Zaloguj się, aby obserwować  
Ksar666

Telewizor + Playstation 3

17 postów w tym temacie

Witam!
Chcialbym kupic telewizor lcd 32 lub 37 cali + PS3 (moze byc uzywane, byleby mialo gwarancje), chcialbym sie zmiescic w kwocie 2500 zl, w najgorszym wypadku 3000 zl. Moglibyscie cos polecic?
Z gory dzieki. Klaniam sie i pozdrawiam Ksar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja może przy okazji zadam pytanko: czy PS3 można podłączyć do monitora LCD 19 cali ( rozdzielczość 1280x1024 ) a jeśli tak to jak to działa? - PS3 vs PC?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2010 o 16:02, Ksar666 napisał:

Witam!
Chcialbym kupic telewizor lcd 32 lub 37 cali + PS3 (moze byc uzywane, byleby mialo gwarancje),
chcialbym sie zmiescic w kwocie 2500 zl, w najgorszym wypadku 3000 zl. Moglibyscie cos
polecic?
Z gory dzieki. Klaniam sie i pozdrawiam Ksar.


Jak byś chciał kupić samo TV za taką cenę to by było łatwiej. Zależy czy Ci zależy :) na nowym TV.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2010 o 16:04, lis_23 napisał:

A ja może przy okazji zadam pytanko: czy PS3 można podłączyć do monitora LCD 19 cali
( rozdzielczość 1280x1024 ) a jeśli tak to jak to działa? - PS3 vs PC?.


PS3 jak i inne konsole można do wszystkich monitorów podłączyć, to jest kwestia kupienia przejściówek. A jakość obrazu zależy od monitora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2010 o 16:04, Hell_Knight napisał:

Jak byś chciał kupić samo TV za taką cenę to by było łatwiej. Zależy czy Ci zależy :)
na nowym TV.

Zalezy mi na komplecie, telewizor glownie sluzylby do grania. Wiem, ze trudno jest cos znalezc w tej cenie, dlatego tutaj pisze. : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2010 o 16:02, Ksar666 napisał:

Witam!
Chcialbym kupic telewizor lcd 32 lub 37 cali + PS3 (moze byc uzywane, byleby mialo gwarancje),
chcialbym sie zmiescic w kwocie 2500 zl, w najgorszym wypadku 3000 zl. Moglibyscie cos
polecic?
Z gory dzieki. Klaniam sie i pozdrawiam Ksar.

http://allegro.pl/samsung-37-le37c550-full-hd-nowosc-pewnie-i1213819391.html za resztę kasy PS3 znajdziesz
albo http://allegro.pl/samsung-40-le40c550-full-hd-hit-cenowy-b-b-i1213819542.html
lub http://allegro.pl/samsung-32-32c530-full-hd-mpeg-4-le32c530-nowy-i1223459092.html
a tu PS3 slim 120gb http://allegro.pl/konsola-sony-playstation-3-120gb-nowa-gratis-i1208529472.html
Do wyboru do koloru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

skoro to ma być telewizor do grania, to celowałbym w coś z wyższą częstotliwością odświeżania - 100Hz byłoby jak znalazł. niestety, 37" + 100Hz to spory wydatek i kolega nie zmieściłby się w budżecie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2010 o 16:58, Ksar666 napisał:


Sam mam model 80 GB od ponad roku i nie ma żadnych problemów. Tylko twoja propozycja wydaje się za droga. Te wszystkie demka zassasz sobie za friko w jedną nockę z PSStore. Od roku jest już w sprzedaży nowy model slim, więc za tego fata za dużo chcą (inna sprawa jeśli wolisz mieć grubaskę - ja osobiście uważam, że jest dużo ładniejsza - ta fortepianowa czerń - miodzio..)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym zapytać, jaki telewizor Full HD 32" LED byłby dobry do PS3? Głównie mam tu na myśli opóźnienia, przed którymi ostrzegał mnie brat, żeby można było komfortowo grać. Albo o telewizory z jakim maksymalnym opóźnieniem pytać? Cena średnio gra rolę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2010 o 23:45, Karfein napisał:

Chciałbym zapytać, jaki telewizor Full HD 32" LED byłby dobry do PS3? Głównie mam tu
na myśli opóźnienia, przed którymi ostrzegał mnie brat, żeby można było komfortowo grać.

To kup sobie plazmę, ma 0,0001 ms opóźnienia i lepszą czerń niż LCD LED. A co do opóźnień (smużenia) - tego tak po prostu nie sprawdzisz. Bo dane które podają producenci np. 2 ms to naliczane są laboratoryjnie i nie mówią o prawdziwym czasie reakcji (biały do czerni i znowu do bieli), a tzw. grey-to-grey. I TV który powinien mieć wedle specyfikacji 2 ms, w rzeczywistości ma 30.

Dnia 19.11.2010 o 23:45, Karfein napisał:

Albo o telewizory z jakim maksymalnym opóźnieniem pytać? Cena średnio gra rolę.

Jak mówiłem, to zasadniczo niesprawdzalne. Na pewno każda plazma spełnia dowolne warunki dot. opóźnień. Ale tak szczerze mówiąc, to jest to problem nie-za-u-wa-żalny na jakimkolwiek nowym TV, także LCD. To nie te czasy gdy sprzęt miewał po 50 ms opóźnienia, a dopiero przy takiej wartości robi się to widoczne...
W praktyce więc kupuj co chcesz, choć proponowałbym poszukać sobie TV z częstotliwością odświeżania 120 Hz, co zapewnia wsparcie dla 3D i nieco większą płynność obrazu (a przynajmniej tak mówią, ja tam szczególnych różnic nie widzę :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować