Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

FIFA 11 z wyjątkowym bonusem tylko w sklepie gram.pl!

34 postów w tym temacie

gram.pl

Z przyjemnością informujemy, że tylko w sklepie gram.pl zamawiając grę FIFA 11 w przedsprzedaży w można otrzymać wyjątkowy bonus – pocztówkę z autografem Jakuba Błaszczykowskiego. Oferta trwa do wyczerpania zapasów!

Przeczytaj cały tekst "FIFA 11 z wyjątkowym bonusem tylko w sklepie gram.pl!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lol. Kupię Fifę dlatego, że ma autograf Kubusia. Niczym wielkim nie zasłynął, ale grę może kupię.

P.S. nie piszcie nawet komentarzy w stylu "nikt ci nie karze kupować" bo to już by było bez sensu :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja fife 11 już zamuwiłem kiedy ukazała się oferta pre-ordera ta pocztówka to miły dodatek przynajmniej jak dla mnie .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2010 o 15:49, marekl1975 napisał:

A ten autograf to jest odręczny czy nadrukowany?


Mamy już te pocztówki w biurze.
Autograf jest odręczny, czarnym grubszym pisakiem złożony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.09.2010 o 13:46, Scorpio100 napisał:

P.S. nie piszcie nawet komentarzy w stylu "nikt ci nie karze kupować" bo to już by było
bez sensu :P.



Bo NIKT ci kupować nie każe.
Nie podoba się - zamów sobie wersję elektroniczną tudzież normalny box bez żadnych bonusów w innym sklepie [vide Ultima]

P.S.
Bez sensu - są komentarze takie jak twój powyżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2010 o 14:59, Cr3ativ napisał:

Na pewno niebywała, gradka dla fanów FiFy jak i piłki nożnej ; )


Faktycznie, pocztówka z autografem Błaszczykowskiego jest dla mnie nie lada gratką ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2010 o 20:59, Smooqu napisał:

> Na pewno niebywała, gradka dla fanów FiFy jak i piłki nożnej ; )

Faktycznie, pocztówka z autografem Błaszczykowskiego jest dla mnie nie lada gratką ;)


a ja mam koszulkę narodową z podpisem Błaszczykowskiego odręcznym mazakiem na tyle i się jaram :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2010 o 21:47, akne napisał:

a ja mam koszulkę narodową z podpisem Błaszczykowskiego odręcznym mazakiem na tyle i
się jaram :D

Teraz pociąć to na 500 kawałków, gdzie na każdym złożysz swój podpis i po sprawie - materiał na pre-order o 20 zł droższy jak znalazł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie to całkiem miły bonus, z tymże równie dobrze mogę napisać do Dortmundu, różnica będzie taka, że zapłacę tylko za wysyłkę listu ;d Poczekam na wersję demonstracyjną, kota w worku nie kupię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2010 o 21:51, ww3pl napisał:

> a ja mam koszulkę narodową z podpisem Błaszczykowskiego odręcznym mazakiem na tyle
i
> się jaram :D
Teraz pociąć to na 500 kawałków, gdzie na każdym złożysz swój podpis i po sprawie - materiał
na pre-order o 20 zł droższy jak znalazł.


FIFA 11 mamy w takiej cenie, w jakiej oferowaliśmy ją nie dodając pocztówki z autografem.
Jasne, fajnie by było gdyby każdy dostał gratis koszulkę, czapkę albo kubek, ale ja uważam, że każdy bonus/gratis jest dobrym pomysłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ja może się zapytam tutaj, przy okazji, bo pomyślałem chwilę i uświadomiłem sobie, że FIFĘ 11 na PC tak czy siak kupię.

Czy przy opcji odbioru osobistego zapłacić mogę dopiero przy odbiorze przesyłki? Głupie pytanie, może, ale wolę się upewnić.

PS. Odłóżcie mi tam pocztówkę, bo dopiero wieczorem będę zamawiał :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2010 o 14:44, Wrukos napisał:

To ja może się zapytam tutaj, przy okazji, bo pomyślałem chwilę i uświadomiłem sobie,
że FIFĘ 11 na PC tak czy siak kupię.

Czy przy opcji odbioru osobistego zapłacić mogę dopiero przy odbiorze przesyłki? Głupie
pytanie, może, ale wolę się upewnić.


Tak, oczywiście. Płatność z góry jest obowiązkowa tylko w przypadku zamówień o wartości większej niż 500 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować