Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Aion: Assault on Balaurea w przedsprzedaży w sklepie gram.pl

18 postów w tym temacie

gdyby nie przerażające (dla mojego komputera) wymagania sprzętowe to bym nawet odważył się spróbować w to zagrać. czy aion jest lepszy od WoW''a? kiedyś (czytaj: jak będę miał lepszy komputer) to sprawdzę :) a cena bardziej zachęcająca niż "full zestaw" do Azeroth :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aion miał być czymś nowym od Wowa a jest zwyczajnym MMO. Ma ładną grafike ,ale czy ma poza tym cos nowego ? Raczej nie, grałem i powiem że się zawiodłem. Może dlatego że nie ma już dobrych gier online, znudziło mi się grać tylko w jedno, idz i zabij albo przynieś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2010 o 14:22, vegost napisał:

Aion miał być czymś nowym od Wowa a jest zwyczajnym MMO. Ma ładną grafike ,ale czy ma
poza tym cos nowego ? Raczej nie, grałem i powiem że się zawiodłem. Może dlatego że nie
ma już dobrych gier online, znudziło mi się grać tylko w jedno, idz i zabij albo przynieś.


to graj w warhammer online gdzie podstawowym celem jest: idz i zabijaj zywych graczy przeciwnej frakcji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2010 o 15:08, EmperorKaligula napisał:

to graj w warhammer online gdzie podstawowym celem jest: idz i zabijaj zywych graczy
przeciwnej frakcji :)


No to może być o wiele ciekawsze, w sumie human myśli a SI jest tak napisana żeby iść, zlej i wróc nahah. Btw Warhammera nie lubie. Bardzo mało jest mmo w które warto jeszcze grać. A może nie ma żadnego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2010 o 16:57, vegost napisał:

No to może być o wiele ciekawsze, w sumie human myśli a SI jest tak napisana żeby iść,
zlej i wróc nahah. Btw Warhammera nie lubie. Bardzo mało jest mmo w które warto jeszcze
grać. A może nie ma żadnego ?


wg mnie warto grac obecnie tylko w warhammera online (dla walki z zywymi graczami) i w wowa - bardzo duzy swiat, duzo questow, casualowatosc [jako plus!] - idealne pvp i w dodatku malo wymagajace (w sensie latwo nawet grajac solo duzo osiagac w krotkim czasie). Ale dla wowa to trzeba lubic robic klasyczne questy przynies/zabij - mnie to odpreza po ciezkim dniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapominacie o Guild Wars, zawartości to na 10 Aionów ma czy na 3 Tery starczy, graficznym dopracowaniem zadziwia jeszcze dzisiaj - 6 lat po premierze (Aion chowa się zawstydzony), a bardziej zbilansowanego PvP na rynku chyba nie ma...
A i jest to prawdziwy Free 2 play bez opcji Freemium...
W całości po polsku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2010 o 19:12, Pioner napisał:

Zapominacie o Guild Wars, zawartości to na 10 Aionów ma czy na 3 Tery starczy, graficznym
dopracowaniem zadziwia jeszcze dzisiaj - 6 lat po premierze (Aion chowa się zawstydzony),
a bardziej zbilansowanego PvP na rynku chyba nie ma...
A i jest to prawdziwy Free 2 play bez opcji Freemium...
W całości po polsku...

Mam wrazenie, ze przynajmniej polowa, ktora wypowiedziala sie w tym watku miala z GW do czynienia. ;]

Mi osobiscie tego produktu reklamowac nie musisz. Przegrane mam juz 5k godzin, a nadal czynnie gram i czerpie fun. (aczkolwiek tylko z PvP)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2010 o 19:12, Pioner napisał:

Zapominacie o Guild Wars, zawartości to na 10 Aionów ma czy na 3 Tery starczy, graficznym
dopracowaniem zadziwia jeszcze dzisiaj - 6 lat po premierze (Aion chowa się zawstydzony),
a bardziej zbilansowanego PvP na rynku chyba nie ma...
A i jest to prawdziwy Free 2 play bez opcji Freemium...
W całości po polsku...


dla mnie GW1 to namiastka mmo a nie rasowe mmo - bardziej traktuje to jak singlowke z mozliwoscia pogrania pvp i w sumie srednio udana (kompletnie mi sie nie spodobala), zobaczymy co wyjdzie z dwojki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2010 o 20:18, EmperorKaligula napisał:

dla mnie GW1 to namiastka mmo a nie rasowe mmo - bardziej traktuje to jak singlowke z
mozliwoscia pogrania pvp i w sumie srednio udana (kompletnie mi sie nie spodobala), zobaczymy
co wyjdzie z dwojki


Nom święta słowa, mi też się nie podobał, ten system wprowadzenia ciosów mnie dobijał. Lecz grałem w GW jeszze przed Dragon Age`m więc powolne oddawanie ciosów może teraz by mi nie przeszkadzało. Jskoś nie chce mi się wracać do tej gry chociaż jest bezpłatna po zakupie podstawki. Ciągle leży i się kurzy. Chętnie bym ją oddał komuś.

@Pioner I nie jest ona całkiem po polsku, ma tylko napisy. Z dubbem to masz connana barbażynce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powolne oddawanie ciosów... w GW...

Dobry Sin/Mesmer/Necromata wykańcza swoją ofiarę w 6-10sec więc powolnym to jest Finał Fantasy XIV pod tym względem...

A reszta, wiem niektórym wystarczy 1 endgamowa instancja - za przykładem daleko chodzić nie będę - Aion,
W GW endgame (co starcza na kilka lat zabawy) osiąga się po 3ch dniach grania, więc wielbicielom levelowania GW nie jest wskazaną pozycją, ale Wielbicielem Hard Dungeonów (co nie przejdziesz w solo/randome prty), Archivmentów, miodowego PvP jak najbardziej.

Warto wspomnieć że GW oferuje po kilkaset skilli dla każdej z 10 klass z których możesz używać na raz tylko 8m - dzięki czemu masz prawdziwie różne buildy a nie tylko 4skille do których pilnujesz cd jak w Aion

@vegost - A sprzedać ją na Alllegro zawsze możesz, z dubbingiem to nie ma szalu - jak tam mówią: pełna kinowa wersja ;)) czy jakoś tak. (jak na prawdziwą darmówkę to całkiem sporo).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Pioner może i mógłbym ,ale nie chce mi się bawić w jakieś aukcje na jedną gre :) Najlepsze jest to że grałem w podstawke tylko godzine i mi się nie spodobało, no daleko ze chodzi o te ruchy, dosłownie jak by gra była na tych zasadach D&D tak wolno to nie dla mnie. W sumie 50 zł poszło się walić, ale czego się nie robi dla zabicia czasu oO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2010 o 03:20, vegost napisał:

@Pioner może i mógłbym ,ale nie chce mi się bawić w jakieś aukcje na jedną gre :) Najlepsze
jest to że grałem w podstawke tylko godzine i mi się nie spodobało, no daleko ze chodzi
o te ruchy, dosłownie jak by gra była na tych zasadach D&D tak wolno to nie dla mnie.
W sumie 50 zł poszło się walić, ale czego się nie robi dla zabicia czasu oO

Oceniac gre po godzinie i jednej mechanice? Mhm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gram w Aiona od niedawna i zrobił na mnie naprawdę świetne wrażenie. Miałem zwykłą wersją ale 2 dni temu zaaktualizowała mi się sama do wersji Assault on Balaurea. Póki nie przejdę ostatecznie nie będę oceniał całokształtu bo trudno w tak krótkim czasie jak tydzień poznać wszystkie tajniki , zwłaszcza rozszerzone pvpve w dodatku której nawet podstawowej wersji nie zdążyłem poznać. A świat gry i możliwości są niesamowicie rozbudowane. Jak choćby 2 różne kampanie dla każdej z 2 stron i bardzo dużo do zrobienia - w tydzień grania średnio 7-8h\dobę zaledwie mniej niż 1\4 kampani jednej stroni i jako tak wyszkoloną postać.
Mechanizm gry jest dość prosty , w solo play przypomina trochę ten z Dragon Age''a (Uderzaj czym możesz) , jestem też weteranem Guild Wars (3k+ godzin , wszystkie klasy) i trochę brakuje mi systemu buildów który bardzo polubiłem , ale tu pozostaje czekać na Guild Wars 2.
Najważniejsze że w odróżnieniu od Dragon Age''a , Aion idzie w pełni płynnie na maksymalnych możliwych ustawieniach w 1366x768 (oczywiście z wyjątkiem gdy łącze internetowe\serwer nie wyrabia) na laptopie z zaledwie PDC T4200 2GHZ i Mobility Radeonem 4670 (który jest de facto trochę szybszy od starego pecetowskiego X1950).
Jedynym minusem jest oczywiście abonament ale przynajmniej sporo rzeczy , jak aktualizacja podstawki czy ulepszenia , np. ilość awatarów , miejsc w schowku które w GW były opcjonalne po uisczeniu pewnej opłaty - są już jakby wliczone w abonament.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować