Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Tydzień z grą Halo: Reach - Noble Team

17 postów w tym temacie

Nie zabija, a jest szkolony pod kątem wojskowym. Pamiętaj, że to są superludzie.

Seria Halo, to jedyny powód, dla którego żałuję, że kupiłem PS3, serio. Tylko dla tej gry mógłbym kupić drugą konsolę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oni zawsze mieli ponad 2m czy to taki efekt "uboczny" zmian genetycznych?

Mam 1,8 i to jest sporo a typek 2m+ to wręcz kolos....efekt psychologiczny gwarantowany!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oni zawsze mieli ponad 2m czy to taki efekt "uboczny" zmian genetycznych?

Mam 1,8 i to jest sporo a typek 2m+ to wręcz kolos....efekt psychologiczny gwarantowany!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2010 o 15:51, MrGregorA napisał:

@snake

a grałeś chociaż w te halo? po 15 minutach odechciałoby Ci sie na dobre...


A potrafisz język angielski? Zapewniam, że gdybyś znał to pograłbyś więcej niż 15 minut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oni zawsze mieli ponad 2m czy to taki efekt "uboczny" zmian genetycznych?

Mam 1,8 i to jest sporo a typek 2m+ to wręcz kolos....efekt psychologiczny gwarantowany!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2010 o 16:13, WolfPL napisał:

Oni zawsze mieli ponad 2m czy to taki efekt "uboczny" zmian genetycznych?

Nie jestem w 100% pewny, ale to zapewne efekt eksperymentów. Dzięki temu są silniejsi czy cuś. Bardzo ciekawie napisany tekst. Lubię sobie poczytać o postaciach, z którymi zetknę się w grze. Teraz tylko czekać na paczkę ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wzrost i waga Spartan to wynik przeprowadzonej na nich augmentacji ( w przypadku SPARTAN II to było chyba w okolicy 16 roku życia, ale nie dam głowy)> Do tego wszyscy mieli doskonałe fizyczne predyspozycje genetyczne, więc naturalnie osiągali wzrost ok 2m. Byli też trenowani od dziecka, co na pewno przyczyniło się do wzrostu szkieletu i tkanki mięśniowej. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2010 o 16:13, Xjumpaytech napisał:

> @snake
>
> a grałeś chociaż w te halo? po 15 minutach odechciałoby Ci sie na dobre...

A potrafisz język angielski? Zapewniam, że gdybyś znał to pograłbyś więcej niż 15 minut.


Eh w wieku 15 lat zdałem FC...
Edit" oczywiście nie mam 15 lat ;)

Fabułą to nie wszystko. Ta gra jest kiczowata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mimo, że ostatni wychodziły super EX na PS3 (w sumie na PS3 to jest ich sporo i mają b. wysoki poziom) to jednak nie wyborażam sobie mieć tylko jedną konsolę. Halo 3 / ODST oraz właśnie Reach to gry dla których trzeba mieć XboXa oczywiście jest jeszcze Lost Oddyssey oraz Gears of War II, Fable II, ale właśnie dla Halo najbardziej. Halo 3 dla mnie osobiście zmiażdzyło klimatem Killzone II (choć K2 graficznie masował gałki oczne) tak samo H:R na pewno będzie bardzo klimatyczną grą, nie mówiąc już o MP. Wiem, że są gusta i guściki ale nie wierze w to aby ktoś kto lubi FPSy po 15 minutach przestał grać w np. Halo 3, bo gra jest jednym z najbardziej grywalnych fpsów jakie były kiedykolwiek, a to czemu ? Bo klimat wylewa się z ekranu. Zobaczycie zresztą oceny Halo:R stawiam że będą między 9-10/10 i do tego gra się sprzeda w milionach egzemplarzy i nie trzeba marketingu do sprzedawania gier jak są dobre obronią się same.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2010 o 11:09, MAD_G4M3R napisał:

Chciałbym tylko zauważyć, że żaden spartanin nie zginał (Thom z NTeam) tylko zaginął
w akcji.


Oczywiście, w końcu "Spartans never die, they’re just missing in action". :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

Szkoda że Noble Team tak się wykrusza w trakcie gry;(. Zginęli za dobrą sprawę.. jeżeli jakaś sprawa może być warta tej ceny. A właściwie jak koledzy wyżej napisali.. zaginęli w akcji ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować