Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Brian Wood nie żyje

44 postów w tym temacie

Ogromna strata, także dla całej naszej branży graczy. Patrząc na tak tragiczne zdarzenia wierzę w amerykański system sprawiedliwości, że nie zawiedzie i tym razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2010 o 18:19, hammerfall87 napisał:

nie żebym był złośliwy ale taki wypadek powinien trafić do nagród darwina.No jak można
zdejmować sweter w czasie jazdy...


Nagroda Darwina? Dla Briana? Te nagrody dostają ludzie, którzy zginęli... a nie zabójcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2010 o 16:39, Laston napisał:

Brian Wood nie żyje
[...]
[Lubię to!] (fb)Bądź pierwszym znajomym, który to lubi.

Bardzo na miejscu dodatki to portali społecznościowych. Gratulacje! Dalej wsadzajcie
to wszędzie.

Popieram, takie "dodatki" pasują do tego typu newsów jak pięść do nosa."xxx nie żyje... Lubię to!" - jak to ciekawie brzmi... Aż dziwne, że zabrakło jeszcze reklamy produktów ze sklepu gram.pl w środku newsa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2010 o 17:27, Wojman napisał:

W USA przynajmniej sie nie patyczkuja z nacpanymi czy nachlanymi kierowcami. Od razu
jest zarzut potrojnego morderstwa, moim zdaniem wyrok bedzie wysoki, wcale sie nie zdziwie
jesli nawet bedzie to trzykrotne dozywocie (w USA sa takie wyroki). Jedno jest pewne
- ta kobieta juz nigdy wiecej nie bedzie na wolnosci. Ech... smutna informacja.


Dostać potrójne dożywocie mając 21 lat? To już bym wolał sobie kulkę w łeb palnąć niż reszte życia oglądać zza kratek i świadczyć usługi pieprzonym klawiszom.
No chyba, że zażyczy sobie (bądź dostanie) wyrok śmierci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od razu powinni dać dożywocie + ciężkie prace.

Jak zwykle nawet jak sam jesteś ostrożny to głupota innych cie zabije. A im pewnie nic się nie stało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2010 o 16:24, Mercuror napisał:

Do reszty - myślicie, że "dołączam się do kondolencji" to coś innego niż [*]? Akurat.


Takich newsów się nie powinno komentować w żaden sposób.

Nie rozumiem co jest złego w wyrazach współczucia. Ale nieważne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, przykro. :(
Nie dość, że poniósł śmierć przez nieodpowiedzialną ćpunkę, która MUSIAŁA założyć sweter podczas jazdy, to jeszcze zostawił żonę i nienarodzone dziecko. Współczuję, bo brzmi to jak najgorszy scenariusz filmu. Trzymaj się i błogosław CoHowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2010 o 18:24, Budo napisał:

> nie żebym był złośliwy ale taki wypadek powinien trafić do nagród darwina.No jak
można
> zdejmować sweter w czasie jazdy...

Nagroda Darwina? Dla Briana? Te nagrody dostają ludzie, którzy zginęli... a nie zabójcy.


Nie tylko,nagrody są przyznawane idiotom którzy zrobią coś ultra debilnego.Więc ja tu wykluczyłem zmarłego oczywiście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2010 o 19:33, hammerfall87 napisał:

Nie tylko,nagrody są przyznawane idiotom którzy zrobią coś ultra debilnego.Więc ja tu
wykluczyłem zmarłego oczywiście


Nagrody Darwina są przyznawane ludziom, którzy giną w bardzo idiotyczny sposób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jakakolwiek kara życia nie przywróci, najbardziej współczuję żonie i nienarodzonemu dziecku Briana.
wybaczcie.. ale siadać za kółkiem na haju, to trzeba być suką, fak!

@NikiNicoo
nie ma czegoś takiego jak branża graczy, środowisko raczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Darowalibyście sobie te idiotyczne świeczki i kondolencje. I tak nikt z rodziny zmarłego, ani jego znajomi nie czytają waszych wypocin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Narkotyki trzeba brać z głową... Bo można doprowadzić do takiej tragedii i być odpowiedzialnym za śmierć tylu osób. Mam nadzieję, że jego żona się pozbiera :( I może te dziewczyny się czegoś nauczą, a ich życie się zmieni (wiem jestem zbytnim optymistą)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najszczersze wyrazy współczucia dla żony. Ból jaki teraz przeżywa musi być okropny.

Cholera, przepraszam za podwójny post, ale myślałem, że za pierwszym razem nie załapało. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takie czasy - nawet wieloletnie doświadczenie za kółkiem i bezwypadkowa jazda nie obroną nikogo przed idiotą pędzącym z naprzeciwka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować