Zaloguj się, aby obserwować  
Dark_SMG

Crysis - czyli nowa wspaniała seria gier FPS na silniku CryEngine

5214 postów w tym temacie

Dnia 08.04.2007 o 21:05, IMPERATOR1990 napisał:

Niezłe porównanie, sam niewiem dlaczego tak dużo screenshotów dajesz od gry Warhound, przecież
Warhound to żadna konkurencja do Crysisa

Mylisz się chłopcze. :)
Poczytaj sobie wypowiedzi gości z Crytek to zrozumiesz o czym mówię.
A na koniec wiedz, że engine Techlandu nie jest jeszcze ukończony, więc jak finalnie to się będzie prezentowało to jeszcze nie wiadomo, natomiast Crysis ma skończony już engine, teraz standardowa kosmetyka, beta i premiera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy jak wyjdzie,
a narazie obejrzyj sobię pare trailerów o Crysisie i Warhound
i powiedz mi w czym Warhound przewysza Crysisa
i daj mi linki to tych trailerów jak je będziesz porównywać ok ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2007 o 21:24, IMPERATOR1990 napisał:

i daj mi linki to tych trailerów jak je będziesz porównywać ok ?

Sorry, z początku zrozumiałem, że to ty sobie oglądniesz filmiki z tych gier. Ale teraz widzę, że to było do mnie, żebym sobie oglądnął. Więc widziałem wszystkie, mam rozpiskę crytek''u z trailerami, wywiadami, singleplayer demo itp. więc nie pisz mi proszę żebym sobie oglądał bo widziałem więcej niż ty...Mówię, pooglądaj sobie wywiady z twórcami, jak kapujesz po angielsku to zrozumiesz co "odpuścili".

Ecko09----->
A nie lepiej samemu poszukać na youtube.com?
Najgorsza rozdzielczość jaka może być. Wolę sobie ze specjalnych stron o trailerach itp. ściągnąć plik w 1280x720.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2007 o 09:43, Vormulac napisał:

/.../ bo widziałem więcej niż ty /.../

Z kąd wiesz że widziałeś więcej odemnie ?,
a skoro pisesz że widzałeś więcej niż ja to może powiesz mi w czym
Warhound jest lepszy od Crysisa ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorry, że się wtrącam w dyskusje ale Warhound jest niestety z góry na przegranej pozycji względem Crysis''a. Oczywiście nie mam wątpliwości, że Warhound będzie jedną z najlepszych polskich produkcji, ale nie oczekujmy od Fiata, że prześcignie Ferrari (tak, wiem - Ferrari należy do koncernu Fiata ;P). Mam tu na myśli przede wszystkim ogromny budżet jakim dysponuje Crytek (20 mln euro czyli ok. 77 mln PLN) oraz wsparcie takich gigantów jak EA czy MS. Poza tym ile osób pracuje nad grą Techlandu? Bo nad Crysis''em ok. 130 (z czego przynajmniej połowa ma na koncie sukces zwany Far Cry''iem).

A teraz linki z gameplay''a:

http://www.warhoundgame.com/download/Warhound_Gameplay_Movie_1.zip
http://www.warhoundgame.com/download/Warhound_Gameplay_Movie_2.zip
http://www.warhoundgame.com/download/Warhound_Gameplay_Movie_3.zip

I do porównania filmik z Crysisa:

http://www.gamevideos.com/download?videoId=10279&url=http%3a%2f%2fdownload.gamevideos.com%2f10279%2fgv.com.CrysisGP_64 0x480.mov

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.04.2007 o 10:32, IMPERATOR1990 napisał:

Z kąd wiesz że widziałeś więcej odemnie ?,
a skoro pisesz że widzałeś więcej niż ja to może powiesz mi w czym
Warhound jest lepszy od Crysisa ?

Na razie trudno powiedzieć w czym,gdyż gra jest w fazie produkcji.
Faktem jest jednak to że ta gra ma mieć elementy strategiczne i ekonomiczne. Nie jesteśmy w niej żołnierzem,tylko najemnikiem. Często trzeba będzie przygotowywać plan ataku oraz ewakuacji(będzie można wynająć helikopter i wybrać miejsce ewakuacji)

I chyba jednak faktycznie nie oglądałeś zbyt dużo filmików z Crysisa. Przynajmniej tych zapewne dla większości ludzi nudnych wywiadów. W przeciwnym razie wiedziałbyś że twórcy Crysisa nie zostali obojętni wobec Warhounda... a to znaczy że nie lekceważą go.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurczę, wymagania spore, ale myślę, że na mojej całkiem dobrej jeszcze maszynce (Pentium D 3,2 GhZ, 2 Gb RAM i 7950 GT) pociągnie na DX9 w medium/high detalach. Na razie niepotrzebny mi C2D, wydaje mi się, iż to karta graficzna ma największy wpływ na płynność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2007 o 11:21, Ecko09 napisał:

Na graniuw hight to możesz zapomnieć bez core 2 duo, visty i DirectX 10.

Totalny bullshit. High detale możesz włączyć zawsze, tylko stracisz kilka efektów - dosłownie kilka, bo typowych efektów direct10 jestw crysis bopdaj 4, więc dla oka ludzkiego różnica praktycznie żadna, ponieważ czułość oka wynosi tylko ok 10dB (ucho odczuwa dokładnośc od 100 do 130 dB).

http://www.crysis-online.com/Information/System%20Requirements/

Jak widać z przewidywanych wymagań gra działa idealnie na kompach z kartami popredniej generacji w ustawieniach high mimo, że testowano ja jeszcze na nie zoptymalizownym kodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie na gs-ie w dzisiejszym wpisie napisałem wszystko co sadze na temat Crysis :twisted: ale w wielkim skrocie - nadchodzi pogromca FarCry i to nie tylko pod wzgeldem oprawy graficznej! ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zacznijmy od tego że Crytek dysponuje najbardziej zaawansowanym silnikiem graficznym na świecie, poza tym Cryengine 1 oraz 2 są doskonale zoptymalizowane więc nie wiem za bardzo czemu się tak boicie tych wymagań. Gra będzie śmigała na maksie (bez DX10) na PIV 3.5+ HT 2Gb Ramu +533Mhz oraz karcie przynajmniej 7900GS (która już kosztuje 600zł).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2007 o 16:39, Vormulac napisał:

Pojawiły się nowe widoczki z Crysis''a. Na dziś dzień przygotowano trzy fotki. :)


Gdyby porównywać te foty do jedzenia, to powiedziałbym o serniku na zimno w najlepszej kawiarni na świecie :) Wymiatają!!! Niech już nie dawają tych fotek, bo tylko człowiek staje się bardziej niecierpliwy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aż mi ślinka ciekne.... nie moge sie doczekac, ale bedzie trzeba kompa kupic nowego bo moj to stary dziadek.. ech nadchodza ciezkie czasy dla dziadków ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować