Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Portal 2 - 9 minut gameplaya multi

36 postów w tym temacie

Men no, kooperacja to nie multi. Jak przeczytałem tytuł newsa to złapałem wielkiego zonka w kształcie pytania: "TO PORTAL 2 MA MULTI? O.O".

Dla mnie totalny must-have. Filmiku nie oglądam, nie chcę psuć smaczku. I tak nic nie zmieni mojego nastawienia do nowego Portala. Czekam! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2010 o 20:39, Diabol111 napisał:

jak mozna w to grac padem? o.0

Zwyczajnie. Nie jest to jakaś bardzo dynamiczna gra, więc w czym problem? Zresztą i do tych dynamicznych gier na padzie można się szybko przyzwyczaić.

A co do tego multi - jakoś nie widzę grania z przypadkowym graczem po sieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ładnie gra wygląda. Jednakże martwią mnie te pojawiające się tipsy w grze - psuje to przyjemność z odkrywania sposobu przejścia mapy.
A na padzie nie sposób grać w speed challenge.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2010 o 21:09, Razer98PL napisał:

wsac se ten regulamin gdzies

Zapewne tam wsadziłeś słownik. Jeżeli to nie jest prowokacja, to radzę wrócić do lekcji, a gry i wypowiadanie się na ich temat zostawić bardziej rozgarniętym osobom. Mam szczerą nadzieję, że ktoś pomoże Ci opuścić grono użytkowników przy użyciu bana.

Co do newsa: żadnych filmików z Portala 2 poza trailerami nie oglądam - za duża szansa na spoilery nowych zagadek. Przez przypadek zobaczyłem ciecze i jestem z tego powodu niepomiernie niezadowolony. Jak ktoś wyżej napisał, nie ważne co pokażą i tak jest to dla mnie zakup obowiązkowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować