Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Toriyama: Nasze plany odnośnie DLC do Final Fantasy XIII trafiły do kosza

5 postów w tym temacie

Lol, planują jakiś hentai quest do FFXIII? Bo z tego co czytałem, to w KKW X360 mają głównie ludzie lubujący się w grach erotycznych, bo są one portowane na tę platformę z PC. Oczywiście zdarzają się też wyjątki, ale z bazą użytkownikow 1.4 vs 5.6 miliona PS3 jest zdecydowanie konsolą wybieraną przez Japończyków. Chyba znowu jakaś kasa przeszła z ręki do ręki, albo liczą, że sprzedadzą to samo ludziom, którzy już grę kupili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i nie dowiedziałem się dlaczego zaniechano wydania DLC. Nie dość, że artykuł "na poziomie" to jeszcze wypowiedź (także jej poziom) użytkownika akodo_ryu utrwaliła mnie w przekonaniu, że coś niedobrego dzieje się z serwisem Gram.pl ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2010 o 11:29, Qcza napisał:

No i nie dowiedziałem się dlaczego zaniechano wydania DLC. Nie dość, że artykuł "na poziomie"
to jeszcze wypowiedź (także jej poziom) użytkownika akodo_ryu utrwaliła mnie w przekonaniu,
że coś niedobrego dzieje się z serwisem Gram.pl ;/

Co jest nie tak z moją wypowiedzią - to są fakty. Interesuje się Japonią i przy okazji zdarza mi się czytać komentarze dotyczące tamtejszej sceny gier komputerowych. I to jest fakt - powszechna opinia w Japonii jest taka, że X360 mają tylko "hentai" - nie jest przez większość graczy/otaku traktowany jako jakakolwiek konkurencja dla PS3, więc nie widzę sensu w takim działaniu SE. Szczególnie, że FFXIII kompletnie nie przyjął się w KKW: 39/40 w Famitsu, ocena D wg. społeczności internetowej, zniżki do $5/nowe wydanie po niecałym roku, po pojawieniu się w sklepach.

Nie mówię, że na pewno MS coś zainwestował, mówię, że jest taka możliwość - na pewno chcieli by poważnie zaistnieć na Japońskim rynku, a póki co im się to nie udaje. Jednocześnie FFXIII wydaje się być dobrym tytułem, ze względu na siłę marki na wyspach (nawet pomimo tragicznych ocen tejże)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować