Zaloguj się, aby obserwować  
Dark_SMG

Crysis - czyli nowa wspaniała seria gier FPS na silniku CryEngine

5214 postów w tym temacie

Dnia 16.12.2007 o 12:57, Zauri napisał:

ej ej ej, qmpel ma taki problem. Jak jest w tej ostatniej misji z walka na lotniskowcu i ma
tego SUPER gnata to jak on ma nim zabic tego wielkiego kosmite. Bezprzerwy jest napisae ze
cel nie zostal namierzony, co robic ?


SPOILER
Do tego wielkiego obcego to trzeba nawalać z minigana, dwa, może trzy magazyniki po 500 strzałów powinny wystarczyć.
KONIEC SPOILERA
Sam męczyłem się nad tym z godzinę. W ogóle nie wiedziałem jak go zabić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak najlepiej grać w Crysisa żeby nie był taki trudny? Męczę się już drugi dzień z którąś tam misją w trzeciej lokacji i nie mogę sobie poradzić. Dajcie jakieś rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2007 o 16:12, Kraju92 napisał:

Jak najlepiej grać w Crysisa żeby nie był taki trudny? Męczę się już drugi dzień z którąś tam
misją w trzeciej lokacji i nie mogę sobie poradzić. Dajcie jakieś rady.


1. Wybrać najłatwiejszy poziom
2. Nie zabijać każdego kto się nadzieje
3. Jeżli już, eliminować po cichu i każdego po kolei
4. Chodzić na piechotę, samochody przyciągają uwagę
5. Niewidzialność nie służy tylko to cichego skradania się, ale także do znikania przeciwnikowi z oczu
6. Czasami dobrze jest zabić wielu koreańcyków, bo dzięki temu nie problemów z uczieczką

To tyle ode mnie. Chciałbym tu podkreślić że przeszedłem Crysisa 2 razy na poziomie Delta i nie miałem większych problemów by go przejść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2007 o 16:12, Kraju92 napisał:

Jak najlepiej grać w Crysisa żeby nie był taki trudny? Męczę się już drugi dzień z którąś tam
misją w trzeciej lokacji i nie mogę sobie poradzić. Dajcie jakieś rady.

zmniejsz poziom trudnosci:)

generalnie najlepiej robic tak: zanim zaczniesz wykonywac dane zadanie popatrz sobie na mini mapke(tab), jak troche przyblizysz widok kolkiem myszki to zobaczysz rozne drogi i chatki, zaplanuj sobie trase. poza tym nim zaatakujesz jakis wiekszy posterunek wroga, np jakas mala wioske, zaznacz sobie cele lornetka, pomysl jak najlepiej bedzie sie wkrasc do srodka i wszystkich wyeliminowac. im wyzszy poziom trudnosci, tym wiecej trzeba sie skradac i uzywac niewidzialnosci. nie staraj sie tez na sile odstawiac jakichs filmowych akcji, bo zazwyczaj konczy sie to smiercia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2007 o 16:28, Jacob XX napisał:

1. Wybrać najłatwiejszy poziom
2. Nie zabijać każdego kto się nadzieje
3. Jeżli już, eliminować po cichu i każdego po kolei
4. Chodzić na piechotę, samochody przyciągają uwagę
5. Niewidzialność nie służy tylko to cichego skradania się, ale także do znikania przeciwnikowi
z oczu
6. Czasami dobrze jest zabić wielu koreańcyków, bo dzięki temu nie problemów z uczieczką

To tyle ode mnie. Chciałbym tu podkreślić że przeszedłem Crysisa 2 razy na poziomie
Delta i nie miałem większych problemów by go przejść.


Dzięki za rade, spróbuję się zastosować do tego.
Skoro przeszedłeś dwa razy Crysisa na poziomie Delta to musisz być niezłym graczem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2007 o 16:30, MarneusPL napisał:

zmniejsz poziom trudnosci:)

generalnie najlepiej robic tak: zanim zaczniesz wykonywac dane zadanie popatrz sobie na mini
mapke(tab), jak troche przyblizysz widok kolkiem myszki to zobaczysz rozne drogi i chatki,
zaplanuj sobie trase. poza tym nim zaatakujesz jakis wiekszy posterunek wroga, np jakas mala
wioske, zaznacz sobie cele lornetka, pomysl jak najlepiej bedzie sie wkrasc do srodka i wszystkich
wyeliminowac. im wyzszy poziom trudnosci, tym wiecej trzeba sie skradac i uzywac niewidzialnosci.
nie staraj sie tez na sile odstawiac jakichs filmowych akcji, bo zazwyczaj konczy sie to smiercia.


Poziom trudności mam na najniższy.
Ja dosyć często robiłem technikę Rambo, zazwyczaj szybko ginąłem, dlatego ostatnio zacząłem stosować potajemną technikę, ale tą też mi za bardzo nie idzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2007 o 16:30, Kraju92 napisał:

> 1. Wybrać najłatwiejszy poziom
> 2. Nie zabijać każdego kto się nadzieje
> 3. Jeżli już, eliminować po cichu i każdego po kolei
> 4. Chodzić na piechotę, samochody przyciągają uwagę
> 5. Niewidzialność nie służy tylko to cichego skradania się, ale także do znikania przeciwnikowi

> z oczu
> 6. Czasami dobrze jest zabić wielu koreańcyków, bo dzięki temu nie problemów z uczieczką

>
> To tyle ode mnie. Chciałbym tu podkreślić że przeszedłem Crysisa 2 razy na poziomie

> Delta i nie miałem większych problemów by go przejść.
>

Dzięki za rade, spróbuję się zastosować do tego.
Skoro przeszedłeś dwa razy Crysisa na poziomie Delta to musisz być niezłym graczem


Już mam mały staż w graniu na kompie poza tym Crysis jest prosty. FarCry był dopiero trudny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

EK crysisa było nieco ubogie a widziałem na allegro gdzie jakiś gość sprzedawał EK crysisa z koszulką i z kamizelką wojskową i z śpiworem z logo gry.za 120zł a za godzine koniec aukcji.i tak marnotractwo pieniędzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2007 o 16:37, Jacob XX napisał:

Już mam mały staż w graniu na kompie poza tym Crysis jest prosty. FarCry był dopiero trudny.


Masz rację Far Cry był trudny, ale w Far Cry przeszedłem dalej niż w Crysisie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2007 o 16:40, Kraju92 napisał:

> Już mam mały staż w graniu na kompie poza tym Crysis jest prosty. FarCry był dopiero trudny.

>

Masz rację Far Cry był trudny, ale w Far Cry przeszedłem dalej niż w Crysisie.


FarCry był też dłuższy. A dokąd doszedłeś w Crysisie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2007 o 16:42, Jacob XX napisał:

FarCry był też dłuższy. A dokąd doszedłeś w Crysisie?


Misja trzecia - Relic, zadanie: dotarcie do bazy koreańczyków.

Tam nie mogę sobie poradzić, gównie ze śmigłowcem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2007 o 16:45, Kraju92 napisał:

> FarCry był też dłuższy. A dokąd doszedłeś w Crysisie?

Misja trzecia - Relic, zadanie: dotarcie do bazy koreańczyków.

Tam nie mogę sobie poradzić, gównie ze śmigłowcem.


Z tego co pamiętam, wystarczy poszukać wyrzutni rakiet, dwa strzały i helikopter leży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2007 o 16:49, Jacob XX napisał:

Z tego co pamiętam, wystarczy poszukać wyrzutni rakiet, dwa strzały i helikopter leży.


Wyrzutnie rakiet to ja mam, tylko że nie mogę trafić w ten helikopter.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2007 o 16:53, Kraju92 napisał:

> Z tego co pamiętam, wystarczy poszukać wyrzutni rakiet, dwa strzały i helikopter leży.


Wyrzutnie rakiet to ja mam, tylko że nie mogę trafić w ten helikopter.


No wiesz co? To wcale nie jest takie trudne. Mam nadzieje że wiesz że tam gdzie się patrzy tam poleci rakieta. Jeżeli spojrzysz się gdzie indziej to ona skręci. Więc rakietami można sterować wzrokiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2007 o 16:53, Kraju92 napisał:

> Z tego co pamiętam, wystarczy poszukać wyrzutni rakiet, dwa strzały i helikopter leży.
Wyrzutnie rakiet to ja mam, tylko że nie mogę trafić w ten helikopter.

Celownik nadal na celu, nawet po tym jak wystrzelisz pocisk utrzymuj na celowniku śmigłowiec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2007 o 17:12, marian538 napisał:

> > Z tego co pamiętam, wystarczy poszukać wyrzutni rakiet, dwa strzały i helikopter
leży.
> Wyrzutnie rakiet to ja mam, tylko że nie mogę trafić w ten helikopter.
Celownik nadal na celu, nawet po tym jak wystrzelisz pocisk utrzymuj na celowniku śmigłowiec.


Dzięki za radę, mam nadzieję że tym razem pójdzie mi lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2007 o 22:48, danzelmario napisał:

> ja mam taki problem wlanczam gre a jak juz gram to kolory przeskakuja (ze nie da sie grac)

> i sie zacina
> pomocy powiedzcie co mam zrobic
> podobno mam za slaba karte graficzna ale to se kupie problem jest taki ze potrzeba 1GB
RAM
> a ja nie wiem co to RAM i od czego to zalezy

ktos napisał:

Dnia 15.12.2007 o 22:48, danzelmario napisał:

to jak nie wiesz co to ram to nie ma sensu pisac ci cokolwiek zeby pomoc. popros kolegow niech
ci przeinstaluja sterowniki na najnowsze, sprawdza sprzet czy spelniasz wymagania itp. bo gra
sie zacina wtedy jak masz za slaby komp a rawdopodobnie taki masz


ja mam 10 lat:/ to moi koledzy duzo mi pomoga:|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak czytam wasze posty i wytrzymać nie mogę :D Mam Crysisa ale mogłem tylko zainstalować i sprawdzić czy działa. Dopiero pod choinką go znajdę :( Jak ja dotrzymam do tego czasu. Wstrzymajcie się z nowymi postami. PLZ :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować