Zaloguj się, aby obserwować  
Ring5

Torchlight II

218 postów w tym temacie

Dnia 17.03.2013 o 20:13, maniekk napisał:

Witam.

Czy gra jest dostępna tylko przez Steam, czy jest możliwość zakupu i używania bez steam''a?

Ale po co kupować wersję bez Steama? Stamowa lepsza. Jest obsługa Steam Workshop (mody), są acziki. Po co brać inną wersję?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2013 o 10:19, Numenpl napisał:

no faktycznie z mods o wiele ciekawiej mój mały filmik z moda synergies - początek gry.

http://www.youtube.com/watch?v=SJa6mRCkLww&list=UU9yp2u_AgctrzDGV6H-83DA&index=1



Dorzuć sobie do tego mod pt. D2-like Font oraz Evi UI Grittier Edition + Diablo 2 Orbs - ja od nowa śmigam już prawie 20 godzin i wyjść z podziwu nie mogę :D zmieniłem sobie też język na angielski, bo jeszcze nie ma obsługi polskich znaków. Gra teraz już wymiata dokumentnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od tygodnia gram w Torchlight II i muszę powiedzieć, że gra jest kapitalna. Gra się tak przyjemnie i bezstresowo, że chyba rzeczywiście na tę chwilę daje mi to więcej radości niż D3 .Wynika to z tego, że tutaj drop jest okej, co kilkadziesiąt minut wypadnie coś fajnego, a więc nie ma czym się irytować. Duży postęp względem pierwszej części, która była nudna. Tutaj można śmiało grać wiele godzin i cały czas jest frajda, klasowy h&s.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2013 o 21:32, Essau napisał:

Od tygodnia gram w Torchlight II i muszę powiedzieć, że gra jest kapitalna. Gra się tak
przyjemnie i bezstresowo, że chyba rzeczywiście na tę chwilę daje mi to więcej radości
niż D3 .Wynika to z tego, że tutaj drop jest okej, co kilkadziesiąt minut wypadnie coś
fajnego, a więc nie ma czym się irytować. Duży postęp względem pierwszej części, która
była nudna. Tutaj można śmiało grać wiele godzin i cały czas jest frajda, klasowy h&s.


Grasz na czystej grze czy masz jakieś mody?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2013 o 21:35, Essau napisał:

Czystej, klasycznej. Nie lubię modów co do zasady ; )


Spoko, jeśli chcesz to podrzucę Ci tylko jeden - Ember Mod - kamyki mają to do siebie, że w czystej grze ich ulepszenie nie daje tak jak w jedynce czy Diablo podciągnięcie ich o 1 poziom w górę, tylko losowo podbija im staty często inne niż te, które są ;) Ten mod sprawi, że 3 kamyczki na 8 poziom dodające obrażenia od zimna stworzą 1 kamień tego samego koloru, ale poziomu np. 22 :)

Jeśli po grze będziesz szukał wyzwań - Synergies Mod jest idealny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej, czy ktoś chciałby pograć w t2, od początku ? Powiedzmy na normalu, albo 1 wyzej, nie pamietam jaki to byl :P Myślę, że tak 4 osoby i by było fajnie. Jak coś mój nick runic sheiker , steam: empe47

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2013 o 22:21, sheiks napisał:

Hej, czy ktoś chciałby pograć w t2, od początku ? Powiedzmy na normalu, albo 1 wyzej,
nie pamietam jaki to byl :P Myślę, że tak 4 osoby i by było fajnie. Jak coś mój nick
runic sheiker , steam: empe47


Ja chętnie bym pograł z tym że preferuje raczej "powolne" ale "dokładne" przechodzenie gry ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ogarnąłem w końcu tego Torchlighta i muszę przyznać, że jestem pozytywnie zaskoczony. Już wiele miesięcy nie grałem w tak dobrą, wciągającą grę. W Torchlight 2 jest wszystko czego potrzebuje h''n''s - hordy wrogów, masa spadajacych itemów i spamowanie różnymi skillami, których nikt nie rozkminia dlaczego są takie a nie inne. Kampania nie jest specjanie długa ale pozwale na dobre 15 godzin zabawy, jeśli gramy (jak ja ) na normalnym trybie trudności, jeśli będziemy robić wszystkie questy to czas gry na pewno się wydłuży o kilka godzin, grając na większym stopniu trudności tym bardziej. W trybie trudności normalnym gra jest bardzo sympatyczna, początkowo każdego wroga likwidujemy jednym strzałem bądź uderzeniem, dopiero po jakimś czasie gra staje się trudniejsza, by w ostatnich misjach być dość wymagającą - co prawda dalej nie jest trudno zabijać oponentów, aczkolwiek są oni mocniejsi i 3 ciosami potrafią posłać na deski. W grze jest masa potworów do ubicia, z których wypada jeszcze większa ilość przedmiotów, jest wiele skrzyń z kosztownościami, ale mimo to rzadko zmienia się coś w naszym ekwipunku. Trochę mi się to nie podoba...niektóre części EQ jak broń czy zbroja wymieniane są co jakieś 7-8 leveli, ale inne jak rękawice czy pierścienie wymieniane są tylko 3-4 razy podczas całe gry (sic!). Jak na h''n''''s pełną gębą troche rzadkie te wymiany. Może spowodowane jest to tym, że 90% znajdywanych przedmiotów to syf, który można tylko i wyłącznie opchnąć. Dobrze, że nasz dzielny kompan - którym jest jakieś zwierzątko (kilka do wyboru) - może również targać co nieco bojowego złomu i na nasze życzenie sprzedać go u kupca. Pod koniec gry trzeba być ostrożnym w piciu leczniczych eliksirów, ponieważ wrogowie nie respawnują się na mapkach, w których już byliśmy i jeśli skończy nam się kasa, nie będziemy mieli skąd wziąć jej więcej na zakup kolejnych "potków". Narastający poziom trudności w grze jest fajny, ale muszę zauważyć, że bossowie, z którymi przychodzi nam się zmierzyć nie są jakoś specjalnie silni, właściwie mają podobną siłę co spotykani championi (czyli herszci mięsa armatniego), ale posiadają kilka razy więcej HP. Każdy boss to tak naprawdę sieczka i picie na zmianę manasów i health potionów. Wieje trochę nudą. Dobrze, że cała reszta gry jest miodna i bardzo przyjemnie biega się po mapach tłukąc każdego napotkanego wroga. Jestem właśnie po przejściu kampanii, kiedy to należy wybrać czy gramy od nowa w trybie "new game plus" (jeszcze raz to samo oczywiście z większym poziomem wrogów) lub w trybie mapwork (kupując dostęp do przeróżnych mapek, na których nie przyszło nam grać do tej pory). Ja wybrałem ten drugi tryb i po kilka minutach w nim spędzonych wydaje mi się ciekawszym niż granie od początku tego samego.

Torchlight 2 jest świetny, ale mógłby mieć co najmniej 2 x dłuższą kampanię. Uważam, że dobrze by było, gdyby częstotliwość spadania itemów, które możemy założyć z racji ich mocy, była znacznie większa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Proponuję więc zapoznać się z Synergies Mod - dodaje wszystkiego, co jest w grze, trochę ją utrudnia - szczególnie początkującym, ale sieczka jest jeszcze lepsza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Zakupiłem klucz do gry na steamie, przeszedłem już grę outlanderem. Mam pytanie. Mianowicie czy jak odisntaluję grę i zainstaluję ponownie stracę wszystkie dane czy tak jak w diablo 3 zapisują się one gdzieś? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś tutaj orietnuje się dlaczego w trybie Mapworks w ogóle nie da się zdobyć itemów dla naszego zwierzątka ? W ogóle w całej kampanii niewiele ich wypada (mi wypadło może 7-8), a trybie mapwork nic. Czyżby twórcy gry po prostu zapomnieli o tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Świetna gra. Wczoraj zakupiłem i dobiłem już do 15 lvl. Wybrałem inżyniera i pkt daję w tarczę i tego małego leczącego robota, mam zamiar zrobić tanka. Bardzo fajną rzeczą jest to że gra toczy się na powierzchni a nie w ciasnych podziemiach. Dość szybko wpadają lvl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować