Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wyślij SMS i zgarnij limitowaną edycję konsoli Xbox 360 Halo Reach!

113 postów w tym temacie

Link pod słowem "warunków" przenosi do podstrony z konkursami, ale nijakiego regulaminu konkursu związanego z Halo Reach tam nie widzę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze, "...konkurs SMS, w którym zgarnąć limitowana edycja[...]" chyba mały błąd :D
po drugie, link do regulaminu nie działa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lepszy konkurs :P Nawet ja śmiało wysłałem SMS''a .. może coś wygram xD. Mnie sam bon 10 zł''otowy by ucieszył. Jeszcze nic w życiu nie wygrałem, i wątpię aby to miało miejsce .. :D Ale zawsze można spróbować ^^.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W tego typu konkursach nie opłaca się wysyłać kilku smsów, a nawet kilkunastu, bo wybierane jest losowo z tylu chętnych.;/ Sam przejechałem się na poprzednim konkursie i na pewno w tym udziału nie wezmę.. gram.pl jednak schodzi na ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam propozycje dla Gram''u. Wydaje mi się że lepiej zrobić konkurs SMS z jak najkrótszą wiadomością ale nie dawać tego pytania od razu. Uczciwsze są te w których wysyła się zgłoszenie a otrzymuje SMS z datą kiedy wszyscy zgłoszeni do konkursu otrzymają pytanie konkursowe. W przypadku konkursu w postaci w jakiej redakcja go przeprowadza jest wiele sztuczek aby odpisać nawet na upartego w czasie 0,001 sekundy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja już nie wezme udziału w konkursach na gram.pl na Starcrafcie 2 się przejechałem, wysłałem 3smsy i później mi spamowali aby zwiększył swoją wygraną i to kilka razy dostałem takie wiadomości, a kiedy konkurs się zakończył żadnego info na stronie ani łaskawie smsa mi nie wysłali.

Następnie to na Facebooku dali kod na zniżke 10zł to wpisałem podczas zamówienia i kiedy ukończyłem całą procedurę i chciałem zapłacić z mbank znikło to i kod już był nie waży a pomoc z sklep.gram.pl olała to i nie uznali mi. Więcej nie wezę działu w waszych konkursach ani wasze zniżki to pic na wodę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować