Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Vanquish - porównanie jakości grafiki

21 postów w tym temacie

Różnic nie widać bo to praktycznie ta sama gra- po pojawieniu się PS3Jailbreak''a nastąpił wysyp tzw. backup''ów gier na PS3, wszystkie ważą mniej więcej tyle samo co ich odpowiedniki na X360. Prawda jest taka, że pojemność dysków Blu-Ray wykorzystywana jest tylko w przypadku exclusive''ów dla PS3- w pozostałych przypadkach posiadacze X360 i PS3 dostają te same gry z tymi samymi teksturami itp.. Dlatego takie porównania nie mają większego sensu jeśli będzie się patrzeć tylko na jakość grafiki, różnice między obiema wersjami będzie można dostrzec dopiero przy porównaniu płynności działania danej produkcji na obu konsolach. Reszta to kwestia ustawień wyświetlacza i uchwycenia odpowiedniej sceny na screenie ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

z tego co widze to wersja na Xboxa ma lekko wyzsza rozdzielczosc (widac to szczegolnie na broniach...) a wersja ps3 ma odrobine mniejsza rozdzielke i daje taki lekki efekt rozmycia (przyklad screen z tym takim szerokim kolesiem z minigunem ala GoW)... natomiast wersja ps3 ma nieco lepsze efekty oswietlenia... np. blyszczenie/polysk na twarzach (dobrze widac na fotce z ta kobieta)

ale ogolem tak samo wygladaja.... teraz tylko jak z plynnoscia ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

grałem w demo na xbox360s i zadnych zwolnien nie odczulem, a grafika hmm moim zdaniem jest średnia, na xbox-ie krawędzie są strasznie poszarpane, ale może za duży tv na ta grę 40", nie jestem zadnym fanboym ani xbox-a ani ps-a,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Standardowo na PS3 jest odrobinę więcej detali, za to oświetlenie przedobrzone i dużo rzeczy świeci się jak psu ... klejnoty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widać kilka różnic, a mianowicie:
Glow na kombinezonie bohatera w wersji na ps''a - kwestia gustu, ale mi bardziej podoba się właśnie ta wersja

na drugim screenie widać wyższą jakość rozmycia w wersji Playstation. Spójrzcie np. na prawą dłoń i zobaczycie większą ilość sampli w tej wersji.

Trzeci screen w obu wersjach wygląda tak samo. A teraz bajer, który właśnie zobaczyłem... spróbujcie obrócić głowę o 90 stopni, ew. wytnijcie ten obrazek tak, żeby oba screeny były obok siebie, a następnie zróbcie zeza tak, żeby oba zdjęcia się nałożyły. Zobaczycie wtedy efekt, jakbyście patrzyli w pełnym 3D xD

Poza tym wersja na ps3 wydaje się mieć większy kontrast od tej xboxowej.

Generalnie różnice są tak nieznaczne, że praktycznie nieobecne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Psysiu gdzie te detale ?? xD Gra wyglada srednio na obydwu konsolach . To w sumie nic nowego :] . Wszystkie wygladaja srednio i jakoscia obrazu wolaja o pomste do nieba .
Takie proste pytanie do coponiektorych madrych wyzej .. Co ma nosnik do jakosci grafiki ?? Obydwie konsole sa na tyle slabe ,ze dane ,textury i inne sa na tyle lowresowe ,ze czasem to i dvd to za duzo :] ,aby to upchac . Pomijam tu mase przerywnikow filmowych w niektorych gracz czy inne pseudo realtimowe przerywniki ktore w rzeczywistosci sa pre-renderowane na silniku gry i wrzucane w postaci wideo :] .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grałem właśnie dzisiaj w demo na PS3. W czasie walki gra jakieś mdłe techno, żołnierze wroga to chyba roboty, bo wybuchają z jakimś niebieskim płomieniem. Gra ogólnie świeci się i miga że aż niedobrze. Podczas gry wyświetla ci się score, jakby ktoś miał w planach wrzucić tą grę na automaty czy coś. Boss wygląda jak jakaś dziwna kupa żelastwa ze świecącymi się punkcikami "tu strzelaj"...gra mnie do siebie nie przekonała, uważam ją za śmieszną, chociaż wiem że znajdą się ludzie którzy polubią tą produkcję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować