Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Path of Exile - nowy sieciowy RPG ogłoszony

22 postów w tym temacie

Dnia 02.09.2010 o 15:46, VrOObel69 napisał:

no nie wiem ale z tych ss mogę powiedzieć jedynie - MEGA brzydkie to to


Racja powinni trochę rozjaśnić kolory i NIE WIDOK Z TIBI (poczułem się jakbym patrzał na tibię :D) i na 10 obrazie widać, żę osoba ma w sercu strzałę i nadal walczy. NIE MA TO JAK REALNOŚĆ GRY !!! a i krew jest zbyd cukierkowa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w 90% przypadków stwierdzenia sieciowy rpg/MMORPG + "darmowe", "bez abonamentu" = kiszka.
I ten zdecydowanie nie zapowiada się jakby miał należeć do tych pozostałych 10%...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co oceniać książki po okładce, musimy zaczekać do premiery. Gra jest darmowa więc nic nie stoi na przeszkodzie żeby spokojnie ściągnąć, sprawdzić i dopiero się wypowiedzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Łał... od kiedy to widok izometryczny to widok z Tibii??? W Falloutach i Diablo jakoś się sprawdzał więc nie wiem o co chodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi tam grafika narazie pasuje, dla mnie nie jest brzydka tylko surowa, w końcu trochę odpoczynku od jaskrawych kolorków (charakterystycznych zresztą dla więkrzości darmowych gier mmo) ala'' Diablo 3, WoW czy inne Torchlight, RoM. Jak by w grze była jeszcze fizyka obiektów to by było cudnie, ale patrząc na screen''y raczej nie ma co liczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@jedrzejb - hm, gdybym miał oceniać przedstawioną tu produkcję tylko po grafice to tak samo mógłbym ocenić Ciebie po wypowiedzi - "patrzał" ? - co wówczas oznaczałoby, że mam do czynienia z osobą o inteligencji skarpety.
Poza tym " REALNOŚĆ GRY " ? Człowieku, oni wzorowali się na Diablo, Titan Quest i Dungeon Siege ... widziałeś tam kiedyś realizm ? Jak masz pisać tylko by pisać to lepiej nie pisz nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem. GGG daje grę za którą nie trzeba płacić a większość osób wybrzydza po tym jak zobaczyła screenshoty... Grafika w Baldurach i IW Dale jest gorsza a gry nadal są świetne i to do nich pod względem jakości porównuje się wszystkie nowe RPG. Ja na pewno się skuszę bo, nie wiem czemu, przypomina mi to stare dobre "erpegi". jedrzejb - pewnie, realizm jest dobry ale nie przy takich grach. Nie wydaje mi się by grało się fajnie gdyby łucznik zabijał smoka albo olbrzyma jednym strzałem w głowę :) Zaraz byłby masowy napad na tą klasę jak w diablo 2 na paladyna gdy okazało się że jest zabójczy gdy go się zrobi na smithera i wyśle na UT... teraz prawie każdy ma chociaż jednego takiego na sowim koncie na battlenecie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem dlaczego ale pod względem graficznym skojarzyły mi się ten produkt z Diablo 1. Zwłaszcza screeny z podziemi. W każdym razie można liczyć na mrocznego RPG, a nie cukierkowy świat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2010 o 16:51, Irascor napisał:

Grafika w Baldurach i IW Dale jest gorsza a gry nadal są
świetne i to do nich pod względem jakości porównuje się wszystkie nowe RPG.


W zasadzie każda plansza w takim Baldur''s Gate czy Icewind Dale urzeka pod względem wykonania artystycznego. Tu jest po prostu brzydko, nie mam nawet co porównywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ot jakieś "inne i nowe" mmo :) Ciekawe czy będą świecące sety na +10 np :D ot ściągnąć zagrać zapomnieć i tyle. A z obiecanek to pewnie to samo będzie co Acclaim i ich reklamy w czasie gry gdzie gra miała się opierać tylko na tym i być darmowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o grafikę, to już amatorskie projekty są ładniejsze. Do tego ta niespójność. Choćby efekty błyskawic z 4 screena w ogóle nie pasują do reszty. I nawet HUD brzydki. Jak z drugiego Diabełka. I krew z ketchupu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gram w closed betę. I śmiało stwierdzam, że gra jest niesamowita! Oczywiście nadal jest to gra nieukończona, ale już na tym etapie (wg. mnie) miażdży starego Diablo II.

Grafika jest świetna, taka jaka powinna być. Czuć klimat.
Drzewko umiejętności jest tak rozbudowane, że raczej ciężko zbudować dwie identyczne postaci. Poziom trudności nie cacka się z graczem, początki są dość trudne, a mobki siecze się z wielką przyjemnością! Jeszcze jedno - to NIE jest kolejny z tych badziewnych darmowych MMO ze wschodu! To jest istny Diablo killer na wysokim poziomie! Poważnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować