Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Premierowy zwiastun darmowego Lord of the Rings Online

10 postów w tym temacie

Tylko tak na moje oko całe to LotRO free dotyczy tylko amerykańskiej wersji... bo na LotRO-Europe nie widziałem ani jednej wzmianki na ten temat... chyba że jestem ślepy :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Bidnie to Lotro wygląda trochę... przejście na f2p jest zawsze porażką twórców, ale z drugiej strony też daje szansę na drugie życie grze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie Lotro to najlepsza alternatywa dla WoW


Aha generalnie Lotro-europe to pic na wode. Ja od pcozatku gram w wersje z lotro.com , i zadnych problemow nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czekałem na to od dłuższego czasu, grałem nawet na oficjalu, jednak bolały koszta. Teraz zagram na pewno, na pewno też krasnoludem, zawsze grywam krasnoludami, zawsze chciałem być krasnoludem ale jestem za wysoki, za chudy i nie pije tyle alkoholu ;D

Apropos; ograniczenia ESRB alcohol & tobbaco czyli krasnoludy & hobbici :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2010 o 21:52, CroopMan napisał:

Napewno Zagram :) Już czuję ten klimacik J.R.R Tolkiena !:)

Tzn. dużo tekstów opisowych i mało akcji? Żarcik, żarcik. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lotro na europe też wchodzi na f2p. Generalnie gra na screenach i filmikach nie powala, za to doświadczenia w grze (za równo graficznie - animacja wody, krajobrazy) potrafią zmusić gracza do chwili postoju i zachwytu. Wierni fani Władcy Pierścieni, którzy brzydzą się wszystkiego co powstaje na bazie książki mogą być spokojni, bo gra czerpie pełnymi garściami prosto z trylogii jak i Silmarilionu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować