Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Drakensang: River of Time - recenzja

46 postów w tym temacie

Podoba mi się ta recenzja. Dołożyła swoje jeśli chodzi o wyłożenie pieniędzy na ten tytuł, ale w najbliższym czasie pojawi się jeszcze Two Worlds II i Arcania i teraz trzeba by się zastanowić na co tu postawić. Głębokooo zastanowić mhmmmmm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Drakensang grało mi się świetnie, pomimo że np. Baldur''s Gate mnie odrzucił.

BTW. Z plusami i minusami jest coś nie tak, czy tylko u mnie są cztery plusy z opisem, a później sama ikonka plusa (podobnie z minusem, dwa są opisane, a później jest sama ikonka).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2010 o 20:58, Gumisiek2 napisał:

W Drakensang grało mi się świetnie, pomimo że np. Baldur''s Gate mnie odrzucił.

BTW. Z plusami i minusami jest coś nie tak, czy tylko u mnie są cztery plusy z opisem,
a później sama ikonka plusa (podobnie z minusem, dwa są opisane, a później jest sama
ikonka).

Faktycznie, było coś nie tak, jest git.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnie by bylo, gdyby mozna bylo powiekszyc obrazki. Albo zeby nie mialy podpisow z innych serwisow... Wtopa za wtopa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2010 o 22:39, BlackDragon napisał:

Pomocy! Nie umiem powiększyć screenów! :)

Jutro będą powiększalne - Finneganowi w momencie zdawania recenzji zbuntował się komp i obrazki zrzucał z lapka. Wezwałem kawalerię - będą jutro hi-resy od Myszastego.
@Jamz - "podpisy z innych serwisów?" aaale o ssso chozzzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdy na zacząłem grać w Drakensang: The Dark Eye, na samym poczatku byłem zachwycony; interesujacy system rozwoju postaci i piękna grafika ujęły mnie. Niestety, czym dalej brnąłem w fabułę tym było gorzej. Powietrze uszło zupełnie ze mnie przy przyjmowaniu zadania "Przygotowanie do smoczego zadania". Relikt rozbity na trzy części, wybraniec( czy tam czemiopn) musi uratowac świat ble, ble, ble..... Tak prymitywnych rozwiązań fabularnych już dawno nie widziałem.

Tutaj, w recenzji mogę przeczytać ze kolejna część tej gry nie jest napakopwana heroiczno-patetyczną papką , dlatego ta odsłona gry dostaje u mnie szansę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie jakaś sensowna gra w tym suchutkim sezonie. Za kilka dni przyleci do mnie kolekcjonerka i wracamy do pięknego świata Avenrurii. Naprawdę szykuje się świetne, klimatyczne cRPG, które w ramach gatunku zmiażdży Dragon Age i Dragon Age 2, co wnoszę po ujawnionych dotąd informacjach, screenach i trailerach.

Bardzo podoba mi się sytuacja, kiedy utalentowani ludzie udowadniają, że nie potrzeba milionów dolarów, by zrobić dobrą grę, która nie musi sprzedać się w liczbie xxx milionów i zarobić basenu kasy na całym świecie, by została wydana równie dobra kontynuacja. Sukces krajowy = sukces i zysk dla zarówno dobrego wydawcy jak i dla developera. I niska cena samej gry, co eliminuje rynek wtórny. Ewidentny dowód na to, że jak umiesz coś zrobić z sensem, wszystko wychodzi tak jak powinno, a proste pompowanie sum ośmiocyfrowych w produkt nie zawsze przynosi oczekiwany rezultat. Do boju Radon Labs, do boju Katauri, molochy EA, Acti i M$ - na dno!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy wymagania sprzętowe poszły w górę w stosunku do pierwszej części? Poprzedniczka działa mi znakomicie na najwyższych detalach, ale nie wiem czy mój pecet (Pentium D 2,66 GHz, 4 GB RAM, Ge-FORCE 9600 GT 1024 MB, XP SP3) poradzi sobie z River of Time.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2010 o 22:54, Lucas_the_Great napisał:

Jutro będą powiększalne - Finneganowi w momencie zdawania recenzji zbuntował się komp
i obrazki zrzucał z lapka. Wezwałem kawalerię - będą jutro hi-resy od Myszastego.


ciagle nie ma :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2010 o 19:24, EmperorKaligula napisał:

> Jutro będą powiększalne - Finneganowi w momencie zdawania recenzji zbuntował się
komp
> i obrazki zrzucał z lapka. Wezwałem kawalerię - będą jutro hi-resy od Myszastego.


ciagle nie ma :/


Już są. Miałem małe problemy z uruchomieniem swojej wersji gry wczoraj. Dodam, że z mojej winy, bom maila z kodem aktywacyjnym posiał. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2010 o 14:35, Myszasty napisał:

Już są. Miałem małe problemy z uruchomieniem swojej wersji gry wczoraj. Dodam, że z mojej
winy, bom maila z kodem aktywacyjnym posiał. :P


dzieki za screeny, gra prezentuje sie bardzo ladnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2010 o 18:54, Pan_Zbrodni napisał:

Czy wymagania sprzętowe poszły w górę w stosunku do pierwszej części? Poprzedniczka działa
mi znakomicie na najwyższych detalach, ale nie wiem czy mój pecet (Pentium D 2,66 GHz,
4 GB RAM, Ge-FORCE 9600 GT 1024 MB, XP SP3) poradzi sobie z River of Time.


W większości miejscówek na gtx260 i c2d 1,83 GHz śmiga mi na maks powyżej 30 fps. Problemy mam tylko w samym Nadoret za dnia - musiałem wyłączyć AA, bo ścinało mi miejscami do 6-7 klatek. Teraz jest koło 14-20.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja się zastanawiam kto od kogo ściąga: Bioware(DA II) od Radon Labs, czy na odwrót. Przyznajcie, trochę to dziwne, że obydwie ekipy wpadły na bardzo podobny pomysł prowadzenia narracji w swoich grach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2010 o 22:15, runewarrior napisał:

A ja się zastanawiam kto od kogo ściąga: Bioware(DA II) od Radon Labs, czy na odwrót.
Przyznajcie, trochę to dziwne, że obydwie ekipy wpadły na bardzo podobny pomysł prowadzenia
narracji w swoich grach.


O to właśnie chodzi w moim podpisie do ostatniego screena... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2010 o 22:15, runewarrior napisał:

A ja się zastanawiam kto od kogo ściąga: Bioware(DA II) od Radon Labs, czy na odwrót.
Przyznajcie, trochę to dziwne, że obydwie ekipy wpadły na bardzo podobny pomysł prowadzenia
narracji w swoich grach.

No to się zastanówmy kto od kogo...
DA II zapowiedziane zostało kiedy? Dwa miesiące temu? DS:RoT wydany został w Niemczech bodajże w lutym albo w marcu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować