Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

The Sims 3: Szybka jazda - zobacz premierowy zwiastun

14 postów w tym temacie

Proponuję dodatek dla pełnoletnich graczy pod tytułem "Jazda na ręcznym" - a w nim seks w samochodzie i tytułowa jada na ręcznym w samotności jeśli nie uda nam się wyrwać żadnej dziewoji spod dyskoteki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mówicie co chcecie. Ja tam większość fajnych części do tej pory ostro zakupuję. Trójka przy odrobinie samozaparcia jest naprawdę pasjonująca. Kwestia co kto lubi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grałem w podstawe Sims 3. I szybko znudziło. Teraz czekam jak wyjdzie jeszcze z 3-4 dodatki to ściągne i zainstaluje wszystkie. Bo grać specjalnie z powodu jednego dodatku - bezsensu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2010 o 14:32, Cr3ativ napisał:

Kolejny denny dodatek, do dennej gry (Bez urazy fani simsów, jeśli w ogóle tacy są) Byle
kasę trzepać .. ;x


ogarnij sie... "dorosle gry dla powazny trve facetow" to nie sa robione dla pieniedzy, co ? tak samo robi sie kase na codach, fifach, nba jak na simsach... Tak Cie boli ze inni placa za gry ktore im sie podobaja, a ktos zarabia na ich sprzedazy ? Dzieciece podejscie...

a "dodatek" w newsie to troche za mocne okreslenie ;) To bedzie pack z serii "akcesoria", sporo tanszy od rasowych dodatkow.

Czy sie w niego zapatrze - kto wie :) Nie samym Battlefieldem czlowiek zyje, a duzej czesci rzeczy z samej Kariery jeszcze nie widzialem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaraz, zaraz. Kolo podpalił gospodarzowi chatę, po czym spieprzył jego samochodem? Bardzo sprytnie. Nie dość, że koledze sfajczyły się wszystkie tajne dane w kompie, nie dość, że biedak nie będzie miał gdzie spać, to jeszcze złodziej pojeździ sobie w jego luksusowej bryce.

Zauważyliście skrzata Chompskiego? Wiąże się z nim nawet achique - trzeba go wykraść kumplowi z biura i dowieźć do swojej chałupy, odwiedzając po drodze kilka przydrożnych barów (również mlecznych). Łatwo nie jest, bo nie można go wypuszczać z rąk!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2010 o 16:53, Isdead napisał:

Teraz czekam jak wyjdzie jeszcze z 3-4 dodatki to ściągne i zainstaluje wszystkie.

Może się pożegnamy, piracie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Macie złe informacje,ja już dziś widziałem go w Saturnie w Katowicach.A co do tych jeździdełek,to są koszmarki.No ale jeśli ktoś jest fanem...Życzę dobrej zabawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować