Zaloguj się, aby obserwować  
Lumbago

MDK 1 i MDK 2

35 postów w tym temacie

Czy ktoś jeszcze pamięta te gry??
Które z sytuacji były dla was najśmieszniejsze.

Mi najbadziej podobało się jak Dr się załatwia i jak potwory tańczą makarene.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehehe, jedne z najlepszych, jakie grałem :D. "Jedynkę" przeszedłem klka razy, w tym na najwyższym poziomie trudności, za to 2 próbowałem, ale ostatni boss dla Maxa jest troszkę za trudny dla mnie. Najbardziej podobała mi się samonaprowadzająca się bagietka, taniec Doktorka przed telewizją (a może radiem?) też jest fajowy. A najlepszy (zapadający w pamięć) level, to ten Maxa, gdy musi wspinać się na szczyt silosu rakietowego :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A wiesz może jak ustawić żeby wciskając klawisz w bok postać przesuwała się na bok a nie kamera. wiem że w starych grach to standard ale to strasznie utrudnia grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja pamiętam! ;)
Swego czasu CDP (bo chyba CDP był dystrybutorem MDK2) wydał MDK2 z MDK1 w jednym pudełku gratis. Mniam, mniam.
A co do gier - MDK1 przeszedłem kilka razy. Najpierw bez akceleratora 3D, później w trybie Glide (co do był za szok - taka piękna grafa), a MDK2 niestety nie skończyłem. MDK2 była ładna graficznie, ale brakowało jej klimatu jedynki. I sterowanie różnymi "herosami". Najgorszy był profesor. Błeh....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2006 o 14:48, Lumbago napisał:

A wiesz może jak ustawić żeby wciskając klawisz w bok postać przesuwała się na bok a nie kamera.
wiem że w starych grach to standard ale to strasznie utrudnia grę.


Nie pamiętam, bym miał z tym problem. Jak znajdę grę spróbuje zainstalować idam Ci znać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to są piękne gry. Najbardziej podobała mi sie MDK 2 dlatego, że były różne postacie. Doktorek wymiatał!!! Max też był bardzo fajny ale Kurt był po prostu NUDNY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja swoją przygodę z MDK zaczałem prawie 10 lat temu (był to pamiętny rok 1997). Zagrałem w nią poraz pierwszy u swojego kuzyna i od razu mi się spodobała (ze względu na specyficzny humor). Była to naprawdę świetna gra. Druga część w moim doznaniu nie była już taka dobra (może dlatego że oczekiwałem czegoś więcej) ale nie była nienajgorsza, jej głównym plusem było to że mogło się grać 3 postaciami. Sumując pozytywnie oceniam obie te gry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ahh pamiętam tą grę... parę lat temu była w Clicku... świetna, dużo humoru, grafika jak na tamte czasy świetna, dużo akcji.... miodzio . Gier na takim poziomie już się nie robi... tzn kiedyś poziom był niski :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do tego numeru Clicka jest dołączona pełna wersja MDK2. To dobra okazja, żeby sobie przypomieć ten klasyk. Mam jeszcze pytanie dotyczące poziomu z Maksem(2w całej grze). Doszedłem do pomieszczenia, gdzie po środku jest platforma z karabinami, a w kątach cztery "pokoje", z których w nieskończoność wylatują kosmici. Jak mam przejść ten etap(chyba nie muszę wszystkich rowalić:))?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

buu... :( ja miałem tylko MDK1 (z jakiejś gazety) - tak po!@#$%^&nej gry jeszcze nie widziałem :d ale to było jakoś przed maturą i nie było czasu grać... potem płytka przepadła O_o

MDK2 nie udało mi się kupić, bo (wtedy to było "już") po prostu nie było gry w sklepach...

... da się te gry jeszcze gdzieś dostać? (nie licząc Allegro, zaraz tam sprawdzę) bo niepotrzebnie przypominaliście mi o nich... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2006 o 12:51, ShadowG napisał:

Do tego numeru Clicka jest dołączona pełna wersja MDK2.


hmm... muszę nauczyć się czytać cały wątek, zanim w ogóle zacznę odpowiadać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2006 o 13:12, Lumbago napisał:

Czy ktoś jeszcze pamięta te gry??

ja nie dawno grałem w mdk 2 było w piśmie click! ;) całkiem fajna gierka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tak samo jak Pediator
Nie dawno zainstalowałem tą grę z płyty znalezionej w Clicku i przeszedłem... Muszę przyznać, że świetnie się przy niej bawiłem! Gra tryska humorem i dynamiczna akcją! A dodając jeszcze do tego równie dynamiczną muzykę, można poczuć dreszczyk na skórze w czasie akcji. No i grzech nie wspomnieć o trzech zwariowanych postaciach! Miodzio!

Nie miałem okazji pograć w jedynkę, ale jak tylko taka się znajdzie to wiadomo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować