Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Take-Two bardzo dumne z Mafii II

11 postów w tym temacie

Mimo że gra zajmuje 5/6h grania to i tak gra pod względem fabuły jest bardzo dobra i przyjemnie się gra, już nie wspomnę o klimacie. Fakt faktem 1cz była lepsza jak to zazwyczaj bywa w grach no cóż przecież jest dobrze i tak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po dowiedzeniu sie ile rzeczy zostało powycinanych z pełnej wersji gry człowieka dosłownie kur**ca strzela.

No sorry ale co im szkodziło te dodatkowe misje do fabuły dodać, długość gry znacznie by sie wydłużyła.
Do tego free ride(zrobiony juz przez modów) misje poboczne, widok za kierownicy, tunning, nie musiało być oczywiście tego multum i nie musiało to przypominać gta ale byłoby to naprawde miłym dodatkiem.

Może fabuła faktycznie jest bardzo dobra i wciągająca ale 120 zł(saturn) czy 150 zł (empik) to nie są adekwatne ceny do tego co dostajemy. Takie moje zdanie.

Nie kupiłem Mafii, poczekam aż wydadzą ją ze wszystkimi dodatkami, aż z pełnej wersji zrobią... pełniejszą pełną wersje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2010 o 11:40, Gregory_P napisał:

Może fabuła faktycznie jest bardzo dobra i wciągająca ale 120 zł(saturn) czy 150 zł (empik)
to nie są adekwatne ceny do tego co dostajemy. Takie moje zdanie.


Kosmiczne ceny, grę można mieć już za 60 złotych.

Choć ja z zakupem się także wstrzymam, bo mam w tej chwili co grać, a nie jest to tytuł, na który jakoś szczególnie czekałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mafia 2 jest dobrą grą, faktycznie średnia ocena powinna być w granicy 8,5. Najbardziej mnie osobiście dobija brak swobodnej jazdy. Pal licho dlc które to powycinane zostały z gry, takie czasy i lepiej nie będzie. Fabularnie jest dobrze troche to zakończenie popaprane no ale cóż będzie Mafia 3 a to dobra wiadomość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam sie z Pepsim. Mafia II dla mnie jest gra wrecz genialna a mowie to jako naprawde wielki fan czesci pierwszej. Oczywiscie nie jest tak dobra jak jedynka ale klimat, postacie, fabuła sa naprawde mega a wlasnie tego oczekiwalem po nastepcy mojej ulubionej gry. Nie zaluje ani grosza wsadzonego w Mafie II, chociaz polityka wydawania DLC w kilka dni po premierze podstawki jest lekko denerwujaca.

Jeszcze co do tego zakonczenia.

Spoiler

Mnie osobiscie sie bardzo podobalo i nie podszedlem do tego jak do jakiegos niewyjasnionego watku. Ja patrze na to tak ze Joe zginal i koniec piesni. Moja ocena gry to 9/10 za brak free ride i te nieszczesne platne DLC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2010 o 12:37, Makus89 napisał:

Zgadzam sie z Pepsim. Mafia II dla mnie jest gra wrecz genialna a mowie to jako naprawde
wielki fan czesci pierwszej.

I to cię nieco dyskredytuje, bo można pokusić się o fakt że nie jesteś obiektywny. Fani danej serii zawsze mają w zwyczaju przymykać oko na niektóre niedociągnięcia.
>Oczywiscie nie jest tak dobra jak jedynka ale klimat, postacie,

Dnia 03.09.2010 o 12:37, Makus89 napisał:

fabuła sa naprawde mega a wlasnie tego oczekiwalem po nastepcy mojej ulubionej gry. Nie
zaluje ani grosza wsadzonego w Mafie II, chociaz polityka wydawania DLC w kilka dni po
premierze podstawki jest lekko denerwujaca.

Klimat, postacie fabuła, owszem. Ale mimo wszystko czegoś brakuje. Denerwuje brak free ride (teraz jest, ale dzięki modderom, oczywiście posiadacze konsol muszą obejść się smakiem) oraz fakt że gra jest do bólu liniowa. Zaczynam nowy rozdział, i już z miejsca muszę jechać na misję z Joe.
No i brak jakichkolwiek zadań pobocznych. Ja wiem że to nie GTA, no ale... właśnie, mimo wszystko w GTA grało mi się przyjemniej. Mimo gorszej fabuły. Może dlatego że tam jest pełno rzeczy do roboty poza głównym wątkiem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja - po zagraniu w wersję demo na PlayStation 3 - nawet nie myślę na razie o kupnie nowego dzieła 2k Czech. Tragiczna jakość odrzuciła mnie od tej gry momentalnie i w najbliższym czasie nie mam zamiaru zagrać w tę gre. Może kiedyś (kiedy będzie kosztowała 15 zł), ale na pewno nie teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie gra jest świetna (a pewnie po dodaniu wszystkich dlc, które powinny być od początku będzie dla mnie genialna).
Kupiłem droższą wersję, bo na x-a i nie żałuję ani złotówki.
Przeszedłem ją raz, a teraz robię to ponownie na trudniejszym poziomie.
Nie rozumiem też tego biadolenia nad free ride, który bez misji szybko się nudzi (ileż można bez celu jeździć po mieście?) - zdecydowanie wole fabułę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Renzov
Wiem dokładnie co masz na myśli.
Chyba będzie trzeba poczekać na GOTY na PC bo inaczej to sensu nie ma.. taak, Take-Two za wyciętą zawartość i wrzucenie jej do DLC powinno być z siebie dumne:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować