Zaloguj się, aby obserwować  
Dark_SMG

Crysis - czyli nowa wspaniała seria gier FPS na silniku CryEngine

5214 postów w tym temacie

Dnia 14.11.2007 o 19:10, Virus 500 napisał:

Właśnie już mam grę i sobie trochę pograłem ... Hmmm do misji gdzie się jeździ czołgami to
już dalej nie da się przejść gry do przodu , otóż w pewnym momencie trzeba wyjść z czołgu i
wychodzę , ale potem hmmmm latamy sobie tak jakby byśmy mieli włączoną opcję noclip :|


musisz szukac wyrzutni rakiet i c4. sa tam przy posterunkach koreanczykow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2007 o 19:10, Virus 500 napisał:

Właśnie już mam grę i sobie trochę pograłem ... Hmmm do misji gdzie się jeździ czołgami to
już dalej nie da się przejść gry do przodu , otóż w pewnym momencie trzeba wyjść z czołgu i
wychodzę , ale potem hmmmm latamy sobie tak jakby byśmy mieli włączoną opcję noclip :|


nie to takiego bajeru ja nie mialem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra , musiałem uruchomić grę ponownie i już ok , a teraz się pochwalę na jakich detalach gram :)
Mój Komp :
Intel Core2Duo E6750 2.66 Ghz
2 GB DDR2 800 Mhz Patriot
GeForce 8600 GT Gainward 600/1600 Mhz Dx 10
ASUS P5B
250 GB HDD SATA II 16 MB Zapis Pionowy
Windows Xp Home Edition + Service Pack 2 32 bit

I muszę powiedzieć że gra chodzi bardzo płynnie na tych detalach

20071114213507

20071114213519

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2007 o 21:35, Virus 500 napisał:

Dobra , musiałem uruchomić grę ponownie i już ok , a teraz się pochwalę na jakich detalach gram :)

Dnia 14.11.2007 o 21:35, Virus 500 napisał:

I muszę powiedzieć że gra chodzi bardzo płynnie na tych detalach

\

tjaaaa ale wypas grać na najniższych shaderach, to aj się nie dziwie że chodzi ci płynnie.. pomijając fakt że nie a tam żadnych fajnych efektów...
stary nawet HDR nie masz. ja gram na średnich shaderach czyli SM. 3.0 a ty odpalone masz chyba 2.0 że o 4.0 nie wspomnę.... oj chłopaku ale przy szpanowałeś :P
(no i nawet cieni nie masz, a cienie są fajne)

ustaw sobie "jakość cieniowania" na średnie albo najwyższe poczujesz różnicę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj nie wiedziałem że jakość cieniowania to Shadery :|
W demie było napisane jakość Shaderów , a tutaj cieniowania ? :|
I po co mam tam dawać na medium i high , na moją kartę to za dużo już by było xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2007 o 21:50, Virus 500 napisał:

I po co mam tam dawać na medium i high , na moją kartę to za dużo już by było xD

żeby gra wyglądała fajnie?
granie na minimum mija się z celem, zejdź z jakichś opcji i walnij przynajmniej medium.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak myślicie, na jakich detalach będzie chodził Crysis z C2D 2,4GHz, 2GB RAMU oraz z Radeonem X1950PRO 512MB?? (takiego kompa będę miał, ale jeszcze nie wiem czy wybrać Crysisa czy Call of Duty 4)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2007 o 22:03, tomek ostry napisał:

Jak myślicie, na jakich detalach będzie chodził Crysis z C2D 2,4GHz, 2GB RAMU oraz z Radeonem
X1950PRO 512MB?? (takiego kompa będę miał, ale jeszcze nie wiem czy wybrać Crysisa czy Call
of Duty 4)

Na oko, to na high odpalisz, a po edycji w pliku - na v.high nawet... ;>

A wybierać, to zależy co lubisz - dzisiejsze realia(CoD4) czy science fiction(Crysis) . ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2007 o 22:02, Virus 500 napisał:

Ale kurde nie potrzebna mi jeszcze ładniejsza grafika , dla mnie na takich już jest bardzo
ładna i bardzo płynnie chodzi

haha fenomen ... norm alnie jedyny w swoim rodzaju :D
nigdy w życiu nie spotkałem osoby która zadowoliła by się minimalnymi efektami mogąc mieć wyższe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.11.2007 o 22:07, Gol Galad napisał:

Na oko, to na high odpalisz, a po edycji w pliku - na v.high nawet... ;>

A wybierać, to zależy co lubisz - dzisiejsze realia(CoD4) czy science fiction(Crysis) . ;P


O proszę, nie spodziewałem się, myślałem, że będzie gdzieś tak na medium... A co do wyboru, to obydwie gry mnie pociągają... poczekam na recenzje. chciałbym też poznać opinie tych co już grają, jak sprawuje sie multi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, jeśli wszystkie tak wyglądają to trochę to dziwne, wszak panuje moda na humanoidalne alieny :) No chyba, że tam w środku siedzi jakiś ochydny zielony liliput ze słodkimi oczkami ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2007 o 01:02, Vormulac napisał:

Trzeba przyznać, że Alieny są naprawdę czadersko zaprojektowane. 10/10. Super klimacik.


Deczko mi to Wojna Swiatow trąca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

panie i panowie, mam pytanie
jestem w misji, gdzie trzeba w wiosce odszukać zakładnika. wybiłem tam trochę kolesi i znalazłem całkiem ładnego zakładnika ;) a przy okazji znalazł się kumpel z teamu. potem dostałem zadanie żeby wybić trzy koreańskie czołgi. zrobiłem to i kupa. za zadanie mam niby ewakuować zakładniczkę, ale nic się nie dzieje, laska i kumpel z teamu stoją jak kołki i nic nie robią. gps mi pokazuje, że zadanie jest w jakimś budynku z mao na ścianie. wybiłem tam też wszystkich i kupa, nic się nie dzieje. co ciekawe na parterze na stoliku stało radio i miałem na nim opcję ''użyj'', jednak nic nie dało się z nim zrobić, więc się wnerwiłem i strzeliłem w nie z karabinka. radio się ''rozprysło'' i teraz nic nie ma na stoliku, a opcja ''użyj'' jest nadal aktywna :P
może ktoś mógłby mi podpowiedzieć co tu trzeba zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.11.2007 o 21:53, Dark SMG napisał:

granie na minimum mija się z celem, zejdź z jakichś opcji i walnij przynajmniej medium.


A Ty cały czas to samo. Czy według Ciebie granie w diablo to strata czasu? Albo WoW, tam tez grafika jest gorsza a mimo to miliony ludzi na całym świecie cały czas w to gra. Powiem Ci to jeszcze raz "nie grafika jest ważna, ale grywalność". A Virus 500 chyba nie chciał przyszpanować, raczej chciał powiedzieć jak mu gierka chodzi na danej konfiguracji, dla ludzi z podobnymi kompami może być to cenna wskazówka, gdy będą się zastanawiać czy zakupić Crysisa. Więc twoja ironia w odpowiedzi na jego post była nie na miejscu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak , ale to nie jest minimum kolego , w żadnej grze wyłączam cienie bo mi się nie podobają , a tutaj shadery mam na minimum , bo nie widzę różnicy pomiędzy średnimi a minimum a tym bardzie na high

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj dostałem przesyłkę z Crysisem. Dobrze, że załapałem się na wydanie kolekcjonerskie, bo świetnie zrobione - to metalowe pudełeczko z "wreszcie-nie-wypadającymi-płytami" bardzo dobrze się prezentuje.

Tyle, że pograć nie miałem jeszcze kiedy. Ale wiem już, że poprawki w grafice można zrobić tak jak w demie, tylko nie wiem czemu odnoszę wrażenie, że w demie grafika prezentowała się lepiej niż w wersji pełnej.

Ps. nie ma karty, by można było zarejestrować grę na gram.pl. Tylko ja jej nie mam, czy ktoś jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra wkurzyłem się , jestem tutaj jak na screenie i tam muszę się udać po jakiś prototyp działka taktycznego , ale za cholerę nie wiem gdzie iść bo wszystkie drzwi są pozamykane

20071115083527

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2007 o 08:32, GeoT napisał:

Ps. nie ma karty, by można było zarejestrować grę na gram.pl. Tylko ja jej nie mam, czy ktoś jeszcze?

Grę wydaje EA a nie CDP. Dlatego nie znajdziesz tam karty rejestracyjnej gram.pl.

20071115094948

20071115095019

20071115095050

20071115095117

20071115095145

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować