Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Oficjalne wymagania sprzętowe Arcania: Gothic 4

115 postów w tym temacie

Kurcze, zalecane faktycznie bardzo wysokie. Ciekaw jestem czy mając kompa jak w zalecanych gra będzie śmigać na maxa płynnie, czy potrzeba czegoś ''nieco'' mocniejszego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2010 o 14:11, Czaroxxx napisał:

Ale urwał


Ale tutaj nie można powiedzieć: Ale to było dobre...

Chyba będzie to pierwsza gra która na moim lapku sobie nie pośmiga... Nie chyba, na pewno... procek za słaby... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właściwie to stwierdziłem, że jest spoko. Musze wymienić jedynie płytę główną, ram i procesor. Co to w ogóle jest :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2010 o 14:22, Daelor napisał:

czy mi się wydaje, czy zalecana karta graficzna kosztuje 1200 złotych? O_o

nie niewydaje ci się tyle kosztuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie gra, która wykorzysta w pełni możliwości naszych PC ;)) To oczywiście mega-optymistyczna wersja. Fakt, możliwe, że gra będzie kiepsko zoptymalizowana. Ale to nie jest przesądzone, tym bardziej, że wiązanie tej gry z kiepsko zoptymalizowanymi grami od Piranha Bytes jest bezsensowne, bo tą grę przecież inny zespół robi. A że gameplay''e z Gothic 4 się tną, to nie musi być jeszcze wina gry. Nie ma co gdybać, póki co.

I - spójrzmy prawdzie w oczy - ile jeszcze lat ma trwać zastój w wymaganiach sprzętowych gier? Chcecie rewolucji, czy nie? No, a może ktoś mi powie, że sprzęt który mamy dzisiaj w domach, ma nieograniczone możliwości i już nigdy nie będzie trzeba go wymieniać? Bill G. też tak kiedyś mówił;) I pewnie ci, co nie potrafią planować przyszłych next-genowych gier na ledwo już dzisiaj zipiące kompy z przed kilku lat, to też partacze? Nie twierdzę, że Gothic 4 będzie next-genową grą, żeby ktoś się nie burzył zaraz. Mówię tylko, że niezależnie od przyczyn, jedna jest prawda: chcesz grac w nowe gry? - płać! No tak, ale to też przecież wielki spisek producentów gier i sprzętu, żeby ściągać od nas coraz więcej kasy, prawda? Ech, ludzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O ho ho!
Widzę, że nadchodzi już powoli czas kiedy mój komp będzie się łapał ledwo (lub nawet wcale) w te wymagania minimalne :)
Czas zaoszczędzić na grach a pozbierać na nowy sprzęt :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja również z zamówieniem się totalnie zatrzymałem. W porównaniu z poprzednimi wymaganiami jest spora różnica i nie mam co liczyć na płynna grę na moim lapku ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach



A ty nadal z tym wiekiem?Powiem tak ,że jestem już za stary żeby mówic czy pisać ile mam lat.
A RPGi to mój ulubiony gatunek od którego gram od moich najmłodszych lat.A Gothic mi się bardzo podobał.A zresztą ,a co to ma do rzeczy że gra wychodzi na konsole?

Henrar

O!Ty lubisz Gothica!?Jestem zaskoczony że naczelny wszystko wiedzący fanboy Tormenta ,lubi jakiegoś innego RPGa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba próbują przebić wymagania optymalne Metro 2033 :P I pomyśleć, że jak kupowałem procka Quada, to myślałem, że będą robić gry z myślą o Quadach, a oni mi wyskakują z "minimalne - duo" oraz "zalecane - i7 jednordzeniowe" -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować