Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Będzie Rollercoaster Tycoon 4?

13 postów w tym temacie

Nie ma co ukrywać, w jedynkę i dwójkę grało się długo, gdyż zadania nie dało się ukończyć bez osiągnięcia odpowiedniego limitu czasowego... ale sprawiało to, że człowiek dalej się dwoił i troił, mimo, że zadanie było już wykonane. W trójce tego nie ma, aczkolwiek nie mogę powiedzieć, by była to zła gra... po prostu ma inny klimat i jest ciut za prosta w stosunku do poprzedniczek.

Ciekawe czy i tym razem Chris Sawyer będzie miał jakiś udział w produkcji, chociaż to mało prawdopodobne po numerze jaki Atari odstawiło przy produkcji trójki. A szkoda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj ludzie, ludzie. Wszędzie tylko wzdychacie za tą klasyką. Ja nie mogę się doczekać. Trójka była genialna i dobrze że bez przesadnego stopnia trudności, zresztą jak i tak prawie cały czas grałem w sandboxie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi się najbardziej podobała jedyneczka... trochę czasu przy niej spędziłem. Podobnie w Zoo Tycoon...

Tak czy inaczej, chętnie bym znowu zasiadł do czegoś takiego... ale po maturze... po maturze... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo bym chciał 4 część :) W 3 denerwowało mnie, że ludziki często wybierały sobie konkretne miejsce gdzie cały czas chodzili, a w innych miejscach parku (mimo że było tam dużo atrakcji, sklepów i ścieżek) to nie chodzili tam :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W trójkę pograłem może z 10 min. Nie mogłem znieść tej grafiki i tego klimatu. 1 i 2 grywam co roku sobie po kilka godzinek... no dobra kilkadziesiąt. Imo dobrze, że nic nie słychać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym chciał swoją postać którą możemy chodzić i widzieć z jej oczu, mega zaawansowany edytor torów, serwis z dodatkowymi elementami do pobrania, możliwość zwiedzania czyjegoś parku, wszystkie plusy z 1 i 2 oraz grafikę z 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować