Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nowa eXtra Gra!

111 postów w tym temacie

Ja chciałbym by dawali tekturowe pudełka, ale może też tak być, że będą plastikowe boxy nie ma co gdybać poczekamy zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

eXtra pomysł!
A tak na marginesie - już słyszę zawodzenia tych co, pożal się Boże, nie mają DVD. BUUUU! :D Kompy za 3000zł stoją na biurku a na DVD za 100zł to już mamusia nie dała. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja na pewno sobie kupie. Aha I Colin 4 hula na kartach bez pixel shaderów. Też mam 4 mx i demko mi chodziło. A swoja droga to mam nadzieje ze extra gra bedzie sie ukazywac dluzej niz 2 numery jak to bylo rok temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja obstawiam Punishera lub Świątynie Pierwotnego Zła :)
Czemu ?
- Od dłuższego czasu trwa ich wyprzedaż
- Gry są na kilku CD - pora przenieść je na dvd :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie chcę źle wróżyć, ale to chyba trzecia reaktywacja tej serii wydawniczej... a to o czymś świadczy. niemniej jednak dobrze, że się nie poddajecie, bez względu na skutki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To na pewno będzie Colin, bo ostatnio jak przeglądałem plan wydawniczy, to tam widniał - widać teraz z przezorności CDP ściągnął tą pozycję z PW. Ale że co miesiąc to super! DVD? To jeszcze lepiej - wygodniejsze, a gry większe (choć nie kieruję się zasadą, że im więcej tym lepiej :P) i no co tu dużo mówić, to w końcu standard.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ludzie to NAPEWNO będzie Colin 4 bo widziałem jego reklame w najnowszym PLAYU!!! I mam nadzieje ze teraz EG nie zniknie tak szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2006 o 21:50, Xqu napisał:

Tylko oby cena się nie zwiększyła ze względu na DVD. Przypomnę, że kiedyś EG kosztowała 29,99zł.

Mi ta cena odpowiadała. Pudełko+instrukcja+gazeta+plastikowe opakowania na CD (najlepsze były te grube gdzie samemu sie wycinało i wkładało okładki) + płyty z grami.
Stare Extra Gry mam wszystkie oprócz Sąsiadów którcych kupiłem wcześniej.
Fajnie gdyby EG powróciała taka jak była kiedys z reklama na ostatniej stronie gazet komputerowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2006 o 18:25, Tomi_323 napisał:

:(...


... a ja nie mam DVD.



Najwyższyczas Kupic to tak jakbys w 98 nie miał CD To Już Standart :D Ceny Napędów sa bardzo niskie nei mowiąc juz o nagrywarkach dobra mozesz dostac nawet za 180zl :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować