Zaloguj się, aby obserwować  
evilemot

Shogun II: Total War

1255 postów w tym temacie

Dnia 19.03.2011 o 16:30, radziejr napisał:

Seria Total War to exclusive na PC tak, jak Gran Turismo na PS3


O ile wiem, były zamiary konwersji gry na konsole. Nie skacz tu z exlusivami, to TW wcześniej czy później wyjdzie na konsole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ten ''dodatkowy'' ród Hattori jest też dostępny dla edycji pudełkowej zakupionej w sklepie? Jeśli nie to jak go można zdobyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.03.2011 o 12:27, Woo-Cash napisał:

O ile wiem, były zamiary konwersji gry na konsole. Nie skacz tu z exlusivami, to TW wcześniej
czy później wyjdzie na konsole.

tia, razem z Unchartedami na PC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2011 o 12:27, Woo-Cash napisał:

O ile wiem, były zamiary konwersji gry na konsole. Nie skacz tu z exlusivami, to TW wcześniej
czy później wyjdzie na konsole.


Bzdura. Jedyna wzmianka w tym temacie była taka, że jeden z pracowników na własną rękę po godzinach sprawdzał czy da się zrobić sensowne sterowanie na padzie. I to tyle, CA od dawna powtarza, że na PC im bardzo dobrze i nigdzie się stąd nie ruszają. Zresztą krótka piłka: zobacz jak marnie się sprzedało RUSE, które pod względem rozbudowania może serii TW buty czyścić i to jak mu łaskawie pozwolą. Na konsolach po prostu nie ma zapotrzebowania na gatunek.

Shoguna 2 na konsolach nie będzie (zresztą kolejnych TW pewnie też nie). Chcesz pograć zainwestuj w PC. Takie są fakty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2011 o 12:35, Buachu napisał:

Czy ten ''dodatkowy'' ród Hattori jest też dostępny dla edycji pudełkowej zakupionej
w sklepie? Jeśli nie to jak go można zdobyć?


Nie ma na razie, ale pewnie za jakiś miesiąc udostępnią go jako DLC do kupienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2011 o 12:27, Woo-Cash napisał:

czy później wyjdzie na konsole.

To by była katastrofa. Konsole to zło jeśli chodzi o strategie. Za to co się stało z SupComem powinni... Nie będę pisał, bo za bardzo lubię WT, a wszystkie konsole spalić na stosie. Tolerancja tolerancją, ale to jest gorsze od tych co wybrali sobie niezbyt pasujący symbol do tego co robili. ^_^

Już nie wspomnę o tym, że najpierw sami krzyczycie, żebyśmy my, pecetowcy nie płakali o wersję PC unchartedów, a sami chcecie TW... Phi. Z całego serca życzę wam żebyście nie dostali TW na konsole (trolololo). I nie to, że jestem antyfanem konsol, bo sam mam konsole (ale nazwać konsolowcem się nie nazwę), ale jednak nie chcę żebyście zepsuli ostatniego exclusiva na PC... No prawie ostatniego. No i przecież jaki normalny konsolowiec gra w strategie? Normalny konsolowiec gra w gry niewymagające, oskryptowane jak CoD w których samemu nic nie może robić. :)

Dobra, może trochę przesadzam z tym wszystkim

BTW Czemu czasem jak zniszczę ostatnie miasteczko jakiegoś rodu to armia znika, a czasem zamienia się w buntowników i mnie gnębi? To zależy od tego czy podczas niszczenia miasta armia stoi na swojej prowincji, czy na czyjejś?

EDIT: Może i by się więcej osób na to rzuciło, tylko, że twórcy musieli by robić praktycznie dwie gry, na konsole i na pecety, a to się nie będzie opłacało. A jakby zrobili jedną grę na konsole i na PCty to chyba żaden pecetowiec nie kupiłby żadnego następnego TW. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2011 o 14:24, Woo-Cash napisał:

Ruse to żadna marka. Na TW rzuciłoby się więcej osób ;P


Ale było robione pod konsole i reklamowane pod konsole. A TW to marka, ale mająca już 11 lat. Jeżeli ktoś jeszcze nie zainwestował w PC dla tych gier to znaczy, że i tak nie jest zainteresowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2011 o 14:36, Markush napisał:

Dobra, może trochę przesadzam z tym wszystkim


To na pewno. Mam zarówno PC, jak i PS3, a jedyny exclusive jakiego będę bronił to Killzone. I bardzo chętnie sprawdziłbym się w TW na konsole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2011 o 15:49, Woo-Cash napisał:

To na pewno. Mam zarówno PC, jak i PS3, a jedyny exclusive jakiego będę bronił to Killzone.
I bardzo chętnie sprawdziłbym się w TW na konsole.


Przesuwanie kursora gałką FTW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.03.2011 o 15:49, Woo-Cash napisał:

To na pewno. Mam zarówno PC, jak i PS3, a jedyny exclusive jakiego będę bronił to Killzone.
I bardzo chętnie sprawdziłbym się w TW na konsole.

starczy, że była już cywilizacja. Tego eksperymentu też już nie kontynuowano.
Zresztą CA już jedną strategię na konsole robiło, zresztą to chyba Bambusek nawet recenzował - zgadnij, czemu o tej grze nikt już nie pamięta i do tego nie wraca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.03.2011 o 15:54, Feallan napisał:

Przesuwanie kursora gałką FTW.

dobra dobra, ja mam podobne podejście do przesuwania gałką celowniczka, a i tak się okazuje, że FPSyy to największy szał na konsolach. To jest paradoks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2011 o 16:05, dark_master napisał:

Zresztą CA już jedną strategię na konsole robiło, zresztą to chyba Bambusek nawet recenzował
- zgadnij, czemu o tej grze nikt już nie pamięta i do tego nie wraca?


Stormrise :) Nie ,nie ja recenzowałem, nie miałem Visty żeby to odpalić. Ale gra była jechana niemiłosiernie przez niemalże każdego (chyba tylko PSX Extreme się wyłamał i dał ósemkę)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to od kilku dni męczę Shoguna 2 i tak jak jestem bardzo zadowolony z samej gry tak też jestem wściekły na to co zrobili Panowie z CA. Mianowicie chodzi mi o tak perfidne dofinansowanie graczy komputerowych oraz o fakt walki sam kontra reszta Japonii. Dofinansowanie widać perfidnie chociaż na tym, że w mojej akurat kampanii ród Tokugawa posiada raptem 6 prowincji a są w stanie sfinansować i utrzymać dwie dwudziestojednostkowe armie złożone z Samurajów z Naginatami, z Katanami i kawalerię. Wkurza mnie to bo w połączeniu tego z walką z resztą Japonii sytuacja wygląda u mnie tak, że (gram Shimazu) podbiwszy tereny Mori idę południem na kioto gdzie po kolei muszę walczyć z armiami Date, Tokugawa, Besso (czy jakoś tak) itd. Po prostu nie mogę się przebić. Na dobitkę mam drugą armię Tokugawy, która idzie na mnie od północy i nie będę w stanie nic z tym zrobić bo nie jestem w stanie więcej wojska utrzymać. Niestety tak ustawiona gra zamiast cieszyć i bawić to po prostu irytuje :( To wszystko dzieje się na poziomie. Normalny. Takie akcje w poprzednich odsłonach serii były ale na poziomie trudnym i bardzo trudnym. Nie chcę nawet myśleć jak to wygląda na wyższych ustawieniach poziomu trudności w Shogunie.

No to się wypłakałem. Trochę odpoczynku, planowania i znowu próba przebicia się do Kioto. Dwie prowincje mam do zdobycia zanim uderzę na szogunat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2011 o 17:17, Sam100 napisał:

No to od kilku dni męczę Shoguna 2 i tak jak jestem bardzo zadowolony z samej gry tak
też jestem wściekły na to co zrobili Panowie z CA.


Wierz mi, nie Ty jeden. Ja już zrezygnowałem z zabawy jako Hattori, bo co z tego, że zaczynam mając silnych sprzymierzeńców (czyli szogunat), skoro bardzo szybko inne klany wypowiadają mi wojnę, a szogunat, zamiast pomóc, siedzi i się gapi, jak wyrzynają mi generałów jednego po drugim... Zacząłem grać jako Chosokabe i na razie jakoś idzie, głównie dlatego, że zaczyna się na uboczu, z dala od głównych tras "tranzytowych" przez wyspy. Ale i tak AI przegina z oszukiwaniem. Ciekawe, czy na najtrudniejszym poziomie komuś się uda przejść grę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O tym, że w TW kasę komp dostaje za darmo to wiem ale w żadnej części nie było to aż tak przegięte. Czytałem forum CA i są osoby, które ukończyły kampanię na Very Hard. 90% osób z forum CA zgodnie twierdzi, że opcja Podziału Japonii ogłoszenia nas jako wrogiem publicznym psuje zabawę :/ Gracze chcieli by mieć możliwość włączenia/wyłączenia tej opcji podczas wybierania kampanii i rodu. Ja osobiście zawsze bym wyłączał tą nierealistyczną i frustrującą opcję. Mam nadzieję, że CA weźmie pod uwagę prośby graczy i wypuści patch dający opcję włączenia/wyłączenia tzw. Realm Divide.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Czytałem forum CA i są osoby, które ukończyły kampanię na Very Hard.

Gra wyszła 5 dni temu a ludzie już ukończyli kampanię na Very Hard?! O_o Jakim cudem?! Siedzieli nad tym dniami i nocami, czy jak? Szacun, naprawdę. Chciałbym zobaczyć gameplay z czegoś takiego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować