Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Tylko w sklepie gram.pl! Konsolowe wersje Call of Duty: Black Ops w przedsprzedaży z unikatowym avatarem!

23 postów w tym temacie

gram.pl

Z przyjemnością informujemy, że zamawiając grę Call of Duty: Black Ops (w wersji na Xboksa 360 i PlayStation 3) w sklepie gram.pl otrzymacie unikatowy avatar pilota samolotu U-2 do wykorzystania w Xbox Live lub PlayStation Network!

Przeczytaj cały tekst "Tylko w sklepie gram.pl! Konsolowe wersje Call of Duty: Black Ops w przedsprzedaży z unikatowym avatarem!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to żeście mnie załatwili z tym avkiem... Po prostu pomysł doskonały (żarcik). No ale konsolowycy będą mogli sobie poszpanować nim. Mi tam jako dla pecetowca i tak woda na młyn... ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żal mi was... To tylko gratis. Najlepiej niech niczego nie dają, nie będzie problemów... -.-" Bym was nazwał idiotami, ale za bardzo lubię zmieniać swój WT, by to zrobić... :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja za to nie będę kpił. Tak dla odmiany. Widziałem gorszy bonus (patrz Borderlands i te naklejki). A ten zły nie jest, szczególnie, że za darmo, więc nie wiem o co innym chodzi. Gdyby jeszcze trzeba było za to zapłacić, to ok, można narzekać, ale tak to? Nie pasuje, nie użyjecie.
A to, że kombinezon jest brzydki to już inna sprawa. Chociaż mnie się właściwie podoba.

EDIT, albo jest inaczej niż myślę, albo można złożyć zamówienie, zabrać kod i anulować zamówienie. Tak jest? Nie próbowałem tego (bo po co jak nie mam konsoli?), ale czy tak się nie da przypadkiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

TYLKO W SKLEPIE GRAM.PL!!! Kupuję sześć! I pół. I tak nie gram po sieci na iksie (mam płacić? O nie, nie!), ale bonus... Hmmm, z braku lepszego słowa - śmieszny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Matko, ludzie...

Płacicie 200/360 zł za bonus, czy za grę? Czyżbyście zapomnieli, że to gra jest najważniejsza, a bonus to tylko malutki dodatek? Może zaczniecie niedługo wołać o PS3 jako bonus do FIFY 11? Pomyślunku trochę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować