Zaloguj się, aby obserwować  
Dark_SMG

Crysis - czyli nowa wspaniała seria gier FPS na silniku CryEngine

5214 postów w tym temacie

Dnia 20.12.2007 o 17:56, Dark SMG napisał:

Sandbox 2 edytor do Crysisa dodawany do każdego egzemplarza gry.

Właśnie zauważyłem:D Pograłbym w multi ale "Nieudana autoryzacja serwera"... ok, ide się trochę pobawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2007 o 13:01, Szaqall napisał:

Który sieciowy tryb pozwala odpalić bombę atomową? Bo ponoć coś takiego miało być.


Ten nowy, nie pamiętam jak sie nazywa. Co sie w nim drużynami walczy i bazy przejmuje, bo drugi typ to zwykły deathmatch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2007 o 14:03, zajacisko napisał:

> Sandbox 2 edytor do Crysisa dodawany do każdego egzemplarza gry.
Właśnie zauważyłem:D Pograłbym w multi ale "Nieudana autoryzacja serwera"... ok, ide się trochę
pobawić.

w podpiesie masz jakieś cholera wie co wpisane.. 860 GT sm.3 na xp-ku a na viście 4? na pomiocie MS-a to ty masz DX 10 a nie SM 4 bo SM. 4.0 to ma karta.
A co do procka to się zdecyduj czy masz P4 3 GDz czy 2 rdzeniowy pentium D930 ;)

jeśli chodzi o autoryzacje to czy ty aby masz poprawnie założone konto? i co ważniejsze oryginalną kopie gry? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2007 o 18:10, Dark SMG napisał:

jeśli chodzi o autoryzacje to czy ty aby masz poprawnie założone konto? i co ważniejsze oryginalną
kopie gry? :P

Konto zakładałem na Game Spy Comrade, w grze, w CryNet - wszędzie. Grę mam oryginalną, pokazałbym paragon ale nie mam skanera...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2007 o 21:25, WIELKus napisał:

mam pytanie ponieważ jak gram w crysisa to dziwnie psują mi się tekstury znikają i się pojawiają
patrzcie



A karta graficzna sie nieprzegrzewa??? Typowy błąd przy wysokiej temp. karty. zwłaszcza że ta mocno obciąza grafike

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja mam pytanie czy to mogła by byc wina sterowników bo ja mam stosunkowo stare i to może by tego wina;/
i jeszcze jedno (...pytanie :P) dlaczego u mnie cienie są nie wygładzone?? nawet jak dam antialiasing na maxa i wszystko high??
i ostatnie (pytanie...) jak da w configu nie w menu opcje very high i gdzie to jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2007 o 10:06, WIELKus napisał:

a ja mam pytanie czy to mogła by byc wina sterowników bo ja mam stosunkowo stare i to może
by tego wina;/
i jeszcze jedno (...pytanie :P) dlaczego u mnie cienie są nie wygładzone?? nawet jak dam antialiasing
na maxa i wszystko high??



Przede wszystkim jestem zdziwiony. Ja przy swoim konfigu nie mogę dać AA na maxa bo gra się tnie, a Ty twierdzisz, że możesz... Ciekawe...

Te artefakty na fotce mogą być efektem złych sterowników czy niepoprawnej instalacji. Czasami zdarza się, że coś w trakcie instalacji pójdzie nie tak, niekoniecznie z winy użytkownika. Może to być również wina tego, że masz kartę ATI. A gra (jak większość na rynku) jest optymalizowana pod NVidię.

Dnia 23.12.2007 o 10:06, WIELKus napisał:

i ostatnie (pytanie...) jak da w configu nie w menu opcje very high i gdzie to jest?


Przede wszystkim staraj się pisać po polsku - to zajmie \Ci kilka minut więcej a będzie się przyjemniej czytało.
Domyślam się, że chodzi Ci o to jak ustawić "Super high". Jeśli masz Windows XP to nie ustawisz. Ta opcja jest dostępna tylko dla systemu Vista.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.12.2007 o 12:42, mrosi napisał:

Domyślam się, że chodzi Ci o to jak ustawić "Super high". Jeśli masz Windows XP to nie ustawisz.
Ta opcja jest dostępna tylko dla systemu Vista.


Nie wporowadzaj ludzi w blad bo da sie na xpku to zrobic. nawet sam dalem na tym kanale linki do moich configow wiele osob je zessalo i gra na VERY HIGH na Xp. A tak po za tym nie ma detali SUPER HIGH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2007 o 12:55, MLODY2K6 napisał:


> Domyślam się, że chodzi Ci o to jak ustawić "Super high". Jeśli masz Windows XP to nie
ustawisz.
> Ta opcja jest dostępna tylko dla systemu Vista.

Nie wporowadzaj ludzi w blad bo da sie na xpku to zrobic. nawet sam dalem na tym kanale linki
do moich configow wiele osob je zessalo i gra na VERY HIGH na Xp. A tak po za tym nie ma detali
SUPER HIGH

dzięki za poparcie aha i już mam to tylko ściągnę sterowniki o zobaczę dzięki wam :]
ps. sorka ale u mnie nie da się pisac "ci" ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie. Mam do Was pytanko. Własnie zakupiłem karte Asus GF 8800 GTS 512 i z nieukrywaną ciekawościa zainstalowałem Crysis''a. Wsio jest ok poza małym szczegółem czyli intro. Kiedy je oglądam to jest ok chodzi płynnie poza jakby ( jak to opisać ) zacięciami na ekranie, jakby sie ekran na dwie czescie dzielil, jakos sie tak haczy cos Wiecie jakie mogą być tego przyczyny? ps oglądałem intro z WoW''a Wiedżmina i CoD4 i jest ok. Dziekuje za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2007 o 12:55, MLODY2K6 napisał:

Nie wporowadzaj ludzi w blad bo da sie na xpku to zrobic. nawet sam dalem na tym kanale linki
do moich configow wiele osob je zessalo i gra na VERY HIGH na Xp. A tak po za tym nie ma detali
SUPER HIGH


Można to zrobić, owszem nie mniej w normalnym trybie nie jest to dostępne. Jak zwał tak zwał, chodzi o najwyższe ustawienia. Nie czepiaj się słówek proszę.
Poza tym, Na Athlonie 4000+, z 2600XT gra na max? Bzdura. Też próbowałem grać na XP. Wyżej niż Very high i AAx4 nie poszło płynnie. No chyba, że rozmawiamy o rozdziałce 800x600...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2007 o 15:00, mrosi napisał:

> Nie wporowadzaj ludzi w blad bo da sie na xpku to zrobic. nawet sam dalem na tym kanale
linki
> do moich configow wiele osob je zessalo i gra na VERY HIGH na Xp. A tak po za tym nie
ma detali
> SUPER HIGH

Można to zrobić, owszem nie mniej w normalnym trybie nie jest to dostępne. Jak zwał tak zwał,
chodzi o najwyższe ustawienia. Nie czepiaj się słówek proszę.
Poza tym, Na Athlonie 4000+, z 2600XT gra na max? Bzdura. Też próbowałem grać na XP. Wyżej
niż Very high i AAx4 nie poszło płynnie. No chyba, że rozmawiamy o rozdziałce 800x600...

na very high chciałbym tylko sprawdzi bo wiem że nie będzie zadawalająco chodziło a do tego mam rozdziałke 1024x768 i detale wszystko high oprócz cieniowania i [nie pamiętam jak to się nazywało] coś tam objętościowe te dwie opcje mam na średnich
ps.spróbuje nakręcic filmik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2007 o 13:43, Kubak10 napisał:

Nie wie ktoś może co trzeba zrobić, aby tym działkiem nuklearnym namierzyć przeciwnika??

EDIT:

SPOILER
W walce z tym "wielkim czyms"


Spoiler

To wielkie coś nie da się rozwalić tą bronią. Trzeba je rozwalić inną bronią, np. minigunem. To działo nuklearne jest na później, zobaczysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2007 o 18:22, Jacob XX napisał:

> Nie wie ktoś może co trzeba zrobić, aby tym działkiem nuklearnym namierzyć przeciwnika??

>
> EDIT:
>
> SPOILER
> W walce z tym "wielkim czyms"

Spoiler

To wielkie coś nie da się rozwalić tą bronią. Trzeba je rozwalić inną bronią, np. minigunem.
To działo nuklearne jest na później, zobaczysz.



thx za odpowiedz
Crysis juz leci na półkę i 2. raz przejde go dopiero za rok - dwa na nowym kompie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.12.2007 o 18:50, Kubak10 napisał:

Crysis juz leci na półkę i 2. raz przejde go dopiero za rok - dwa na nowym kompie


Nie zapominaj, że jest jeszcze multi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2007 o 19:36, Ecko09 napisał:


> Crysis juz leci na półkę i 2. raz przejde go dopiero za rok - dwa na nowym kompie

Nie zapominaj, że jest jeszcze multi.

>

Za słabego kompa mam na razie na multi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza łata planowana na koniec stycznia, pierwsze szczegóły. Z miejsca będę komentował.

Fixes
* Damage dealt to vehicles when shot by LAW has been made consistent
To chyba ma oznaczać, ze rakiety przestaną znikać...
* F12 (screenshot) now works in restricted mode as well
* When player melees during gun raise animation, their gun will not be in a permanently
raised position anymore
* Memory leaks and potential crashes

Updates
* Improved SLI / Crossfire support and performance
* Improved overall rendering performance (DX9 and DX10)
* Enabled VSync functionality in D3D10

Tweaks
* Reduced grenade explosion radius in multiplayer
Gry dorosły już do tego, że granat zabija, nie dorosły jednak do tego, że taki granat odłamkowy, np. M67, ma efektywny zasięg zadawania poważnych obrażeń 15m oraz zasięg zabijania około 5m. Oczywiście są tak zwane granaty ofensywne, w których ilość odłamków jest ograniczana najbardziej jak to możliwe. Niestety nadal w grach mamy ''frag grenade'', które tak naprawdę nie są ''frag''.
* Clamped water tessellation to avoid cheating in MP
* Reduced LAW splash damage vs. infantry in PowerStruggle mode
* Slowed Rocket projectile speed down in MP slightly
Ta, z jednej strony może teraz nie da się kosić przeciwników z wyrzutni rakiet, z drugiej strony i tak w większości przypadków kolesie otrzymują bezpośrednie trafienie. Poza tym mniejsza prędkość = jeszcze trudniej trafić jakikolwiek pojazd/śmigłowiec bo pamiętajmy - pociskiem trzeba cały czas sterować - teraz trzeba będzie to robić jeszcze dłużej...

Łata, która w końcu ma się zająć balansem będzie kiedyś tam, późnej. Czerwiec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ehh... mam problem... wczoraj dostałem Crysisa, zainstalowany i wszystko super ekstra i tyle. Jak w ogóle się uruchomi do menu to jest sukces, a tak to tylko raz doszedłem do skoku na spadochronie i się posypał... od tamtego czasu nawet się nie włącza... Jakieś pomysły na pomoc ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować