Zaloguj się, aby obserwować  
Dark_SMG

Crysis - czyli nowa wspaniała seria gier FPS na silniku CryEngine

5214 postów w tym temacie

Dnia 18.12.2007 o 17:14, kamceg napisał:

Nie:P Bo wtedy by już wyszło po 3 h na jedną część i nikt by nie wydał 10 razy po 130 zł żeby
sobie pograć po 3 h:P Za to wydanie FPS w trzech częściach jak najbardziej ma sens - osobno
dostajemy produkty bardziej dopracowane niż gdyby były wydawane razem


Może i tak, ale skąd wiesz że każdy kupowałby te dodatki tak samo zachłannie jak część podstawową?

Dnia 18.12.2007 o 17:14, kamceg napisał:

- 10 h na FPS to dużo w obecnych czasach;)


Czy napisałem gdzieś że to jest mało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2007 o 17:50, kamceg napisał:

> Czy napisałem gdzieś że to jest mało?

Ty nie, ale to było takie ponowne odniesienie do tego posta: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=6158&pid=3019
W którym autor twierdził, że 12h to strasznie mało;)


Jedyne czego mi w tej grze zabrakło to etapó z obcymi, w porównaniu do tych z koreańcami to jest ich mało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2007 o 19:03, Ecko09 napisał:

Jedyne czego mi w tej grze zabrakło to etapó z obcymi, w porównaniu do tych z koreańcami to
jest ich mało.


Nie zapominaj o tym, że Crysis jest pierwszym rozdziałem z trzech, jakie mają opowiadać historię o inwazji obcych. Podejrzewam, że rozdział II będzie miał w miarę wyrównaną ilość walk z Koreańczykami i obcymi, a część trzecia skupi się bardziej na gnębieniu ufoków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2007 o 13:33, Logan10 napisał:

"pierwszym rozdziałem z trzech" , o co chodzi ?


O to, że Crysis to trylogia, czyli bedzie jeszcze Crysis 2 i Crysis 3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2007 o 16:37, zajacisko napisał:

Czy wiadomo kiedy wyjdzie Garry''s mod do Crysisa?

Garry''s Mod do Crysisa? Pierwszy raz słysze ;)
Nie ma czegoś takiego, może jakiś edytor czy coś ale na pewno nie garry''s mod ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2007 o 16:41, Rumcajs52 napisał:

Garry''s Mod do Crysisa? Pierwszy raz słysze ;)
Nie ma czegoś takiego, może jakiś edytor czy coś ale na pewno nie garry''s mod ;)

Ale chodzi mi o coś podobnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2007 o 13:33, Logan10 napisał:

"pierwszym rozdziałem z trzech" , o co chodzi ?


***SPOILER***

Nie wiem czy przeszedłeś już grę, jeśli nie, to powiem tylko tyle, że Crysis kończy się dość gwałtownie, właściwie w momencie, gdy dopiero się rozkręca. Twórcy już jakiś czas temu zapowiedzieli, że mają powstać kolejne dwie części, opowiadające dalszą historię inwazji obcych i konfliktu na wyspie.

***/SPOILER***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2007 o 17:50, kamceg napisał:

> Czy napisałem gdzieś że to jest mało?

Ty nie, ale to było takie ponowne odniesienie do tego posta: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=6158&pid=3019
W którym autor twierdził, że 12h to strasznie mało;)


Więc powiec to jemu, a nie mnie. Ja nigdzie nie napisałem że dla mnie 12 h to mało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2007 o 18:33, Ringno5 napisał:

> "pierwszym rozdziałem z trzech" , o co chodzi ?

***SPOILER***

Nie wiem czy przeszedłeś już grę, jeśli nie, to powiem tylko tyle, że Crysis kończy się dość
gwałtownie, właściwie w momencie, gdy dopiero się rozkręca.

Dnia 20.12.2007 o 18:33, Ringno5 napisał:

***/SPOILER***


Mam takie pytanie. Na jakim poziomie trudności przeszedłeś tą grę? Bo jeżeli na najłatwiejszym to nie narzekaj że ta gra jest krótka. Ja ją przeszedłem dwa razy na poziomie delta, troche krótsza niż się spodziewałem, ale na pewno na to nie narzekałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Im dłuższy FPS tym nudniejszy fajna fabuła i ogólnie mi sie podoba Crysis nei mam do czego sie przyczepić może te bugi że z gra czasami niestabilna ale co tam nie ma gry idealnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2007 o 19:09, Jacob XX napisał:

Mam takie pytanie. Na jakim poziomie trudności przeszedłeś tą grę? Bo jeżeli na najłatwiejszym
to nie narzekaj że ta gra jest krótka. Ja ją przeszedłem dwa razy na poziomie delta, troche
krótsza niż się spodziewałem, ale na pewno na to nie narzekałem.


Czy mógłbyś mi pokazać, w którym miejscu dokładnie napisałem, że gra jest za krótka? Napisałem wyraźnie, że gra się gwałtownie kończy, a nie, że jest za krótka. Z zakończeniem Crysis jest trochę tak, jakby Szklaną Pułapkę zakończyć w chwili, gdy McClane wyrzuca zwłoki jednego z terrorystów przez okno na samochód Ala Powella - niby wiadomo, co będzie dalej, ale przecież do końca jeszcze trochę zostało.

Ale żeby nie pozostawić Twojego pytania bez odpowiedzi: demo gry przeszedłem na poziomie delta siedem razy, samego Crysisa raz na średnim i dwa razy na delcie, z czego ten drugi używając jedynie pistoletu (oczywiście w sytuacjach, gdy było to możliwe, bo czołgu się nim raczej nie zniszczy).

Tak więc prośba na przyszłość: zanim coś komuś zarzucisz, upewnij się, że dobrze zrozumiałeś wypowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli to odniesienie to innej osoby, w moim poście do Ciebie tak Cię uraziło, to przepraszam;)
A jemu już wszystko powiedziałem w innym poście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2007 o 20:05, Ringno5 napisał:

Czy mógłbyś mi pokazać, w którym miejscu dokładnie napisałem, że gra jest za krótka? Napisałem
wyraźnie, że gra się gwałtownie kończy, a nie, że jest za krótka.


Ok sorry, może troche za bardzo się tego uczepiłem, ale akurat dla mnie, Crysis wcale się tak gwałtwonie nie kończy. Dla mnie było to zwykłe zakończenie. To była subiektywna ocena.

Dnia 20.12.2007 o 20:05, Ringno5 napisał:

Ale żeby nie pozostawić Twojego pytania bez odpowiedzi: demo gry przeszedłem na poziomie delta
siedem razy, samego Crysisa raz na średnim i dwa razy na delcie, z czego ten drugi używając
jedynie pistoletu (oczywiście w sytuacjach, gdy było to możliwe, bo czołgu się nim raczej nie
zniszczy).

Dnia 20.12.2007 o 20:05, Ringno5 napisał:

Tak więc prośba na przyszłość: zanim coś komuś zarzucisz, upewnij się, że dobrze zrozumiałeś
wypowiedź.


Ok, postaram się. Troche mnie poniosło. Rzeczywiście powinienem uważniej czytac czyjeś wypowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2007 o 09:44, Jacob XX napisał:

Ok sorry, może troche za bardzo się tego uczepiłem, ale akurat dla mnie, Crysis wcale się tak
gwałtwonie nie kończy. Dla mnie było to zwykłe zakończenie. To była subiektywna ocena.


Dla mnie nie:) Akcja jest przerwana prawie w połowie (żeby nie było za dużo spoilerów - wiadomo, co wydarza się na wyspie, wiadomo, kto odlatuje, wiadomo, co robi Nomad), podobnie jak miało to miejsce w Half-Life 2: oczywistym jest, że będzie ciąg dalszy. Zastosowano tu troszkę za bardzo hollywoodzki chwyt, i moim zdaniem zakończenie było najsłabszym punktem całej gry (swoją drogą świetnej).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować