• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Shiraco

Problem z Serwerem ( ERROR )

Pytanie

Witam

Mam serwer i się zalogowałem i było ok . Potem ja później chciałem się zalogować to wybija mi coś takiego :

ERROR: PleskFatalException
Unable to connect to database: mysql_connect() [<a href=''function.mysql-connect''>function.mysql-connect</a>]: Can''t connect to local MySQL server through socket ''/var/lib/mysql/mysql.sock'' (2)

0: common_func.php3:146
psaerror(string ''Unable to connect to database: mysql_connect() [<a href=''function.mysql-connect''>function.mysql-connect</a>]: Can''t connect to local MySQL server through socket ''/var/lib/mysql/mysql.sock'' (2)'')
1: auth.php3:93


Szukałem w google i jedni piszą że na tej stronie jest jakby rozwiązanie

http://www.atomicorp.com/wiki/index.php/Mysql

Tylko że ja rozumiem tylko krok pierwszy dalej już nic nie wiem . No i też nie wiem czy czasem nie dotyczy mnie sposób naprawy podany na dole ponieważ panel administarcyjny to PLESK 9.3 . Wie ktoś o co kaman ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

3 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 07.09.2010 o 21:15, Shiraco napisał:

Tylko że ja rozumiem tylko krok pierwszy dalej już nic nie wiem . No i też nie wiem czy
czasem nie dotyczy mnie sposób naprawy podany na dole ponieważ panel administarcyjny
to PLESK 9.3 . Wie ktoś o co kaman ????


Nie dziwię się, że ci ten poradnik nie działa. On nie jest przeznaczony dla Windowsów, a Linuxów i dotyczy bazy MySQL na własnym komputerze.
Osobiście spróbowałbym się po prostu zalogować później, zapewne jakieś problemy techniczne. Ewentualnie wpisałeś błędny login/hasło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 07.09.2010 o 22:25, ziptofaf napisał:



Ok działa już :) , ale mam pytanko bo dodałem już domenę do serwera :) , i loguję się przez File Zille ( chyba dobrze to robie ) i wybija mi 12 folderów , no i nie mogę utworzyć żadnego katalogu a jak chce coś przenieść z kompa na serwer to u góry się ładuję po czym wybija błąd krytyczny transferu :(

O a jak wejde na serwer i wejde na foldery w domenie to są te same i jak tam wezmę aby dodać wpiszę nazwę i wybija :

Unable to create directory /HDK: filemng failed: mkdir: cannot create directory `/srv/www/vhosts/kaszubskiklubhdk.pl/HDK': Permission denied
filemng: Error occured during /bin/mkdir command.

System error 34: Numerical result out of range

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować