Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nowa eXtra Gra!

111 postów w tym temacie

Dnia 29.03.2006 o 23:34, libero85 napisał:

To Panie Archiwisto moze z drugiej reki sobie kupic co trzeba a nie zale tu wylewac ?
A o ile ladniej kolekcja wyglada z pierwszych wydan a nie z jakiegos odpadu dla gapciow i >ubogich :D

Po co mam przepłacać, jak w nie nie gram, tylko leżą ("dla potomności") w pudłach. Ja mówię o kolekcji w znaczeniu: Gra z dodatkami najlepiej na jednej płycie DVD i z instrukcjami i poradnikami w PDF (bo takie wydanie da się trzymać w Slim DVD, a wydania tzw. kolekcjonerskie ze skrzynaczkami, pucharkami i czym tam jeszcze są w zastosowaniach archiwalnych niepraktyczne, owszem rozkładówki i mapy, czy drzewa technologi są tutaj plusem (i instrukcje w przypadku RPG(w które praktycznie nie grywam)), ale ogólnie przy dużych ilościach względy praktyczne związane z magazynowaniem biorą górę nad artefaktami marketingowymi i ładnym wyglądem edycji kolekcjonerskich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2006 o 23:34, libero85 napisał:

To Panie Archiwisto moze z drugiej reki sobie kupic co trzeba a nie zale tu wylewac ?
A o ile ladniej kolekcja wyglada z pierwszych wydan a nie z jakiegos odpadu dla gapciow i ubogich
:D

Dodatkowo w celach archiwalnych nośnik musi być nieużywany, a to towar z drugiej ręki nie gwarantuje, więc jak nie wiesz o co chodzi to nie rzucaj takich propozycji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No coz mamy inne podejscie do zbierania :D ja przynajmniej nie upycham jak Ty do kartonu i w piwniy nie trzymam :D a wydania z tanich seri nie maja dla mnie zadnych wartosci ale co kto lubi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować