Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Tak wygląda żeńska wersja Hawke`a - głównego bohatera Dragon Age II

21 postów w tym temacie

Dnia 09.09.2010 o 10:04, kris2005a napisał:

Szkoda, że kreator nie będzie tak rozbudowany ale gra i tak się zapowiada się bardzo
ciekawie.....


Zdania są podzielone czy to faktycznie złe rozwiązanie. Są zarówno przeciwnicy jak i zwolennicy jednej narzuconej postaci. Mnie ot jakoś tak strasznie nie przeszkadza choć rozwiązanie z DA:O też było bardzo fajne i ciekawe, jakoś tak lubię, jeśli jest to możliwe, pobiegać sobie brodatym, gburowatym kurduplem :) Ale jeśli postać jest jedna za to fajne nakreślona i przekonująca, i można się z nią utożsamić to też jest dobrze.
Ja czekam z jakimś większym wyrokiem do czasu aż poza dwoma screenami na krzyż będzie można zobaczyć jakąś część rozgrywki, ocenić mechanikę itp.

Dnia 09.09.2010 o 10:04, kris2005a napisał:

Już sobie ją zamówiłem :D


Ja poczekam aż będzie kolekcjonerka. Wtedy zamówię :) Oczywiście jeśli gra będzie tego warta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2010 o 10:17, Phobos_s napisał:

> Szkoda, że kreator nie będzie tak rozbudowany ale gra i tak się zapowiada się bardzo

> ciekawie.....

Zdania są podzielone czy to faktycznie złe rozwiązanie. Są zarówno przeciwnicy jak i
zwolennicy jednej narzuconej postaci. Mnie ot jakoś tak strasznie nie przeszkadza choć
rozwiązanie z DA:O też było bardzo fajne i ciekawe, jakoś tak lubię, jeśli jest to możliwe,
pobiegać sobie brodatym, gburowatym kurduplem :) Ale jeśli postać jest jedna za to fajne
nakreślona i przekonująca, i można się z nią utożsamić to też jest dobrze.
Ja czekam z jakimś większym wyrokiem do czasu aż poza dwoma screenami na krzyż będzie
można zobaczyć jakąś część rozgrywki, ocenić mechanikę itp.

> Już sobie ją zamówiłem :D

Ja poczekam aż będzie kolekcjonerka. Wtedy zamówię :) Oczywiście jeśli gra będzie tego
warta :)


Sama gra jeżeli będą zachowane dobre elementy z I to będzie tego warta :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dragon Age II, w odróżnieniu od pierwowzoru, w którym dostępny był całkiem rozbudowany kreator postaci, będzie oferował z góry narzuconego bohatera (człowieka oczywiście), podobnie jak w serii Mass Effect.

A niby w jaki sposób Shepard jest bardziej narzucony, niż bohater z DAO? Przecież Shepard może mieć dowolną płeć, rasę (w znaczeniu koloru skóry), pochodzenie (ziemia, kolonia, kosmos), historię, imię, a także orientację, w każdym razie gdy się gra kobietą.
Różnica tkwi w wykonaniu - ludzie z DAO team znacznie bardziej się przyłożyli do odzwierciedlenia tych niuansów w grze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2010 o 10:25, Neisha napisał:

A niby w jaki sposób Shepard jest bardziej narzucony, niż bohater z DAO? Przecież Shepard
może mieć dowolną płeć, rasę (w znaczeniu koloru skóry), pochodzenie (ziemia, kolonia,
kosmos), historię, imię, a także orientację, w każdym razie gdy się gra kobietą.
Różnica tkwi w wykonaniu - ludzie z DAO team znacznie bardziej się przyłożyli do odzwierciedlenia
tych niuansów w grze.


Harpenowi chodziło o to, że w DA:O oprócz wyglądu (w tym koloru skóry), płci, imienia, orientacji możesz wybrać także rasę i grać jako elf, czy krasnolud a nie tylko człowiek. Jednak w ME można było grać tylko człowiekiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2010 o 10:35, Phobos_s napisał:

Harpenowi chodziło o to, że w DA:O oprócz wyglądu (w tym koloru skóry), płci, imienia,
orientacji możesz wybrać także rasę i grać jako elf, czy krasnolud a nie tylko człowiek.
Jednak w ME można było grać tylko człowiekiem :)

No, ale można grać czarnoskórym, Azjatą, białasem, Latynosem itd.
W Elder Scrolls porobili z tego oddzielne rasy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2010 o 10:42, ssendas napisał:

a są jakies gry gdzie można grac krasnoludzicą?


DA:O :)

@Neisha
Owszem ale to nadal "ten sam gatunek" czyli człowiek :)
A w ES chodziło raczej nie o rasy tylko bardziej o narodowości :) Inną rasą byli Dunmerowie, Khajiit czy Orkowie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Musiałem to zobaczyć na własne oczy. Tak samo jak Harpen też w rpgach gram postacią żenską. Myśle że ma to swój urok i zapewne bez dowcipów się nie obejdzie ;) Jak na gotową postać to laska jest niczego sobie, nom cóz mam nadzieje że w polskiej lokalizacji znajdzie się odpowiednia aktora która doskonale odegra swoją role. Nie chciałbym się zawieść i na tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wygląda ona mniej więcej właśnie tak jak sobie ją wyobrażałem. Jej urodzie nie mam absolutnie nic do zarzucenia, ale fakt faktem przydałby się jej nieco większe cycki. :3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2010 o 22:27, Dark_Sebat napisał:

przydałby się jej nieco większe cycki. :3

Ach! To dlatego tak długo tym razem wpatrywałem się w twarz.

Poza tym pozostanę solidarny wobec mojej płci brzydkiej i jednak, jak zwykle zagram mężczyzną. Po prostu bardziej mi pasuje do fantastycznych historii, walk ze smokami i przeznaczeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować