Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Morze szczegółów nt. multiplayera Call of Duty: Black Ops (+ wideo)

32 postów w tym temacie

Ja po zaje.... muzyce, multi i trybie co-op (zwłaszcza zombi :) ) w cod 5 wierzyłem i nadal wierzę że Treyarch przebije moim zdaniem niezbyt udane MW 2.Ciekaw jestem jak to wszystko wyjdzie.Na razie zapowiada się świetnie.Ale muszą się chyba pospieszyć z tym hazardem, no bo wiadomo.Tusk czyha xd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zapowiada się świetnie ale najlepsze że widziałem miniguna :P będzie ciekawe pewno durzo osób będzie campić z minigunem XD :P Pozdro dla Treyach i Activision

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I tak nie kupię. Nawet jeśli dorzucaliby AC-130 Spectre w zestawie. Po ostatnim codzie jakoś nie pałam chęcią na ponowną utratę kasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż wszystko ładnie, fajnie... ale to już było! Ale co z tego? To, że teraz przynajmniej tryby gungame`a mamy oficjalnie, a nie tylko fanowsko. Jak już o tym "gangejmie". Według mnie gracz powinien dostawać nową pukawkę po 2 albo 3 fragach, a nie tylko po jednym, ale może ja się nie znam? ^^

PS. Zdecydowanie najlepiej zapowiada się jak dla mnie tryb One in the Chamber.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mają mnie, i moją kasę.
Te nowe tryby do multi, treningi, własna charakteryzacja postaci, kontrakty, zakłady... strzał w dziesiątkę.
Ta gra zapowiada się lepiej niż MW2. I ma szanse być lepsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

fajnie sie zapowiada miałem bojkotować tak jak mw 2 ale raczej kupie mam nadzieje że w połowie 2011 bobby niie wpadnie na genialny pomysł zrobienia z tego quasi mmo z abonamentem

ps myśle że steam niestety zostanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ajnie sie zapowiada miałem bojkotować tak jak mw 2 ale raczej kupie mam nadzieje że w połowie 2011 bobby niie wpadnie na genialny pomysł zrobienia z tego quasi mmo z abonamentem

ps myśle że steam niestety zostanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2010 o 14:03, SKONy973 napisał:

Wszystko zapowiada się świetnie ale najlepsze że widziałem miniguna :P będzie ciekawe
pewno durzo osób będzie campić z minigunem XD :P Pozdro dla Treyach i Activision

Ta broń będzie wypadać tylko z Care Package, tak samo jak ta wyrzutnia z filmu "Commando" - M202.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować