Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

pr0gram - podcast gramowy, odcinek 9

14 postów w tym temacie

Dnia 03.09.2010 o 20:30, Lucas_the_Great napisał:

> No nareszcie :D
Ojtam, ojtam, plik wisiał, z newsem był przez kwadrans problem techniczny :)

Ależ ja nie nażekam na problemy techniczne. To był wyraz ukontentowania po całym tygodniu bez nowego podcasta :P
Poza tym, chyba musisz się zabrać za tworzenie Theft'a na Kinecta do 2012r :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2010 o 20:58, ping-pong napisał:

Mleko, mleko, mleko...ja wiem, że to jest smaczne ale nie musicie się jarać tym co odcinek
niczym gimnazjaliści...

Taki Gortat nawet reklamy robi, my skromni konsumenci jesteśmy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Valve nie mówiło zdaje mi się o nowych tytułach, a o niespodziankach, a to może oznaczać absolutnie wszystko (bajery do steama, film w uniwersum Half-Life'a, nowe rozszerzenia do istniejących już gier, nowe tytuły).
Cytat z Waszego newsa:
"Gwarantuję, że ludzie będą zaskoczeni, tym co obecnie robimy. To się zresztą szybko nie skończy. Śmieje się, bo jestem pewien, że gracze będą znów zaszokowani. Szykujemy trzy stosunkowo duże atrakcje w siągu nadchodzących 12 miesięcy.".
Gdzie tu są nowe tytuły?

Odnośnie L4D2, gracze L4D nie buntowali się przeciwko zmianom, a nowej produkcji zamiast wydania tego wszystkiego co oferuje 2-ka w formie dodatku do L4D.

PS. Przestańcie gadać o mleku w ogóle, jak już macie zamiar poruszać temat picia to miejcie jaja i mówcie otwarcie co pijecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie, przykro mi to mówić, ale tego przez przynajmniej połowę czasu nie dało się słuchać. Stawiam, że za dużo mleka, bo dyskusje taki mleczny ton przyjmowały: łapanie się za słówka, dywagacje na temat tego, co oznacza "nowa gra" (pomijając fakt, że treść informacji od Valve brzmiała zupełnie inaczej), rozważania nt. teorii spiskowych w MoH... Tragicznie to wszystko brzmiało i musiałem przewijać non stop tak gdzieś do 1/2-2/3 odcinka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować