Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Dragon Age: Początek Ultimate Edition w drodze?

24 postów w tym temacie

Rozumiem , że wszystkie będą przetłumaczone na język Polski ? :} Czy może leniwi panowie z EA machną ręką jak na większość swoich tytułów ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie właśnie też zainteresowała kwestia polonizacji. Skoro nie wszystkie DLC są przetłumaczone (nie licząc fanowskich tłumaczeń) to czy będą one w tym wydaniu? A co do samego wydania to dość ciekawe, ale tylko dla osoby, która nie miała okazji zagrać. Cena za wszystkie te dodatki też będzie zapewne nieco wysoka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2010 o 16:32, MysticAriel napisał:

Rozumiem , że wszystkie będą przetłumaczone na język Polski ? :} Czy może leniwi panowie
z EA machną ręką jak na większość swoich tytułów ?

Nie liczyłbym na to... Nie chciało im się przetłumaczyć Pieśni czy Leliany, Witch Hunt też ma być niedostępne w polskiej wersji, więc wątpię, by to nadgonili do premiery takiej edycji.

Już bardziej obstawiam, że wydadzą w angielskiej wersji całe wydanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2010 o 17:01, Jaguar223 napisał:

No i dlatego nie warto kupować gier w wydaniu premierowym i tu przychodzi na myśl Mafia
2 bo pewnie będzie to samo


Idąc tym trybem rozumowania edycji Ultimate też lepiej nie kupować, bo za jakiś czas wyjdzie w Classic, a za kilka lat może się w Biedronce za kilka złotych walać. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może wreszcie kupię i będę miał pewność że całą grę mam w jednym pudełku a nie w kawałkach za które będę płacił osobno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2010 o 17:09, stuki2 napisał:

Może wreszcie kupię i będę miał pewność że całą grę mam w jednym pudełku a nie w kawałkach
za które będę płacił osobno.


Dokładnie. Kupujesz premierówkę za 200 zł, wszystkie dodatki wyniosą ponad 100 zł i weź tu bądź mądry. Lepiej zagryźć zęby i poczekać parę miechów i kupić grę ze wszystkim za jakieś 120 zł.Ja tak robię od jakiegoś czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dobrze że nie kupiłem a miałem zamiar teraz czekać zostało i będę miał wszytko w jednym pudełku tylko mam nadzieje że cena za to nie przekroczy 120zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapewne tylko dodatki które zostały do tej pory przetłumaczone będą po polsku, reszta zosatnie jak do tej pory czyli po angielsku. Założe się o 100 ze tak będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować