Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Najnowsze galerie z gier (Diablo III, Killzone 3, Portal 2, LittleBIGPlanet 2 i inne)

20 postów w tym temacie

Dnia 04.09.2010 o 20:25, Jeggred napisał:

Zaraz zaraz... tego concept artu z Barbem z Diablo 3 to chyba nie widziałem, ale ten
z miasta widziałem na 99.9%.


Z jednego obrazka nie byłoby galerii. :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Diablo widzę zmienił imidż. I znowu będzie jak z WoW'em - filmiki i concept arty prezentują powagę, a sama gra wpyciarsko-pseudoepicko-cukierkowa. Gdzie ten klimat z Diablo I....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zbyt mała mroczność nowego Diablo III niepokoi mnie od długiego czasu, ale liczę, że i tak nie utraci swojego klimatu. Jedynka była mroczna od początku do końca - po wybiciu wszystkiego w okolicy strach było iść dalej. Ciemność, znakomita muzyka, niepokojące dźwięki. W II było już gorzej. Słoneczna pustynia czy zaśnieżone okolice nie wpłynęły dobrze na klimat. Ale i tak było świetnie lecz to już raczej z powodu genialnego multi. Wiadomo, że III nie zrobi na nas takiego wrażenia jak I bo tak samo było z Mafią. Pierwowzór jest tak genialny, że nawet ci sami twórcy go nie przebiją. Gra zapewne będzie znakomita, ale to niestety nie będzie w pełni to co kiedyś.
Ja póki co od jutra przechodzę ponownie jedynkę + Hellfire bo wiem, że tylko tam znajdę klimat, którego nawet trzecia część nie będzie miała :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2010 o 20:25, Jeggred napisał:

Zaraz zaraz... tego concept artu z Barbem z Diablo 3 to chyba nie widziałem, ale ten
z miasta widziałem na 99.9%.


Popatrz na daty ich stworzenia. Barb jest z 2009 roku, miasto datowane jest na 2007. I na pewno były pokazywane już wcześniej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajna galeria. Ja - z gier pokazanych tutaj - czekam na Portala 2, The Lord of the Rings: War in the North, LittleBigPlanet 2 i może Killzone 3. Obrazki z tych produkcji (no, może za wyjątkiem Władcy Pierścieni) prezentują się bardzo dobrze. Chciałbym już w nie zagrać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować