• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
z00m

Wyrejestrowanie gry?

Pytanie

Witam! Mam następujące pytanie: czy istnieje możliwość wyrejestrowania gry ze swojego konta, aby odsprzedać ją później np. na allegro? Wiem że taką możliwość daje dział ''używki'', ale sprzedanie tam gry po dobrej cenie graniczy z cudem, a na allegro jest dużo łatwiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

13 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 28.03.2006 o 16:42, z00m napisał:

Witam! Mam następujące pytanie: czy istnieje możliwość wyrejestrowania gry ze swojego konta,
aby odsprzedać ją później np. na allegro? Wiem że taką możliwość daje dział ''używki'', ale
sprzedanie tam gry po dobrej cenie graniczy z cudem, a na allegro jest dużo łatwiej.


Możesz dać komuś klucz rejstracji elektroniczne i wtedy on sobie to zarejstruje i będzie miał na swoim koncie tą gre (pudełko, itd.) ale WPLN pozostają na twoim koncie ( po prostu ten kto gre zarejstruje drugi raz, otrzyma 0 WPLN). A jeśli chodzi o możliwość wyrejstrowanie to chyba takowa nie istnieje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 28.03.2006 o 16:42, z00m napisał:

Witam! Mam następujące pytanie: czy istnieje możliwość wyrejestrowania gry ze swojego konta,
aby odsprzedać ją później np. na allegro? Wiem że taką możliwość daje dział ''używki'', ale
sprzedanie tam gry po dobrej cenie graniczy z cudem, a na allegro jest dużo łatwiej.

Nie musisz wyrejestrowywać!!!!! po prostu sprzedajesz na allegro i ten ktoś co dostanie tą grę (razem z kartą rejestracyjną) założyć może konto i u siebie zarejestrować.Wtedy u Ciebie zniknie ta gra.Nawet chyba nie ma usługi aby wyrejestrować grę!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Dnia 28.03.2006 o 16:52, ciaputek napisał:

Nie musisz wyrejestrowywać!!!!! po prostu sprzedajesz na allegro i ten ktoś co dostanie tą
grę (razem z kartą rejestracyjną) założyć może konto i u siebie zarejestrować.Wtedy u Ciebie
zniknie ta gra.Nawet chyba nie ma usługi aby wyrejestrować grę!!!!

Ale wtedy drugi właściciel nie dostanie WPLN (zostają u osoby która jako pierwsza zarejstrowała grę).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 28.03.2006 o 17:00, olcia13 napisał:

Może by powstał opcja wyrejstorywanie gier na gram.pl? (ale pewnie kożystali by z tego nieliczni)

Sam przecież widać, że nie miałaby ta funkcja żadnego sensu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 28.03.2006 o 17:00, olcia13 napisał:

Może by powstał opcja wyrejstorywanie gier na gram.pl? (ale pewnie kożystali by z tego nieliczni)

Mysle ze to niegłupi pomysł. W sumie nie wszyscy, którzy chcą odkupić grę, mają ochotę rejestrować ją elektronicznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Słabej jakości :> Aczkolwiek ja mówiłem całkiem serio. Oczywiście na pewno spotka się to z falą krytyki, aczkolwiek dla niektórych to może być całkiem przydatna opcja, a przecież nie każdy musi z niej korzystać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

aha, czyli jak sprzedam gierke na allegro to koles bedzie mogl ja zarejestrowac, uzyskac prawo do pomocy technicznej itd ale bez wPLN, tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 28.03.2006 o 17:37, z00m napisał:

aha, czyli jak sprzedam gierke na allegro to koles bedzie mogl ja zarejestrowac, uzyskac prawo
do pomocy technicznej itd ale bez wPLN, tak?

T.A.K.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Ludzie pomocy
Sprzedałem gre i nowy właściciel mówi, że nie może jej zarejestrować, pisze że gra została już zarejestrowana....
czy to możliwe ??? help... (jak chciałem ją wystawić na sprzedaż na sklepie gram.pl to pisze, że gra może być zarejestrowana jeszcze dwa razy...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 28.03.2006 o 16:42, z00m napisał:

Witam! Mam następujące pytanie: czy istnieje możliwość wyrejestrowania gry ze swojego konta,
aby odsprzedać ją później np. na allegro? Wiem że taką możliwość daje dział ''używki'', ale
sprzedanie tam gry po dobrej cenie graniczy z cudem, a na allegro jest dużo łatwiej.


Tak jest taka mozliwość. Sam załorzyłem nowe konto i automatycznie po zarejestrowaniu na nich gierek ze starego konta zostały one przerejestrowaen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować