Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Mafia II - Jimmy’s Vendetta - DLC już dostępne

34 postów w tym temacie

Adam Berlik

Zgodnie z wcześniejszą zapowiedzią, światło dzienne ujrzał DLC do Mafii II zatytułowany Jimmy’s Vendetta. Na razie jest on dostępny na Steamie, ale jeszcze dziś powinien pojawić się w usługach Xbox Live i PlayStation Network.

Przeczytaj cały tekst "Mafia II - Jimmy’s Vendetta - DLC już dostępne" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

8 euro mam dopłacać 2 tygodnie po premierze? Nie dziękuję. "Tfórcy" się ośmieszyli robiąc grę nie przykładając się porządnie do neij, i jeszcze chcą na chama wycisnąć jak najwięcej kasy za nią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2010 o 12:14, Ziggy napisał:

8 euro mam dopłacać 2 tygodnie po premierze? Nie dziękuję. "Tfórcy" się ośmieszyli robiąc
grę nie przykładając się porządnie do neij, i jeszcze chcą na chama wycisnąć jak najwięcej
kasy za nią.

Na chama? Masz recenzje, opinie graczy, nikt cię do kupowania DLC (tego i jakichkolwiek innych) nie zmusza.Ten dodatek nie jest nawet związany z wątkiem głównym. Twój wybór, a twórcy jedynie oferują dodatkową zawartość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2010 o 12:14, Ziggy napisał:

8 euro mam dopłacać 2 tygodnie po premierze? Nie dziękuję. "Tfórcy" się ośmieszyli robiąc
grę nie przykładając się porządnie do neij, i jeszcze chcą na chama wycisnąć jak najwięcej
kasy za nią.

Wiesz może i się przyłożyli ale przykładają się moderzy. Mod Free Ride już jest. Teraz robią już multi a idzie to mocno do przodu. Bo na stronie (tego modu) i youtube aż huczy - coraz nowe pokazy możliwości. Tylko patrzeć jak wyjdzie za darmo multi do Mafii II.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakbym dał za grę 200zł na konsoli, bez możliwości modyfikacji czegokolwiek. To bym się pociął ;)
Mafia II jest biedna kiedy jest goła, a te śmieszne gówniane DLC które coraz bardziej zalewają rynek są gówno warte, bo to wszystko powinno być w podstawce, a jak już to powinno być w pudełeczku opakowane, wszytskie DLC razem i ogłoszone jako dodatek. A tak mamy, zawyżone cenowo dziadostwo ;( które nie trzyma się kupy, a banda klaunów pobiegnie na steam dokupić nowe DLC i napędza to diabelską machinę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2010 o 12:38, Gnutelks napisał:

Mafia II jest biedna kiedy jest goła, a te śmieszne gówniane DLC które coraz bardziej
zalewają rynek są gówno warte, bo to wszystko powinno być w podstawce,


powinno ale nie jest. Podstawka jak na gre za 60pln (klucz na stema tyle kosztuje) wypadla niezle. Dodatek wg tego co jest w newsie ma byc czasowo/zrecznosciowy i bez zwiazku z glowna fabula, wiec sobie odpuszcze - zwykly mission pack bym pewnie zakupil.

Dnia 07.09.2010 o 12:38, Gnutelks napisał:

a jak już to powinno
być w pudełeczku opakowane, wszytskie DLC razem i ogłoszone jako dodatek.


za jakis rok albo dwa bedzie GOTY to bedziesz mial, nie kazdy musi grac we wszytko zaraz po premierze, nie ? ;) Cierpliwi wydadza mniej.

Dnia 07.09.2010 o 12:38, Gnutelks napisał:

A tak mamy,
zawyżone cenowo dziadostwo ;( które nie trzyma się kupy, a banda klaunów pobiegnie na
steam dokupić nowe DLC i napędza to diabelską machinę.


no tak, kazdy kto wydaje pieniadze inaczej niz Ty to klaun :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2010 o 12:49, EmperorKaligula napisał:

powinno ale nie jest. Podstawka jak na gre za 60pln (klucz na stema tyle kosztuje) wypadla
niezle.


Za 60 PLN moze i niezle. Ja zaplacilem 120 PLN i uwazam, ze nie warto bylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> no tak, kazdy kto wydaje pieniadze inaczej niz Ty to klaun :]
Nie, każdy kto wykupuje te DLC, bo pieniądze to pieniądze, ale popieranie tego procederu jakim jest DLC poprzez wykupowanie jego żałosnej zawartości to oznaka głupoty/niewiedzy/cholerawieczego

> Za 60 PLN moze i niezle. Ja zaplacilem 120 PLN i uwazam, ze nie warto bylo.
Dokładnie, odniosłem to samo wrażenie i czuję się oszukany.
Kiedy widziałem te dosyć niskie jak na taki hit oceny a zwłaszcza jedną(4/10) nie mogłem uwierzyć. Teraz sam chętnie wystawił bym podobną ocenę. Bo tak okrojonego z dobrodziejstw produktu jeszcze nie widziałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żałuję pieniędzy wydanych na podstawkę, która po jednym dniu gry kurzy się już na półce, a teraz miałbym jeszcze płacić za dodatek z łysym agentem 47 ala''Bruce Willis jako człowiek demolka? Nie dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2010 o 13:51, Damianuss1 napisał:

Żałuję pieniędzy wydanych na podstawkę, która po jednym dniu gry kurzy się już na półce,
a teraz miałbym jeszcze płacić za dodatek z łysym agentem 47 ala''Bruce Willis jako człowiek
demolka? Nie dziękuję.


Dokładnie, niech sobie to dlc wsadzą w no wiecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Osobiście od dłuższego czasu, boli mnie co się dzieje z rynkiem gier. Nie robią już ich ludzie którzy lubią gry i robia je dla innych którzy też je lubią, ale za to jest pełno marketingowców którzy widzą to jako kolejny rynek zbytu i jak z niego wyciągnąć jak najwięcej kasy. Kiedy czytam że jakaś gra ma być tworzona by trafiła w granice 7-8pkt w 10 stopniowej skali to aż mnie krew zalewa. Ja się pytam kiedy przestało się robić jak najlepsze gry?

Kupiłem Mafie 2 w pre orderze nakręciłem się jak głupi na tą grę i nie zrozumcie mnie źle bardzo mi się gra podobała mimo iż była krótka, jednak teraz gdy 2 tygodnie po premierze ogłaszają dlc do gry czuje się oszukany. Mafia II była ukończona już jakiś czas temu i częstowali nas co chwila nowymi trailerami a mimo to nie mieli czasu żeby to dlc wsadzić do pudełkowej wersji? Teraz musiałbym płacic dodatkowe 31 zł za coś co już powinno być w grze.

Dawniej stałem murem za dlc jednak w postaci jaka miała miejsce w gtaIV i to chyba jedyny przypadek prawdziwego dlc jak dla mnie, bo nowe armory albo bronie do dragon age czy mass Effecta to nie dlc i w tak starym Neverwinter Nights można było samemu robić sobie itemy nie czekając na dlc ale co poradzimy skoro na głupich bzdetach zarobią ci wszyscy marketingowcy. Naprawdę chce mi się płakać widząc co się dzieje z tym rynkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2010 o 12:49, EmperorKaligula napisał:

Podstawka jak na gre za 60pln (klucz na stema tyle kosztuje)


Gra kosztuje 120zł. Na steamie 50 euro. Nielegalny klucz z allegro kosztuje 60zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować