po prostu dłużej się chowamy i czekamy na odnowienie naszego paska energii.

120zł za 10h bez opcji multi/free ride itd. to kpina w najczystszej postaci. Teraz to DLC... Ręce mi opadają.
Jojczyłem na CoD za krótki czas singla, ale ta gierka nadrabia multi. Tutaj nic nie nadrabia, bo niczego nie ma prócz singla. Ogólnie nie polecam wersji pudełkowej. Jak ktoś chce kupić to tylko klucz Steamowy. 50zł to tyle ile gra jest warta, nie więcej.

Nie kupię DLC, chyba, że pobiorę w momencie w którym będzie rozdawane za darmo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Crask - ciesz się, ciesz. Przez te 6 lat naprodukowali pewnie jeszcze kilka takich ''dlc''. A to, co kupiłeś pod nazwą ''Mafia 2'' służy tylko do ich odpalania :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mafie II kupię za ok. rok jak będzie edycja ze wszystkimi DLC w normalnej cenie. Bezsensu jest wydawać te dodatki zaraz po premierze, zamiast dodać do pełnej wersji. Niedługo grę za ponad 100 złotych będzie się przechodziło w 2h, i będą wydawać 10-15 DLC każde po 20 minut. Zachłannośc producentow nie ma granic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja część fabularną przechodziłem 17 godzin... wszyscy pisali że jest za krótka i postanowiłem się nią delektować... Gra pod względem klimatu jest świetna, ale uproszczona mechanika względem jedynki zasmuca... Dziwne że wprowadzają tutaj jakiegoś łysola o którym w grze nie było ani słowa, ale jeżeli ma to być 30 zł, a przedłuży grę o pare solidnych godzin to czemu nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma to jak DLC miesiąc po premierze, i nawet niech nie śmią powiedzieć że wycieli to z podstawy... Tragedia, tak w bezczelny sposób wyciskać kasę od graczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cena podstawki razem z dodatkiem i taka cenę bym zrozumiał. Najpierw wypuszczenie niepełnej gry a po kilku dniach gotowy dodatek który był wycięty aby więcej zarobić . Wielka przesada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm. Ciekawe. Zapłaciłem 140 PLN za Mafię II. Dało mi to tylko 5 godzin gry. Mod Free Ride dał mi za darmo możliwość rozwałki miasta. Teraz za 30 misji (ciekawe ile to będzie czasu) mam zapłacić 10 $? Bez przesady. Może to kupię ale Mafia II jest dobra ale kolejne wyciąganie pieniędzy - i niedosyt pozostaje?

10 $ - to będzie jakieś 30 PLN - dołożę 20 PLN i kupię sobie Dragon Age: Początek - Przebudzenie - gdzie dostanę na pewno ze 20 godzin gry. Jak nie więcej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Nie już", tylko klucze na allegro zazwyczaj tyle kosztują, przy czym nie kierowałbym się tym gdzie można kupić najtaniej i średnio legalnie, zazwyczaj te klucze są sprzedawane w Indiach i resellowane w krajach europejskich - stąd taka niska cena, bodaj rok temu wyszły z tego kwiatki że zbanowali wszystkie klucze na Azję które "jakimś" cudem były zarejestrowane poza nią, chyba przy okazji CoD''a, tegoż też dotyczyła część kluczy.

Więc kierujmy się ceną detaliczną w sklepach typu gram.pl, saturn, MM, empiki itp. bo to że Pan Zbysiu spod żabki wziął zachachmęcił ciężarówkę z setkami pudełek gier i sprzedaje je o połowę taniej nie znaczy, że tyle sobie liczy za nią producent/wydawca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2010 o 09:21, gazstop napisał:

@Crask - ciesz się, ciesz. Przez te 6 lat naprodukowali pewnie jeszcze kilka takich ''dlc''.
A to, co kupiłeś pod nazwą ''Mafia 2'' służy tylko do ich odpalania :D


Nie cieszę się. Organicznie nie znoszę DLC i uważam że takie rzeczy powinny być w grze od początku. Co nie zmienia faktu, że jestem gotów kupić ten dodatek (chociaż poczekam na jakieś rzetelne opinie), chociażby po to, żeby mieć dodatkowy powód do jeżdżenia po tym pięknym mieście. Zbyt mocno lubię ten klimat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2010 o 22:52, Citkowsky napisał:

Póki nie wydadzą pudełkowej wersji tego dodatku i innych które się zapewne pojawi to
ja będę je omijał z daleka.


Ja osobiście chyba poczekam na jakieś wydanie podstawki już z DLC razem. inne rozwiązanie to jak dla mnie wyrzucanie kasy w błoto. Już widzę wyciąganie kasy od graczy za kolejne kawałki tej gry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2010 o 14:38, Grzech napisał:

DLC to wirtualna prostytutka :/ Zapłacisz, nacieszysz się przez chwilę i po wszystkim.


Popieram, osobiście nic specjalnego jak cała ta Mafia II ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cieszę się, że nie wydałem ani złotówki na Mafie. Kolega kupił i pewnie nie żałuje, ale za tyle godzin rozgrywki to po pierwsze podziękuję, a po drugie końcówkę sknocili aż tak, że tym bardziej bym się na nią nie skusił, a no i po trzecie 100 DLC do Mafii tym bardziej psuje moją opinie o grze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2010 o 22:37, Rrongol napisał:

O, Bruce Willis.


Łehehe, miałem to samo napisać. ^_^
Nawet zachowaniem pasuje. :P

30 misji jak na DLC to całkiem sporo. Ciekawe jak to wyjdzie. No i arcade gameplay, uproszczenie modelu jazdy? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować