Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Zobacz pojedynek pomiędzy Sub Zero, a Scorpionem w Mortal Kombat (2011)!

24 postów w tym temacie

Więc:

- stawiam, że ten stage to "Jade''s Desert" z UMK3, a ta rozwalona statua w tle przypomina mi łudząco sylwetkę Sindel.
- "rentgenowskie" punche będą chyba największą atrakcją tej części. Mam wielką nadzieję, że to będzie coś interesującego, a nie "z dużej chmury..."
- fatale będą wykonywane powoli i sugestywnie (pasuje to określenie w tym przypadku? ;P), a co najważniejsze - w całej okazałości. To jest to. :)

Podobno nadchodzące DLC do tego MK są fajnie rozplanowane:
Premierówka ma zawierać wszystkie stage i postacie z MK, MK2 oraz z UMK3.
Z kolei DLC mają być paczkami z kolejnych części - paczki MK4/Gold, MK DA, MKD, itd.
Nawet niezły plan. ;)

P.S.: Free Kevin! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2010 o 11:25, barth89 napisał:

Raczej nie ma szans na to, żeby to wyszło na PC, tak jak Street Fighter IV? ;>


Raczej nie :) Też bym chciał bo po obejrzeniu tego filmiku wróciły wspomnienia tych lekcji informatyki w 7 czy 8 klasie kiedy na przemian cięło się w MK1 i programowało w Logo :D To były czasy.

Ogólnie wrażenie po tej walce to po prostu ''Hell yeah!'' :D

P.S. Chyba jednak trzeba będzie wziąć udział w tym smsowym konkursie i w końcu wygrać tego x360 ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra może i wygląda ładnie ale do miana "prawdziwego" MK brakuje mi tu dynamicznych combosów znanych z MK3,UMK3 i MKT. Szkoda, że twórcy MK obrazili się na PC bo z chęcią bym pograł w nową część MK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Świetnie to wygląda, a do tego zobaczcie zostaje krew na ubraniach oraz na ziemi, nie mówiąc już o genialnej graficie w tej grze :] Midway kretyni zamiast robić taką grę od razu to dali się sprzedać za bezcen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po szybkośći wprowadzniu ciosów czy samych ruchów, widze ze autorzy nic nie zrobili. W takim raize jak mogą mówić o powrocie do korzeni skoro gra się tak samo jak w poprzednich odsłonach mk na ps2 ? To jest za wolne. Poza grafiką gry, nic nie widać. Nie kupie tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja kupię w dniu premiery :D do dzis na xboxie gram w mk3 a teraz ten i to w 2d i tak ladnie wyglada :D i tyyle postaci i jeszcze dodatkowe w drodze :P super :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Swietnie wygląda, zarówno grafika jak i gameplay, no i w nowym MK jest sporo krwi ! Nie to co Tekken 6 - cienka grafa, krwi brak xD Czekam z niecierpliwością na ta grę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2010 o 12:48, vegost napisał:

Po szybkośći wprowadzniu ciosów czy samych ruchów, widze ze autorzy nic nie zrobili.
W takim raize jak mogą mówić o powrocie do korzeni skoro gra się tak samo jak w poprzednich
odsłonach mk na ps2 ? To jest za wolne. Poza grafiką gry, nic nie widać. Nie kupie tego.

MK jest wolne, a przynajmniej było w 1 i 2. Jakiś czas temu sobie odpalałem i do tej powolności trudno się przyzwyczaić, ale mimo wszystko to właśnie MK, a nie Gulity Gear. Co ciekawe widzę, że niektóre animacje są zrobione zgodnie z tymi z 1 czy 2 np. przewracanie się postaci po podcięciu, czy uderzenia z wyskoku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować