Zaloguj się, aby obserwować  
Dark_SMG

Crysis - czyli nowa wspaniała seria gier FPS na silniku CryEngine

5214 postów w tym temacie

Crysisa, CoD4 czy UT3 kupic sobie? ktore lepsze? aa no i oczywiscie moj komp! jak beda mi te gry chodzic? athlon 64 3800+2,4Gh, 3GB ramu, Radeon x1600xt 256mb to mowcie co lepiej kupic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2007 o 19:51, Daredeville napisał:

Crysisa, CoD4 czy UT3 kupic sobie? ktore lepsze? aa no i oczywiscie moj komp! jak beda mi te
gry chodzic? athlon 64 3800+2,4Gh, 3GB ramu, Radeon x1600xt 256mb to mowcie co lepiej kupic!

ja polecam Crysis''a. Myśle że jest najlepszy z wyzej wymienionych strzelanek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2007 o 21:04, rafekx 12 napisał:

> Crysisa, CoD4 czy UT3 kupic sobie? ktore lepsze? aa no i oczywiscie moj komp! jak beda
mi te
> gry chodzic? athlon 64 3800+2,4Gh, 3GB ramu, Radeon x1600xt 256mb to mowcie co lepiej
kupic!
ja polecam Crysis''a. Myśle że jest najlepszy z wyzej wymienionych strzelanek

Polecasz , polecasz .. a nie powiesz mu , że nie pogra na high detalach ;] pójdzie Ci na średnich , bez obaw ...
Aha i z tych gier polecam , no tak , wszystkie są fajne , ale chyba lekką przewage ma Crysis :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2007 o 19:51, Daredeville napisał:

Crysisa, CoD4 czy UT3 kupic sobie? ktore lepsze? aa no i oczywiscie moj komp! jak beda mi te
gry chodzic? athlon 64 3800+2,4Gh, 3GB ramu, Radeon x1600xt 256mb to mowcie co lepiej kupic!

troche to nie w moim stylu ale dobra.

UT3 nie biorę pod uwagę bo grałem tylko w demo.

CoD4 to kawał porządnj gry z świetnym trybem multi, gre przeszedłem w jeden dzień a jest ona tak nafaszerowana akcją jak nie jedna hollywoodzka produkcja.

Crysis to już dłuższa zabawa ale i większe wymagania od poprzednika, dobra gra nawet zjadliwa fabuła dużo akcji jednak w tym starciu wygrywa nieznacznie CoD4.

Przedewszystkim klimat CoD4 przemawia do mnie bardziej niż ten z Crysisa, kolejna rzecz to wymagania, w Call of Duty 4 Modern Warfare bawiłem się na wysokich ustawieniach, w produkcji Cryteka zaś musiałem zadowolić się średnimi detalami.
Osobiście mając jedną gre do wyboru bał bym Fabularnie świetnego CoD4, po zaliczeniu singla otwiera się droga przez serwery i pingi czyli wspaniałe multi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta gra DLA MNIE jest tylko pokazem engine''u, jego mozliwosci....wg mnie FPSy powinny byc bardzo szybkie i dynamiczne, a z tym w Crysis bywa różnie, przynajmniej jesli chodzi o demo. Po prostu zadna rewelacja. I te wymagania.........;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2007 o 11:38, karolsobolewski napisał:

Ta gra DLA MNIE jest tylko pokazem engine''u, jego mozliwosci....wg mnie FPSy powinny byc bardzo
szybkie i dynamiczne, a z tym w Crysis bywa różnie, przynajmniej jesli chodzi o demo. Po prostu
zadna rewelacja. I te wymagania.........;/


A jakie Twoim zdaniem wymagania ma mieć gra, która posiada najbardziej zaawansowany silnik wszech czasów. Poza tym FPSy wcale nie muszą być szybkie i dynamiczne, bo mogą być różne - w Crysisie podejście do walki jest bardziej realistyczne i mądrzejsze. Nie możesz tutaj wylecieć na 10 Koreańczyków z kałachem i rozwalić wszystkich. Każdą potyczkę trzeba zaplanować - to nie jest CoD 4, w którym to idziesz wytyczonymi ścieżkami i akcja jest rodem z filmu akcji. Jak wolisz takie gry to bardzo dobrze - ale nie możesz pisać, że takie podejście do akcji jakie ma Crysis jest minusem, bo nim faktycznie NIE jest.
Ale jak to mówią - o gustach się nie dyskutuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2007 o 11:55, karolsobolewski napisał:

Tobie moze bardziej podobac sie"realistyczne podejscie do walki", ale mnie wcale nie musi.
Ja wole szybkie FPSy(UT III) niz takie powolne......dla mnie po prostu Crysis jest nużący......rzecz
gustu;P


Właśnie - przecież sam to napisałem w poprzednim poście - "...o gustach się nie dyskutuje";)
Tyle, że to, iż Crysis jest dla Ciebie nużący, nie oznacza, że nie jest "żadną rewelacją":)
Bo jak się patrz na średnią ocen zarówno od graczy jak i recenzentów, która wynosi ponad 90 %, to trudno mówić, że ta gra to nic takiego, ale...
Twój gust -> Twoja opinia -> Twoje prawo:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2007 o 11:12, gothicerofan napisał:

zgodnie z tym co zobaczyłem w demo to crysis jest super grą szkoda że kończy się jak atakują
nas kosmici


to jest tylko taka zmylka, pozniej i tak przez dluzszy czas walszych z koreancami a obcy tylko porywaja wszystkich twoich ziomow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2007 o 15:16, Zauri napisał:

> zgodnie z tym co zobaczyłem w demo to crysis jest super grą szkoda że kończy się jak atakują

> nas kosmici

to jest tylko taka zmylka, pozniej i tak przez dluzszy czas walszych z koreancami a obcy tylko
porywaja wszystkich twoich ziomow.

milo ze tak spoilerujesz, na pewno docenilbym to bardziej gdybym jeszcze nie przeszedl tego fragmentu gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2007 o 15:16, Zauri napisał:

> zgodnie z tym co zobaczyłem w demo to crysis jest super grą szkoda że kończy się jak atakują

> nas kosmici

to jest tylko taka zmylka, pozniej i tak przez dluzszy czas walszych z koreancami a obcy tylko
porywaja wszystkich twoich ziomow.

I tak naprawdę tylko na końcu gry rozwalasz kosmitów...a konkretnie to takie małe słodkie zwierzątko, które jak naciśniesz przycisk pośrodku jego brzucha mówi-Kocham cię-...a tak serio -_-...nie grałem w Crysisa i chociaż po premierze komentarze na jego temat są zróżnicowane to mam zamiar niedługo przetestować to cudeńko...Chociażby dla samej grafyXD...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.12.2007 o 15:22, Xelios Invictus napisał:

I tak naprawdę tylko na końcu gry rozwalasz kosmitów...a konkretnie to takie małe słodkie zwierzątko,
które jak naciśniesz przycisk pośrodku jego brzucha mówi-Kocham cię


hehe no dokładnie, takie małe słodziutkie zwierzątko posmyrałem granatnikiem atomowym po brzuszku, troche się zatrzęsło i powiedziało i love you :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2007 o 15:56, Ecko09 napisał:

Swoją drogą to po tym granatniku atomowym oczekiwałem czegoś więcej...a tu takie beznadziejne
eksplozje...

mnie jest zal że nie ma tam tego momentu ( taki test ale jaki efektowny)
http://www.youtube.com/watch?v=sFMLS8sjyzY&NR=1
i wersja z dźwiękiem http://www.youtube.com/watch?v=gLwh9S0jtak&feature=related

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a jesli chodzi o grafike, slyszalem, ze dla kart z rodziny NVIDII wyszly jakies strerowniki specjalnie przystosowane do tej wlasnie gry. moglby ktos zapodac ich nazwe ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2007 o 20:37, Zauri napisał:

a jesli chodzi o grafike, slyszalem, ze dla kart z rodziny NVIDII wyszly jakies strerowniki
specjalnie przystosowane do tej wlasnie gry. moglby ktos zapodac ich nazwe ?



196.04 najlepsze pod crysisa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2007 o 22:49, MLODY2K6 napisał:

196.04 najlepsze pod crysisa


Skąd można je ściągnąć?

Mam 169.02 i już na menu gra się wywala...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Dnia 13.12.2007 o 22:49, MLODY2K6 napisał:

196.04 najlepsze pod crysisa

Po pierwsze daj linka, po drugie miałem 169.9 i wcale nie zachwyciły, bo są niestabilne i inne gry się wieszały albo były problemy z płynnością. O tych nie słyszałem, nie masz żadnych problemów z innymi grami?? Ja osobiście wolę stery z certyfikatem WHQL i oficjalnej stronki nVidii, dla kilku klatek szkoda cierpieć, wiem, bo sprawdzałem, na Crysisie nie odczułem różnicy, a na innych grach widoczny spadek wydajności.
Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2007 o 02:41, marian538 napisał:

/.../
> 196.04 najlepsze pod crysisa
Po pierwsze daj linka, po drugie miałem 169.9 i wcale nie zachwyciły, bo są niestabilne i inne
gry się wieszały albo były problemy z płynnością. O tych nie słyszałem, nie masz żadnych problemów
z innymi grami?? Ja osobiście wolę stery z certyfikatem WHQL i oficjalnej stronki nVidii, dla
kilku klatek szkoda cierpieć, wiem, bo sprawdzałem, na Crysisie nie odczułem różnicy, a na
innych grach widoczny spadek wydajności.
Pozdro



na 169.04 inne gry nie mialy problemow natomiast tak jak napisales na 169.9 zdazaly sie. Linka nie mam teraz ale w pisz w goglach i sobie zessasz. Co do certyfikowanch to na 163,75 Crysis chodzil gorzej 2-3 klatki. Teraz uzywam 169.21 i chodzi jak najlepiej i inne gry tez. Ponadto zawuazylem ze w nowcyh sterownikach jest wsparcie do filmow HD. Mam transformersow i na 169.04 film mial zwalone kolory na tych 169.21 chodzi wysmienicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować