Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nowa eXtra Gra!

111 postów w tym temacie

Ano, już wcześniej CDP informowało że 5 kwietnia zostanie wydana nowa extra gra z Colinem 04 na DVD :)

Teraz link do tej strony nie działa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Może FEAR? :D :lol:

Niektorzy to maja "FEAR" oczekujac na ExGre. ;] Swoja droga goraczka jak w dniu gdy SMG ma opublikowac co w nastepnym numerze CDA bedzie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2006 o 03:00, Matteos napisał:

Chyba ktoś się nie doczytał dokładnie... W pierwszym numerze będzie Colin McRae Rally 04. Tak,
to JEST pewne.

Mam colina 04 pirata :D:P.Zarcik wogole nie mam piratow.Ale uwazam ze colin 4 jest lipne bo gralem w demo.Toca 3lepsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2006 o 03:00, Matteos napisał:

Chyba ktoś się nie doczytał dokładnie... W pierwszym numerze będzie Colin McRae Rally 04. Tak,
to JEST pewne.

Wczoraj był w planie wydawniczym, a teraz go nie ma...
Ciekawe :) Nie mogę się doczekać kolejnych tytułów, które się tam ukażą (Colin mnie nie interesuje :( )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mi tam colin 4 pasuje ;) w ogole tytuly z CDP za 19,99 (nowa extra klasyka lub extra gra) sa bardzo przyzwoite! Czekam na pierwszy numer :D no i kolejne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pamietam ze starej eXtra Gry kupilem 101''st Airborne in Normandy. Gra srednio przypadla mi do gustu ale dzieki dolaczonej gazetce wlasnie bardzo zainteresowalem sie inwazja w Normandii. Pamietam, ze byla fajnie napisana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm, ja bym tam wolał, żeby w eXtraGrze był wydawane tytuł nowe. Na odgrzewane kotlety jest miejsce w XKlasyce, dwóch serii ze światowymi standardami chyba nie potrzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jerodzik z tym, ze Extra Klasyka zostala zakonczona. Aktualna promocja 9.99 to wyprzedaz stanow magazynowych. Wyslalem maila do CDP i odpisali, ze nie planuja wznowienia baldursa. Pozostale gry na bank czeka to samo. Juz od 5? miesiecy nic nowego w tej serii nie bylo. Trzeba sie z tym pogodzic, ze CDP usmiercil najlepsza serie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2006 o 09:36, Lailonn napisał:

Jerodzik z tym, ze Extra Klasyka zostala zakonczona. Aktualna promocja 9.99 to wyprzedaz stanow
magazynowych. Wyslalem maila do CDP i odpisali, ze nie planuja wznowienia baldursa. Pozostale
gry na bank czeka to samo. Juz od 5? miesiecy nic nowego w tej serii nie bylo. Trzeba sie z
tym pogodzic, ze CDP usmiercil najlepsza serie :/

Smutne wieści ... :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Colin 04 będzie w kwietniu na 100% ! A i wirtualne PLN za zakup Extra Gry też będą..aha i gra ma byc w pudelku plaistikowym, a nie tak jak ostatnia w takim kartoniku...nic bede musial najwyzej odchudzic portfelik o kolejna dwudziestke :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować