Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Pierwsze filmy z polskiej wersji Arcania: Gothic 4

68 postów w tym temacie

Zaix_91

CD Projekt opublikował dzisiaj pierwsze filmiki pochodzące z polskiej wersji Arcania: Gothic 4. Nie są one zbyt długie, ale prezentują jak aktualnie wygląda testowa wersja gry. Oczywiście bohaterowie z gry mówią już w polskim języku.

Przeczytaj cały tekst "Pierwsze filmy z polskiej wersji Arcania: Gothic 4" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie dość że bardzo niski framerate (skopana optymalizacja?) to jeszcze ten dubbing też nie jest zbyt "przyjemny".


Mefisto niski framerate widzać na każdym filmiku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Głosy ujdą , ale fps , jak Marchalt zauważył jest żałosny , nawet gorzej . Nie wyobrażam sobie , jak bedzie można w to normalnie grać , przecież te filmiki nie były nagrywane na sprzęcie na byle jakim , tylko z wyższej półki . Obawiam się ,że pod względem optymalizacji moze to przebić nawet Gothica 3 Zmierzch Bogów .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

IMHO w Gothicach I / II głosy nie były lepsze a mało kto narzekał. Teraz to już trzeba tradycyjnie narzekać na dubbing, no bo jak mogłoby być inaczej?

I co do podsumowania autora, wg. mnie kwestie wypowiadane są odpowiednio, raz że musi być wyraźnie, żebym nie musiał domyślać się co on tam szybko wyśpiewał, a dwa, po co dynamizm w sytuacji gdy stoi sobie koleś na moście, słońce świeci, on sam sie czilloutuje i gdzie tu wsadzać dynamizm, i po kiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Framerate nie powala, albo powala, lecz negatywnie. Obawiam się, że gra okaże się totalną klapą, właśnie przez kompletny brak optymalizacji. Developer zmienił ostatnio nawet wymagania oficjalne na stronie. Obecnie wyglądają one tak:

PC Minimum Requirements

* OS: Microsoft® Windows® XP / Vista / Windows 7
* Processor: Intel Core 2 Duo @ 2.8 GHz / AMD Athlon II x2 @ 2.8 GHz
* Memory: 2 GB RAM
* Graphics:GeForce 8800 GTX
* DirectX®: DirectX 9.0c or higher
* Hard Drive: 9 GB HDD Space
* Sound: DirectX 8.1 compatible sound card


PC Recommended Requirements

* OS: Microsoft® Windows® XP / Vista / Windows 7
* Processor: Intel Core I7 @ 3 GHz / AMD Phenom II x4 @ 3 GHz
* Memory: 4 GB RAM
* Graphics: GeForce GTX 295
* DirectX®: DirectX 9.0c or higher
* Hard Drive: 9 GB HDD Space
* Sound: DirectX 8.1 compatible sound card

Żałosne po prostu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja się zastanawiam,kiedy CDP napisze coś o edycji kolekcjonerskiej Arcamii - wiadomo tylko że ma być w cenie ok.200 zł ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję że będzie można włączyć oryginalne głosy, bo jak zwykle polska wersja woła o pomstę do nieba ! a na marginesie to coś mi się zdaje ze będziemy szarpać pirata aby podmienić pliki dźwiękowe na oryginalne i zrobić wersje kinowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim skromnym zdaniem dubbing jest kiepski, nijaki, bezjajeczny. Wydaje mi sie, ze w starszych grach od CDP sprawa podkladania glosu wygladala lepiej.
Kwestie spadku fps-ow pomijam, bo news ma byc o dubbingu. Filmiki mogly byc akurat nagrywane na baardzo slabym sprzecie (i obym sie nie mylil) i mialy tylko byc probka podlozenia glosow. Jak ktos wyzej wspomnial, tez pewnie ''przerobie'' gre na wersje kinowa. Chyba, ze i angielska wersja bedzie kiepska to juz zostane przy pl.
Hm, a czy demo ktore ma sie ukazac na dniach, bedzie z polskim dubbingiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego te wymagania optymalne są tak wysokie ?? :> Mój 1 roczny sprzęt pewnie będzie się dławił tym -.- ( Mimo ,że mam wg. nich optymalne wymagania)
Btw. to już nie jest gothic , tą grą można porównać do Heros IV ( gorsze niż heroes IV ) , chcecie gothica? Risen jest dobrą alternatywą - btw. sam osobiscie kupie Gothica ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2010 o 19:31, Aquma napisał:

* OS: Microsoft® Windows® XP / Vista / Windows 7
* Processor: Intel Core 2 Duo @ 2.8 GHz / AMD Athlon II x2 @ 2.8 GHz
* Memory: 2 GB RAM
* Graphics:GeForce 8800 GTX
* DirectX®: DirectX 9.0c or higher
* Hard Drive: 9 GB HDD Space
* Sound: DirectX 8.1 compatible sound card


PC Recommended Requirements

* OS: Microsoft® Windows® XP / Vista / Windows 7
* Processor: Intel Core I7 @ 3 GHz / AMD Phenom II x4 @ 3 GHz
* Memory: 4 GB RAM
* Graphics: GeForce GTX 295
* DirectX®: DirectX 9.0c or higher
* Hard Drive: 9 GB HDD Space
* Sound: DirectX 8.1 compatible sound card

Żałosne po prostu...



No widzę że na minimalnych będę grał. Jeśli w ogóle sięgnę po ten tytuł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

KIepskie te dialogi, a o optymaliacji szkoda gadać.
Po obejrzeniu tego filmiku poważnie zacząłem się zastanawiać nad kupnem Arcanii. A wcześniej to był mój must-have...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wyobrażam sobie Gothica bez polskich głosów :). Dużego minusa już postawiłem grze Risen za ich brak. Tutaj oczywiście bardzo mi się podobają podkładane głosy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować