Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

pr0gram - podcast gramowy, odcinek 10

27 postów w tym temacie

Flash ma taki potencjał do gier, że na pewno ktoś będzie specjalnie na niego gry pisał, mając możliwość pisania normalnych appsów. Apple weszło w to z powrotem tylko dlatego, że masa usług multimedialnych jeszcze w tym jest. Za rok znowu podziękują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2010 o 08:52, Sassafrass napisał:

DoomnY -> Gdybym miał 12 lat napisał bym: LOL.


Ale ponieważ masz więcej lat, napisz: LAWL!

A odcinek bardzo przyjemny, chociaż różowa gała skojarzyła mi się z pikantnym biznesem, a nie z okularami. :P
Ciekawi mnie, jak będzie wykorzystany Move w Heavy Rain. To może być świetne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2010 o 08:52, Sassafrass napisał:

DoomnY -> Gdybym miał 12 lat napisał bym: LOL.

Ale jeszcze nie masz. W wieku 12 lat umiałbyś używać funkcji "Odpowiedz".

A tak poza tym, to zgodzę się z panem DoomnYm. Brzmi to jak rozmowa dwóch nastolatków na Skype''ie, dodatkowo taką ma jakość. Jakoś mnie nie ciągnie do waszego podcastu, ale widzę, że macie stałe grono fanów, więc powodzenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2010 o 13:42, Dared00 napisał:

Brzmi to jak rozmowa dwóch nastolatków na Skype''ie,


Obawiam się, że ze świecą można by szukać nastolatków rozmawiających w ten sposób i tym językiem.

Dnia 11.09.2010 o 13:42, Dared00 napisał:

Jakoś mnie nie ciągnie do waszego podcastu, ale
widzę, że macie stałe grono fanów, więc powodzenia ;)


Tak z ciekawości: czego oczekujesz od podcastu portalu gamingowego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2010 o 13:41, Vojtas napisał:

Ciekawi mnie, jak będzie wykorzystany Move w Heavy Rain. To może być świetne.


Jest już kilka gameplay''ów - chociażby z Gamescomu 2010.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2010 o 13:42, Dared00 napisał:

> DoomnY -> Gdybym miał 12 lat napisał bym: LOL.
Ale jeszcze nie masz. W wieku 12 lat umiałbyś używać funkcji "Odpowiedz".

A tak poza tym, to zgodzę się z panem DoomnYm. Brzmi to jak rozmowa dwóch nastolatków
na Skype''ie, dodatkowo taką ma jakość. Jakoś mnie nie ciągnie do waszego podcastu, ale
widzę, że macie stałe grono fanów, więc powodzenia ;)


Funkcji "Odpowiedź" nauczyłem się używać w wieku 6 lat, ale tylko na forum. Rozumiem czepliwość w kwestiach merytorycznych, ale bez przesady, głosu sobie nie zmodyfikują.
Ten odcinek troszeczkę mnie znudził. Chyba dlatego, że słuchałem go leżąc plackiem w łóżku, a nie jak zwykle - jednocześnie grając.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widze (a raczej slysze) że Panowie Myszasty z Lucasem sie troszke juz wyrobili. Jezeli chodzi o prowadzenie dialogu ten odcinek był chyba najlepszy. W poprzednich nie podobaly mi sie szczegolnie wstawki w stylu "picie mleka" itp. Ten sam zart powtarzany 10 razy nie smieszy, tylko nudzi. Druga sprawa to dygresje Myszastego, nie dosc ze przerywal drugiemu prowadzacemu w polowie zdania to jeszcze zazwyczaj byly to dygresje zagniezdzone jedna w drugiej najczesciej nie nawiazujace do tematu. Nastepstwami tego bylo to, ze albo tracilem orientacje jaki byl glowny watek albo Panowie tak sie zagalopowali w tych dygresjach ze nie powracali do tegoz wlasnie glownego tematu pozostawiajac go zawieszonego w czasoprzestrzeni bez jakiegokolwiek zakonczenia lub puenty.
W tym odcinku bylo juz OK. Zarty o różowej galce nie byly przesadnie ciagniete ( :P ), a Myszasty byl o dziwo bardzo konkretny w swoich wypowiedziach. A tak ogolnie bardzo milo sie Was slucha - spontaniczna rozmowa dwoch graczy o wszystkim i niczym - ta forma bardzo mi podpasowala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2010 o 08:52, Sassafrass napisał:

DoomnY -> Gdybym miał 12 lat napisał bym: LOL.

Co do głosów, trudno w ogóle coś konkretnego powiedzieć, bo problemem jest jakość nagrania. Brzmi jak z mikrofonu za 10 złotych, no i encoding też masakruje ewentualną jakość - więc w gruncie rzeczy DoomnY ma trochę racji.

Chcąc robić podcast na dużym serwisie można chyba wysupłać te parę stówek na tani mikrofon pojemnościowy i ewentualnie jakiś mikser. Bo nawet jeżeli treść jest OK, to kiepska jakość dźwięku może odstraszyć nawet w filmikach, a co dopiero w podcaście, który przecież bazuje w 100% na odbiorze jednym zmysłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2010 o 04:27, Ichibanboshi-kun napisał:

Hej, gdzie jest 11 odcinek :(?


No właśnie... Też się dziwię dlaczego nie ma... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować